[ad_1]

خوش آمدید لیست آرزوهای MHجایی که سردبیران Men’s Health جالبترین امکاناتی را که امسال آزمایش کرده اند برجسته می کنند که بهترین هدیه را در این فصل تعطیلات می کند. اگر به دنبال جدیدترین و بهترین محصولات فنی ، خانگی و تناسب اندام هستید ، ما از لیست شما همه چیز را در اختیار شما قرار داده ایم. این هفته ، مدیر تناسب اندام Ebenezer Samuel در مورد اینکه چرا Oculus Quest 2 ارزش پول سخت شما را دارد ، صحبت می کند.

 • چه چیزی باعث شده این یک هدیه عالی باشد: Oculus Quest 2 برنده جایزه با حذف همه سیمها از تجربه واقعیت مجازی شما ، بزرگترین مشکل VR را حل می کند.
  • این را به: هر کسی که می تواند از یک فرار مجازی استفاده کند ، حتی اگر علاقه به فن آوری نداشته باشد ..

   صبح شنبه ساعت 10:30 است و صادقانه بگویم ، یک هفته طولانی بوده است. و من حال و هوای خیره شدن به تلویزیون را ندارم و حال و هوای رفتن با قطار را هم ندارم (تازه هنوز!) بنابراین برای فرار از آن به چیزی متفاوت ، دنیایی متفاوت نیاز دارم.

   بنابراین به جای تهیه یک کنترلر ، به یک هدست سفید غول پیکر ، Oculus Quest 2 امیدوارم. سپس دو کنترلگر دستی را گرفته ، بندها را به دور مچ دستم می بندم و بلافاصله وارد می شوم. من دنیای جنگ ستارگان: قصه هایی از لبه کهکشان اول و بعد من در اطراف سرگردان می شوم یک دلیل درست-انسان مشابه جهان از جمعیت: یک. حقیقت این است که ، من دقیقاً در هیچ بازی پیشرفت نمی کنم ، زیرا فقط گشت و گذار و توانایی چرخاندن سر بدون تفکر سرگرم کننده ای شاد است. این به آسانی بازی های پلی استیشن یا Xbox است و همچنین به همین سرعت بارگیری می شود.

   واقعیت این است که همه اینها به دلیل صاف بودن هدفون Oculus Quest 2 بسیار سرگرم کننده است ، واحدی کاملاً ارزان قیمت با قیمت 299 دلار. نکته ای درباره VR این است: قبلاً دست و پا گیر بود. من از هدفون سامسونگ گرفته تا هدفون گوگل ، پلی استیشن PSVR (تنها دستگاه واقعیت مجازی که باعث می شود مانند Iron Man پرواز کنید) استفاده کرده ام و همه موقعیت های خوبی دارند اما تا زمان تلاش 2 ، VR همیشه کمی دست و پا گیر بود.

   در طی مراحل مختلف ظهور واقعیت مجازی ، مجبور هستم هدفون بگذارم و سپس یک هدفون بالای آن هدفون قرار دهم. یا هدفون خواهم داشت و باید مراقب حرکات خود باشم ، زیرا با سیم متصل به هدفون سر و کار داشتم و کوچکترین حرکت اشتباه می تواند کامپیوتر یا لپ تاپم را به زمین بکشد. دستگاه های قدیمی VR نیز دارای اشکال بصری بودند ، تصاویر پیکسلی که جلوی چشمانم فرود می آمدند ، باعث گیجی من شد. من هرگز فراموش نخواهم کرد که به E3 ، نمایشگاه الکترونیکی سرگرمی قدیمی ، که از طریق آن بازی می کنم ، بروم بازی Resident Evil نمایش هدفون های مدل قدیمی و هرگز بازی را به پایان نرسانم زیرا یک سردرد خیره کننده مرا در یک دسته قرار داد.

   هیچ یک از اینها در Quest 2 مشکلی ایجاد نمی کند. جنگ ستارگان زیباست. بازی های قدیمی مانند Job Simulator نیز با وضوح شفاف و روشن می درخشند. و همه اینها بدون نیاز به هدفون یا راه حل صوتی دیگر اتفاق می افتد ، به لطف صدای تعبیه شده در هدفون های Quest 2. کنترل کننده ها نیز واکنش بیش از حد نشان می دهند. و هدفون ها تقریباً در همه جا کار می کنند: آنها را بگذارید ، با چند درخواست کار کنید تا او بتواند یک منطقه بازی در اطراف شما پیدا کند و کار شما تمام است.

   این یک فرار جادویی و موثر از واقعیت است ، فراری که به خاطر آن درگذشتید به راحتی به شما امکان می دهد به دنیایی فراتر از تصور خود دسترسی پیدا کنید. و این می تواند بیش از این باشد. از اشتراک صفحه Netflix خود با افرادی که قبلاً هر قسمت را تماشا کرده اند خسته شده اید یک جسور؟ بدون اینکه کسی تجربه شما را قطع کند یا در هر صحنه نبرد غوطه ور شود ، به تنهایی در Quest 2 قرار بگیرید. و وقتی می خواهید بازی های جذاب تر و جذاب تر (مثلاً در حال اجرا) داشته باشید The Elder Scrolls V: Skyrim یا دارم می ریزم بیرون VR) ، تلاش 2 بیش از پر از وظایف است. فقط کابل و سیم Oculus Link را به یک رایانه سازگار ببرید و در حالی که از یک بازی آرام لذت می برید ، رایانه شما تمام بالابرهای سنگین را اداره خواهد کرد.

   همه چیز شما را رها می کند تا برای ورود به هر جهانی که می خواهید تنظیم کنید. و در سالی که هرکسی می تواند از فرار استفاده کند ، چیزی است که ارزش لذت بردن را دارد.

   Oculus Quest 2 اکنون در سایت های oculus.com ، amazon.com و gamestop.com در دسترس است.

   این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر