[ad_1]

 • پس از تأخیرهای فراوان مربوط به COVID-19 ، Wonder Woman 1984 سرانجام برنامه های جامد انتشار وجود دارد.
 • این فیلم هم در HBO Max (بدون هیچ هزینه اضافی برای مشترکان) و هم در سینماها ، در صورت امکان ، در تاریخ 25 دسامبر سال 2020 آغاز خواهد شد.
 • زن عجیبی 1984 نقش گال گدوت ، کریس پاین ، کریستین ویگ و پدرو پاسکال را بازی خواهد کرد.

  مخاطبان در سراسر جهان منتظر انتشار این مجموعه هستند Wonder Woman 1984 لعنتی تقریباً یک سال در این مرحله (این اولین تریلر با دوشنبه آبی ، در دسامبر 2019 پخش شد) ، بنابراین شاید احساس خوبی داشته باشید که بدانید این دنباله گال گدوت را بعنوان دیانا پرنس زودتر از موعد مشاهده خواهید کرد. بعد. پس از ماهها انتظار و تأخیرهای متعدد مربوط به COVID-19 ، زن عجیبی 1984 بالاخره برنامه های فشرده اکران وجود دارد: این فیلم در تاریخ 25 دسامبر در HBO Max اکران می شود (و همچنین در سینماهایی که قانون ایالت اجازه می دهد نیز افتتاح می شود). یک پاداش واقعی کریسمس برای صبر همه طرفداران وفادار ابرقهرمانان آنجا.

  ادامه سال 2017 زن عجیب ، Wonder Woman 1984 Gadot را با کارگردانی پتی جنکینز و همبازی کریس پاین در حالی که داستان با شخصیت های دوران 80 ما آغاز می شود ، پر از یک سینتی سایزر و پوشیده از لباس های نئون ، با گرفتن یک جفت شرور جدید با بازی کریستین ویگ ستاره کمدی و ماندالوریایی پدرو پاسکال را هدایت کنید.

  این فیلم سال برنامه ریزی شده برای اکران را در 5 ژوئن آغاز کرد ، قبل از اینکه به 14 آگوست منتقل شود ، سپس در 2 اکتبر ، قبل از اینکه سرانجام به این استراتژی جدید جایگزین کریسمس برسد. مشترکین HBO Max باید سریع تماشا کنند ، زیرا طبق این سرویس ، این فیلم فقط در 31 روز خواهد داشت ضرب الاجل.

  miracle woman 1984 hbo max

  برادران وارنر

  Wonder Woman 1984جریان یک معامله بزرگ است. این قطعاً بزرگترین بلاک باستری است که هنوز مستقیماً به سرویس اشتراک نرفته است. (نزدیک ترین مقایسه احتمال دارد مولان ، که با هزینه اضافی 29.99 دلار در دیزنی + فرود آمد ؛ WW1984 بدون هیچ گونه هزینه اضافی در اختیار مشترکین HBO Max قرار خواهد گرفت).

  mh mvp

  برای عضویت اینجا را کلیک کنید MH MVP و از ویژگی های منحصر به فرد و نکات آموزشی بهترین بهره را ببرید.

  سلامت مردان

  البته ، همه گیری ها فیلم ها را مجبور کرده است تا حدودی از مدل Netflix اقتباس کنند ، که امسال نیز شروع به گرفتن فیلم هایی کرد که در ابتدا برنامه های نمایشی گسترده ای داشتند (مانند کمدی Kumail Nanjiani و Issa Rae). پرندگان عاشق) و آنها را مستقیماً به جریان بیاورید. مدل Netflix برای فیلم های معتبر خود به طور سنتی این بود که رقیب بزرگ خود را برای دریافت جایزه (مانند روند هفت شیکاگو ، بله 5 خون و در آینده مانک و آسمان نیمه شب امسال) با مسافت پیموده شده تئاتر برای برنده شدن در اسکار قبل از اینکه بیشتر بینندگان آن را در سیستم عامل پخش ببینند.

  گدوت و جنکینز ابراز هیجان کردند که سرانجام برنامه های محکمی داشتند WW1984 در جهان. گادوت نوشت: “این تصمیم آسانی نبود و ما هرگز تصور نمی كردیم كه مجبور باشیم انتشار را برای مدت طولانی حفظ كنیم ، اما كوید همه جهان ما را لرزاند.” “ما فکر می کنیم که این فیلم هرگز به این اندازه مرتبط نبوده و امیدواریم که این باعث شادی ، امید و عشق به قلب شما شود.”

  این محتوا از توییتر وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

  جنکینز در پست خود نوشت: “زمان به پایان رسیده است”. “در بعضی از مواقع شما باید بیش از هر چیز دیگری برای به اشتراک گذاشتن عشق و شادی انتخاب کنید. ما همانقدر که طرفدارانمان را دوست داریم فیلم خود را دوست داریم ، بنابراین واقعاً امیدواریم که فیلم ما کمی شادی به همراه داشته باشد و مورد توجه همه قرار گیرد. از شما در این فصل تعطیلات. ”

  این محتوا از توییتر وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

  هر کسی که بخواهد خاطرات خود را در ظاهر قبلی Gadot به عنوان Wonder Woman جلب کند یا تازه کند ، می تواند در HBO Max این کار را انجام دهد 2016 بتمن در برابر سوپرمن ، 2017 زن عجیب ، و 2018 لیگ عدالت همه برای پخش در دسترس هستند.

  این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir