[ad_1]

تارک ال موسی و هدر ری جوان

Tarek El Musa / اینستاگرام

تارک ال موسی می گوید که او سالم ترین شخصیتی است که تا به حال داشته است و یک نفر هم باید برای این کار تشکر کند: نامزدش هدر ری یانگ. تلنگر یا فلاپ ستاره در یانگ در جدیدترین مورد در رسانه عزیز ظاهر شد لاغر نیست ، اما ضخیم است پادکست برای یک ظرف در مورد روابط آنها و اینکه چگونه او عادت های بهتری را برای او ایجاد کرده است.

حالا اگر تا به حال تماشا کرده باشید غروب آفتاب برای فروش، شاید به یاد داشته باشید که جوان وگان است. لاغر نیست ، اما ضخیم است میزبان آماندا هیرش از ال موسی می پرسد آیا رژیم نامزدش تا به حال روی وگان شدن وی تأثیر داشته است؟ وی به هیرش گفت: “او در اولین ملاقات ما تلاش کرد و من به 107 پوند کاهش یافتم.” (توجه: مشخص نیست که 107 کیلوگرم اغراق بوده است یا وزن واقعی ال موسی در آن زمان).

سپس ال موسی شروع به فکر کردن درباره روزهای اولیه رابطه آنها کرد. مرد 39 ساله فاش کرد که او وانمود کرد وگان بودن برای تحت تأثیر قرار دادن یانگ. وی به یاد می آورد: “من گرسنگی را شروع کردم زیرا نمی دانستم چه بخورم”. بنابراین من گفتم: “سلام به همه ، من الان وگان هستم. نمی دانم چه بخورم “ال موسی اشاره کرد که تنها زمانی که او غذا خواهد خورد این است که وقتی یانگ به او غذا می دهد. او گفت: “من مثل خشک شدم.”

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

سرانجام ، وی عمل را قطع کرد و به خوردن محصولات حیوانی و گوشت ادامه داد. با این حال ، برخی از عادت های جوان واقعاً او را به سمت بهتر لرزاند. وی به هیرش گفت: “این باعث می شود كه من یك دسته ویتامین مصرف كنم. باعث می شود غذای سالم بخورم. این باعث می شود كه به باشگاه بروم.” “

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

از یانگ ، که همچنین مربی سابق پیلاتس و سفیر فعلی مکمل های Tru است ، خواسته شد که درمورد یک وعده غذایی چگونه او و ال موسی مصالحه کنند. او را به یک بوریتو تبدیل کن. “

اگرچه ممکن است یک گیاه وگان کامل بهترین رژیم غذایی برای El Moussa نبوده است ، اما ما خوشحالیم که می شنویم این تجربه او را به بهترین سلامتی رسانده است (پروانه هدر برای کمک به او در پرورش عادت های بهتر) از دو نفر ، که در سال 2013 با سرطان بیضه و سرطان تیروئید تشخیص داده شد ، از سال 2018 در حال بهبود است.

می توانید کل مصاحبه هیرش با تارک ال موسی و هدر ری جوان را در رسانه های عزیز بشنوید لاغر نیست ، اما ضخیم است پادکست اینجا

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir