[ad_1]

کنت پلی می گوید که او یک بار با “هدف قرار دادن بسیار زیاد افراد” صدمه دیده است ، اما این نوعی بدبختی است که با یک مربی بین المللی جنسی شناخته می شود – از جمله چیزهای دیگر – به دلیل تجربه در انزال زن .

این بازی اصطلاحاً “هکر جنسی” است ، به این معنی که او آزمایشات زیادی انجام داده و آسانترین راهها را برای دستیابی به اهداف جنسی برای مردم اختراع کرده است که آنها زمانی غیرقابل دستیابی می دانستند. (مشاهده کنید: نکات عالی او در راهنمای ما برای ارگاسم های متعدد.)

بازی می گوید: “مثل اینکه در وگاس پیشخوان کارت باشی.” “شما شانس را شکست می دهید و یک مزیت ناعادلانه دارید.”

او خرد ارگاسم خود را از طریق جلسات مربیگری خصوصی ، دوره آنلاین Sex Hacker Pro خود ، که شامل بیش از 70 آموزش ویدیویی است ، و رویدادهایی در Hacienda Villa ، جامعه عمدی مثبت جنسی که وی در Brooklyn Brown Stone بنیان نهاده است ، به طور حرفه ای به اشتراک می گذارد.

اکنون زمان آشنایی با Play در سطح شخصی تری فرا رسیده است. در این مصاحبه اختصاصی برای MVP ، ما از هکر جنسی 20 سوال خارق العاده درباره زندگی شخصی وی پرسیدیم.

م.ح: فکر می کنید بزرگترین دستاورد شما برای هک کردن چیست؟

KP: به اشتراک گذاری موثرترین هک های خوردن در PornHub [link NSFW] و در نتیجه تبدیل غیر سرنگ بیشتر به سرنگ و افزایش لذت در دنیا می شود. من احتمالاً باعث شده ام زنان بیش از هر مرد دیگری روی کره زمین از طریق تحصیلات خود اسپری کنند.

راز تزریق زن چیست؟

تکنیک های مناسب فشار ، سرعت و دامنه اما در پایان ، خواندن نشانه های اروتیک عالی و برقراری ارتباط با شریک زندگی خود.

به نظر شما چرا مردانی که با زنان می خوابند اینقدر وسواس دارند که شریک زندگی خود را برای اسپری کنند.

سمپاشی یک تأیید بصری است ، که برای مغز ما بسیار راضی کننده است. این به ما می گوید که ما موفق شده ایم. برای ما ثبت نام می کند زیرا به نظر می رسد همان انزال مردانه است ، بنابراین یک پاسخ دوپامین ایجاد می کند که به ما می گوید ما برنده شده ایم. اما متأسفانه یک مقدار تصور غلط وجود دارد: سمپاشی همیشه با ارگاسم مساوی نیست.

با چند نفر رابطه جنسی داشته اید؟

این به تعریف جنسیتی شما بستگی دارد. اگر فقط نفوذ نباشد ، بلکه شامل همه موارد منجر به ارگاسم باشد ، بیش از 1000.

بازی کنت

کنت بازی.

با احترام از کنت نمایش

بزرگترین ناامنی شما در اتاق خواب چیست؟

بزرگترین ناامنی من در اتاق خواب این است که خواسته یا میل جنسی من نمی تواند با احتمال مطابقت داشته باشد. من تمایل دارم با تعداد زیادی از خانمها با تمایلات جنسی سیری ناپذیر قرار ملاقات بگذارم ، و گاهی نگهداری آنها از نظر قانونی دشوار است.

به نظر شما یک عمل جنسی کاملاً بیش از حد بزرگ شده چیست؟

رابطه کاملاً نادیده گرفته شده است! قرار دادن آلت تناسلی در واژن بالاترین عمل و تحمل ناکافی عمل جنسی در تمام دوران است!

آیا موقعیت جنسی مورد علاقه ای دارید؟

مقعد مبلغ! من عاشق تماشای کاری هستم که انجام می دهم.

چه کاری است که شما هرگز انجام نداده اید اما همیشه می خواهید آن را امتحان کنید؟

من هرگز مقعدی مضاعف به شریک زندگی نداده ام که امتحان کردنش جالب خواهد بود.

چه چیزی جنسی است که شما هرگز انجام نداده اید و علاقه ای به تلاش آن ندارید؟

بازی اسکات. من درباره افرادی که دوست دارند قضاوت نمی کنم ، فقط برای من نیست.

آیا در حین رابطه جنسی آسیب دیده اید؟ (و چه اتفاقی افتاد؟)

من از طریق تعداد زیادی از افراد به دلیل فشار مکرر به تونل کارپ آسیب دیدم. خوشبختانه ، دادن یک استراحت کوتاه به این دست و یخ زیاد تنها کمک پزشکی بود که لازم داشتم. من چند تمرین توانبخشی سبک انجام دادم و اکنون یک آموزش خاص برای تقویت و تناسب اندام را شامل می شوم.

آیا اندازه آلت تناسلی مرد مهم است؟

بله ، اما نه آنگونه که فکر می کنید. سازگاری مطلق دستگاه تناسلی کلیدی است. این نیست که هرچه بزرگتر بهتر باشد – هر چقدر در کنار هم قرار بگیرید ، احتمال اینکه هر دو از صمیمیت رضایت داشته باشید بیشتر است. اندازه واژن نیز متفاوت است ، بنابراین بهتر است شخصی را پیدا کنید که اندازه آن با شما سازگار باشد. بزرگتر همیشه بهترین نیست – آلت تناسلی مرد با اندازه متوسط ​​برای معاینه مقعدی عالی است!

طولانی ترین جلسه جنسی که تاکنون داشته اید کدام است؟

احتمالاً 2 یا 3 ساعت در زندگی شخصی من است. اما روزهای کاری داشتم که در آن 8-9 ساعت آموزش جنسی بدنی داشتم.

بازی کنت

با به اشتراک گذاشتن خرد او در مورد هکرهای جنسی با مخاطبان بازی کنید.

با احترام از کنت نمایش

شما در مورد ارگاسم 90 دقیقه ای صحبت می کنید: دقیقاً چیست؟ چگونه کسی می تواند در 90 دقیقه از نظر بدنی کار را تمام کند؟

این یک ارگاسم نیست. این یک تجربه لذتبخش 90 دقیقه ای با قله ها و دره ها ، از جمله انواع مختلف اوج در مراحل مختلف داستان است.

بهترین تعارفی که در اتاق خواب دریافت کرده اید چیست؟

من زنی در پنجاه سالگی را آموزش دادم که قبلاً هرگز ارگاسم نداشته و با همکاری ما سرانجام قفل آن را باز کردم. او به من گفت: “من تمام زندگی ام ویران شده ام. متشکرم که این را برای من تغییر دادید “

غیرمعمول ترین مکانی که تاکنون رابطه جنسی داشته اید؟

درون یک ترکیب دارویی. هنگام مسافرت در کاستاریکا ، دو زن Tinder را دیدم که از یک جوجه گاو لذت می بردند. همسر به خصوص مردان آسیایی را دوست داشت ، بنابراین من اسب شاخدار آنها بودند که به دنبال آن بودند. بعد از اینکه برای یک نوشیدنی دیدار کردیم ، آنها مرا به محل خود دعوت کردند که ارتش کوچکی پر از مسلسل از آن محافظت می کرد.

بهترین تجربه شما در مهمانی های جنسی چیست؟

این به خودی خود یک تجربه نیست ، اما تماشای انبوه مردم و دیدن بسیاری از افراد از تفریح ​​یکی از موارد مورد علاقه من در یک مهمانی جنسی است. دیدن مأموریت ما در Hacienda ، که باید مکانی “جایی است که آرزوی شما متعلق به آن است” ، برای من زنده می شود همیشه هیجان انگیز است.

بدترین یا ناراحت کننده ترین تجربه شما در یک مهمانی جنسی چیست؟

او در حالی که من روی سر یک مرد جدید قرار داشت گوز می زد.

چه عاملی باعث شد شما تصمیم بگیرید که از چندشاخر پذیرایی کنید و چه سبکی از چندخانگی برای شما بهتر است؟

از آنجا که شلخته به دنبال خبر ، ماهیت واقعی من است. وضعیت فعلی من پلی MFM است و می گویم خوب کار می کند. اشتراک گذاری یک نگرانی است!

آیا هیچ وقت با حسادت (چه از طرف خود و چه از طرف شریک زندگی خود) روبرو هستید و چگونه بر آن غلبه می کنید؟

همه تا حدی با حسادت کنار می آیند. انتخاب برای مدیریت آن به دلیل کیفیت اتصال در یک اتصال چند اتمی بسیار مهم است. حسادت غالباً نشانه آن است که باید نیازهای خود را بدانیم یا به آنها پاسخ دهیم و این کار را با بسته بندی چرایی حسادت انجام می دهیم.

این چه چیزی است که در مورد بزرگ شدن یا داشتن روابط کاملاً غیر واقعی به شما آموخته است؟

اینکه برای زندگی در یک ستاره پورنو به یک خروس ستاره پورنو احتیاج دارید.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر