Queen’s Gamit بهترین نمایش ورزشی تاکنون است


یتو می توانی در حدود یک ماه گذشته در مورد یک نمایش شطرنج اصلی Netflix صدای هیاهو را شنیده اید. این وزوز را نیز شنیده ایم. ما نیز در این هیاهو شرکت کردیم. و اکنون ما فقط با اشاره به حقیقت به سر و صدا خود ادامه خواهیم داد: دامنه ملکه بهترین نمایش ورزشی در تمام دوران است. (و با توجه به اینکه این یک سریال محدود است – به احتمال بسیار زیاد این فصل 2 نخواهد بود – شما می توانید ثابت کنید که این یک ورزش است فیلم سینماو همچنین می تواند از بهترین های این ژانر باشد.)

در صورت زندگی در زیر سنگ ، خلاصه ای مختصر: دامنه ملکه یک مجموعه 7 قسمته محدود Netflix است روایت داستان بث هارمون (با بازی زیبایی توسط یکی از درخشان ترین ستاره های این صنعت ، آنیا تیلور-جوی) در حالی که از کودکی فروتنی در یک پرورشگاه برمی خیزد و با یک مشکل اعتیاد مادام العمر دست و پنجه نرم می کند تا سرانجام به اوج برسد از زنجیره غذایی در بزرگتر از آنچه دنیای شطرنج انتظار دارید باشد. نمایش های دیگری مانند این نیز وجود دارد قمار ملکه ، بعضی از ورزش های همسایه و برخی دیگر این کار را نمی کنند. (آن را نشان می دهد احساسات او این را بیشتر دوست دارد آدم های دیوانه، که در دهه 60 حدود یک آژانس تبلیغاتی بود.) اما بسیار با کیفیت است گامبیت در صورت وجود رقیب تعداد معدودی است.

بث یتیم است – در کل سریال درباره آنچه برای پدر و مادرش اتفاق افتاده است ، اطلاعات کمی می گیریم – اما ما ، بینندگان ، به نوعی خانواده او هستیم. با هم برای پیاده روی ضخیم و ضخیم. ما در حالی که با سرایدار پرورشگاه (بیل کمپ عالی) که به او نحوه بازی شطرنج را آموزش می دهد دوست می شود با او هستیم. ما با او هستیم که مادر تطبیق پذیر (ماریل هلر) ، چندین رقبای دوست شده (هری ملینگ و توماس برودی-سانگستر) و حتی یک دوست معاشقه (یعقوب فورچون-لوید) را در اختیار او قرار می دهیم.

PHIL BRAY / NETFLIX

این پیش فرض با چندین کار دیگر همراه است که باید انجام شود دامنه ملکه کوکتل عالی تلویزیون ورزشی. اول ، این فقط یک داستان جذاب است – این می تواند شطرنج ، هاکی روی یخ یا یک مسابقه خوردن هات داگ باشد. اگر داستانی نوشته باشید که افراد را با شخصیت هایی که می خواهند در آنها ریشه دواند (یا در بعضی موارد ریشه کن کردن) جذب می کند ، این م .ثر است. این نیز کمک می کند گامبیت مرد کاملی را در راس خود دارد.

فیلمنامه نویس / کارگردان اسکات فرانک (که قبلاً در سریال های محدود وسترن نتفلیکس کار می کرد) بی خدا) نه تنها مجموعه را با عکسهای عالی و ابتکاری پر می کند که باعث می شود تنظیمات کاملاً بازآفرینی شده دهه 60 شبیه جایی باشد که می خواهیم حداقل یک آخر هفته را سپری کنیم (ممکن است یک گفتمان کاملاً جداگانه برای هتل های مختلف وجود داشته باشد) ، اما نمایش نشان می دهد با یک قدم کامل. نمایش های زیادی وجود دارد که به نظر می رسد زمان در آنها خزنده است. نوار Netflix را بررسی کرده و 35 دقیقه دیگر خواهید دید. دوباره بررسی کنید ، 33 دقیقه مانده است. زمان به آرامی می گذرد. که هرگز اتفاق می افتد در Gambit ، زیرا داستان نویسان هستند که مهمترین چیزها را در مورد داستان سرایی می دانند.

نکته دیگر در مورد اکثر “فیلم های ورزشی” ، همانطور که معمولاً تصور می کنند ، این است … شما داستان را می دانید. شما می دانید چه اتفاقی خواهد افتاد. یک خارجی وجود دارد ، برخی از بدبختی ها وجود دارد و خارجی ما با پیروزی پایان می یابد. بنابراین ، برای اینکه یک داستان در این زمینه شلوغ برجسته شود ، نه تنها داشتن یک داستان مختصر و ساده مهم است ، بلکه حتی داشتن شخصیت هایی که مورد علاقه ما هستند و روابط بین آن شخصیت هایی که می خواهیم اهمیت بیشتری پیدا کند. قابل مشاهده مورد مطالعه قرار گرفت.

جونا هیل مانیبال برد پیت

تصاویر سونی

سپس در این منطقه می بینیم دامنه ملکه و سایر فیلمهای ورزشی / نمایشهایی که همچنین بر ورزشهای کم طرفدار – یا مناطق کم مصرف در ورزشهای محبوب تر تمرکز دارند. یکی از نمونه های یک فیلم ورزشی که فوق العاده خوب کار می کند 2011 است سکه ، که بر اساس مستند مشهور مایکل لوئیس ساخته شده است و داستان بیلی بین را در مورد بازگرداندن دو و میدانی اوکلند به لیگ برتر بیس بال با آمار پیشرفته و داده های معروف به sabermetry روایت می کند.

ما قبلاً فیلم های بیس بال زیادی دیده ایم و باید بپذیریم – همه آنها نیستند زمینه رویاها. که در سکه ، بیس بال همیشه حضور دارد ، اما این ورزش تقریباً در پس زمینه ناپدید می شود. آنچه واقعاً بینندگان برای آن ریشه می گیرند پیچ ​​و تاب فوق العاده دلپذیر برد پیت به عنوان بین و ارتباط فوق العاده روی صفحه با دخترش است (با بازی ری دونوواناست کریس دورسی). نامزدی اسکار برای اسکار به عنوان پیتر برند (نسخه ای کمی خیالی از ستوان واقعی بین ، پل دپودستا) ، مایه کیک در قالب یک شخصیت سه بعدی دیگر است که باید برای آن ریشه دواند.

اشتراک mvp بهداشتی برای آقایان

برای عضویت اینجا را کلیک کنید MH MVP و از ویژگی های انحصاری ، اطلاعات تغذیه ای و نکات تمرین بهترین استفاده را ببرید.

سلامت مردان

این پیچش های منحصر به فرد در این ورزش است – ژانری که شامل استیون سودربرگ است پرنده پر پرواز و برادران صفدی سنگ های قیمتی تراش نخورده– ما بازی ها و مسابقاتی را که دوست داریم تماشا می کنیم ، اما با دراماتیکی قسمت هایی را می بینیم که بارها و بارها در تلویزیون نمی بینیم. در سال 2014 ، یک فیلم فوتبالی به نام وقتی بازی بالا است بیرون آمد من این فیلم را هرگز ندیده ام ، اما تریلر 2 دقیقه ای و 40 ثانیه ای آن را بارها و بارها در سینماها دیده ام ، از جمله تقریباً همه موارد کلیشه ای کتاب: یک سری فیلم های برنده طولانی ، یک تیم به ظاهر افسرده ، یک بازیکن در یک زادگاهش کشته شده است ، ضربان قلب (؟؟؟) و یک آهنگ راک الهام بخش الهام بخوانید. این فیلم فقط 20٪ نقد جدید برای Rotten Tomatoes دریافت کرده و دلیل آن را آسان می توان فهمید. نیازی به دیدن این نداریم. هیچ کس نباید این را ببیند فیلم ها و نمایش های ورزشی در بهترین حالت ممکن است که کارهای منحصر به فردی انجام می دهند و فضاهای بی نظیری را کاوش می کنند.

شاید گامبیتبزرگترین رقابت در زمینه نمایش های تلویزیونی خواهد بود چراغ های جمعه شب ، سریال فوتبال دبیرستان که پنج فصل درخشان به طول انجامید (خوب ، چهار ، اما بهتر است همه بین نمایش 2007 خود و مانند فصل 2 را نادیده بگیرند). هر چند ، FNL تقریباً در هر سطحی عالی است – داستان جذاب ، نوشتن قوی و عملکردهای پویای شخصیت ها – همانطور که نیاز دارد مهره سخت تری است قدری درک فوتبال و فرهنگی که می تواند آن را در شرایط خاص احاطه کند. می توانم به مادرم بگویم تماشا کند قمار ملکه ، و ما کاملاً برابر خواهیم بود. تعداد بسیار کمی از ما چیزی در مورد شطرنج می دانیم غیر از آنچه نمایش تصمیم می گیرد به ما بگوید. (اگر می خواهید در مورد حرکت واقعی شطرنج Queen’s Gambit بیشتر بدانید ، ما در اینجا شما را معرفی خواهیم کرد MH)

© queen's habit l to r jacob fortune lloyd as townes and anya taylor joy as beth harmonis در قسمت 102 سریال Queen of gambit cr phil braynetflix © 2020

PHIL BRAY / NETFLIX

این ممکن است به نکته همه جانبه بازگردد – بهترین نمایش ها و فیلم های ژانر ورزشی در واقع نیستند مربوط به ورزشی که روی آن متمرکز شده اند. بله ، این باعث جذب علاقه مندان به ورزش در زندگی واقعی می شود ، اما دلیل آن را دوست داریم دامنه ملکه به این دلیل است که ما Tayl0r-Joy را مانند بث دوست داریم. دلیل اینکه ما آن را دوست داریم توپ پول به این دلیل است که ما برد پیت را به عنوان بیلی دوست داریم. ما آن را دوست داریم سنگ های قیمتی تراش نخورده زیرا قبلاً ندیده بودیم که آدام سندلر چنین احمق غیرقابل اعتمادی بازی کند. در بهترین فیلم های ورزشی ، ورزش زمینه را فراهم می کند ، اما شخصیت ها کیفیت را تضمین می کنند.

با نمایش های بسیاری در سراسر جهان (و هر هفته نمایش های بیشتری) ، قابلیت دسترسی نیز مورد توجه قرار می گیرد. چراغ های جمعه شب عالی است ، اما 76 قسمت یک تعهد است. فقط برای قسمتهای 7 ساعته ، دامنه ملکه داستان خود را در همان طول 2 یا 3 فیلم روایت می کند. فروش راحت تر به شخصی که ممکن است مطمئن نباشد که – یا چه مقدار – محتوای ورزشی را در زندگی خود می خواهد.

این بدان معنا نیست که کوتاه تر همیشه بهتر است. چراغ های جمعه شب در این 76 قسمت لوکس می شود: توانایی ساخت شخصیت هایی با لایه ها و تجربیاتی که می توانند با بینندگان به اشتراک بگذارند و در انتهای مجموعه اینها تجربیات مشترک هستند. این چیز خوبیه؛ اما این چیزی است Gambit ، که برای بیان کل داستان خود در هفت قسمت طراحی شده است ، می داند چگونه از پس آن برآید. هر تجربه به اشتراک گذاشته می شود ، هر داستان ضمنی است ، اما قابل درک است. ما آنچه را باید بدانیم می دانیم ، آنچه را باید ببینیم می بینیم و آنچه را که باید بشنویم می شنویم.

کپی رایت © 2020 کلیه حقوق محفوظ است.

PHIL BRAY / NETFLIX

و در پایان این سریال ، فقط چند ساعت طول می کشد تا ارتباط واقعی با این شخصیت ها احساس شود و علاقه واقعی به شطرنج داشته باشد ، چیزی که مخاطبان تقریباً هرگز انتظار نداشتند. ما نسبت به بث هارمون احساس می کنیم. ابروهای خود را در بنی واتس بالا می گیریم و کمی به هری بولتیک (دندانهایش ، آسمان های بتسی) کوچک می شویم. فقط چند ساعت این شخصیت ها را می شناسیم.

دفعه بعدی که یک فیلم ورزشی یا نمایش را تماشا می کنید ، چه انتخاب شما باشد یا فقط کانال ها را ورق می زنید ، یک دقیقه وقت بگذارید و در همان لنزی که اکنون به آن فکر می کنید ، به آن فکر کنید. دامنه ملکه. بله ، ما می دانیم که تیم خارجی در نهایت شانس را شکست داده و از محبوب برتر پیشی خواهد گرفت. الهام بخش ، مهمانی ، آغوش و غیره خواهد بود. اما شخصیت ها در این راه چه می کنند؟ آیا چیزی از آن دریافت می کنیم؟ زیرا این همان چیزی است که گامبیت او بهتر می داند – این در مورد نتیجه نهایی نیست (اگرچه ما دوست داریم بت بورگوف را شکست دهد) ، اما در مورد جاده وجود دارد. دیدیم که بت برای کتک زدن او چه کاری باید انجام می داد. دیدیم که چه کسی باید ملاقات کند ، کجا باید برود و چه چیزهایی را باید در مورد خودش یاد بگیرد.

و این چیزی بیش از آن است که بتوانید در مورد یک داستان معمولی بگویید که با ضرر شروع می شود و با یک جایزه خاتمه می یابد.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید


منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر

حتما بخوانید:
باربری بلوار تعاون - اتوبار بلوار تعاون - 20% تخفیف - 44440426
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesredfoxbetMobil Ödeme bozdurma