[ad_1]

فصل 2 از ماندالوریایی به نظر می رسید که هیولاها ، صحنه های نبرد و لحظاتی که کودک-یودا-او-که-قرار نبود- را خورد ، دو برابر می کند. این بیش از هر چیزی بود که ما دوست داشته باشیم ، اما همچنین کمی به ما می داد جنگ ستارگان اولین بار ، از جمله حضور بو-کاتان ، اقدام زنده Ahsoka Tano و Boba Fett در معرض دید قرار گرفتند و بیش از شش دقیقه در کل صفحه نمایش برنده شدند.

این فصل با خط داستانی مبهم و سریالی این سریال ادامه داشت ، که در آن یک ماندو (پدرو پاسکال) نقابدار با متحدان خود متحد می شود ، تلاش های جانبی را می پذیرد و تمام تلاش خود را می کند تا پیرترین و قدرتمندترین کودک در تمام داستان ها را به دنیا آورد.

تلاش ماندو از نجات کودک (به طور غیررسمی ، کودک یودا ؛ به طور رسمی “گروگو”) تا همراهی او در یک جدی برای آموزش برای نجات دوباره او انجام شد. و این فقط نیمی از آن است. ماندالوریایی ستاره جیانکارلو اسپوزیتو (موف گیدئون) در پاییز امسال اشاره کرد که سریال قصد دارد پرواز را حداقل برای دو فصل دیگر ادامه دهد.

آنچه در مورد فصل 3 می دانیم اینجاست ماندالوریایی اکنون.

ماندالوریان فصل 2

دیزنی

چه زمانی فصل 3 روشن است ماندالوریایی ثبت شده بیرون میاد؟

همراه با انبوه اخبار دیگر دیزنی در اوایل دسامبر – از جمله دو (!) ماندالوریایی سری spin-off: تکاورهای جمهوری جدید (احتمالاً با Cara Dune) و آسوکا (با روساریو داوسون در نقش آسوکا تانوی) – امپراطوری سرگرمی واقعی آن فصل 3 را اعلام کرد ماندالوریایی دقیقاً به موقع برای کریسمس به دیزنی + ضربه خواهد زد. تاریخ دقیق اعلام نشده است ، این بدان معناست که مشخص نیست این سریال برنامه معمول خود را برای اکران در ماه نوامبر دنبال خواهد کرد یا چیزی شبیه یک غافلگیری در شب کریسمس خواهد بود. اما چه کسی اهمیت میدهد. ما سال آینده فصل 3 را دریافت می کنیم. همه اینها مهم است.

اکنون ، بدیهی است ، اطلاعیه های انتشار این روزها شایسته تردید هستند ، با توجه به: 2020. اما دلیل خوبی وجود دارد که فکر کنیم دیزنی پیش بینی خود را به خوبی انجام خواهد داد.

تهیه کننده و مجری برنامه اجرایی جان فارو در مصاحبه با تایید کرد تنوع اینکه تولید برای فصل 3 “طبق برنامه” است و تیم قصد دارد فیلمبرداری را تا پایان سال 2020 آغاز کند (با این حال اخیراً خبری مبنی بر شروع فیلمبرداری وجود ندارد).

فارو با اشاره به شرایط مناسب برای فیلمبرداری سریال در مقابل COVID اظهار داشت:

“ما در موقعیت های بسیار کمی هستیم و اغلب شخصیت های نقابدار زیادی داریم. ما همچنین کارهای دیجیتالی زیادی داریم که چیزها را افزایش می دهد. بنابراین ما نمایشی هستیم که احتمالاً به خوبی قابل انعطاف است و می تواند براساس پروتکل های ایجاد شده در مورد شروع مجدد کار انعطاف پذیر باشد. “

این اثر دیجیتالی شامل مانیتورهای بزرگ ال ای دی است که سازندگان فیلم به جای صفحه سبز از آنها استفاده کرده اند. این نوآوری به آنها امکان می دهد در یک مکان فیلمبرداری کنند و باعث کاهش زمان تولید می شوند.

ماه گذشته ، دیزنی خود تقریبا تاریخ 2021 را در مورد پخش فصل 3 تقریباً تأیید کرد ، زمانی که کانال YouTube YouTube اسلواکی دیزنی پلاس ، فصل 3 را به عنوان بخشی از لیست 2021 خود ذکر کرد. اگرچه تا زمانی که تصویربرداری تأیید نشود و ما مطمئن نیستیم ، از آن مطمئن نخواهیم بود. به اتمام رسیده است (امیدوارم زمستان امسال) ، ما هنوز حداقل در مورد پخش نوامبر 2021 خوشبین هستیم.

Mandalorian Star Wars Season 2

دیزنی

چه کسی در بازیگران شرکت می کند؟

تاکنون تنها نام تایید شده مجری سریال پدرو پاسکال (در نقش ماندو) است. اما درست همانطور که فصل 2 شخصیت های Kara Dune (Gina Carano) و Griff Karga (Carl Weathers) را دوباره معرفی کرد ، احتمالاً بیش از چند چهره بازداشت از جمله – به احتمال زیاد – Moff Gideon (Giancarlo Esposito) ، Fenech Shand (Ming) را خواهیم دید. -به ون) ، بابا فت (تموئرا موریسون) و آسوکا تانو (روزاریو داوسون).

سلامت mvp برای ثبت نام مردان

برای دسترسی به قسمت اختصاصی اینجا را کلیک کنید سلامت مردان محتوا ، از جمله تمرینات و رژیم های غذایی.

سلامت مردان

ما همچنین انتظار داریم برخی از تازه واردان بزرگ – اکنون که Jedi رسماً در طرح سریال معرفی شده است – و برخی از ستاره های مهمان.

دواین جانسون ابراز علاقه به حضور در کهکشان کرده است. در این صورت ، بستن وی به مچ پا ممکن است دشوارتر از جان لگیزامو باشد.

ماندو و کودک در ماندالوریانا ، فصل 2 قسمت 6

دیزنی

فصل 3 برای چی خواهد بود؟

فصل 3 احتمالاً مأموریت ماندو را برای حل و فصل کودک با جدی ادامه می دهد – همه اینها در حالی است که با افزایش نیروی نظامی Moff Gideon می جنگید. در مصاحبه با مردم، جیانکارلو اسپوزیتو (موف گیدئون) به تعداد تماشاگران بیشتری اشاره کرد:

“ما در جهانی زندگی می کنیم که عظیم است و [that has] خیلی چیزها برای کشف بنابراین من فکر می کنم که این نمایش شروع به ایجاد بستر برای عمق و وسعت پیش رو در فصل 3 و 4 خواهد کرد ، جایی که شما واقعاً شروع به دریافت پاسخ خواهید کرد. “

اگر 2 فصل گذشته فقط پایه و اساس خود را بنا نهاده است ، ما با یک فصل سوم انفجاری روبرو هستیم.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir