[ad_1]

سال 2020 همه چیز را در مورد نحوه زندگی و کار ما تغییر می دهد ، اما حداقل یک چیز ثابت می ماند: به نوعی جارومیر جاگر هنوز هاکی حرفه ای بازی می کند.

جگر 48 ساله دیروز تأیید کرد که حداقل برای یک فصل دیگر باز خواهد گشت ، و برای شوالیه های کلادنو جمهوری چک خارج از کشور بازی می کند ،طبق توئیت از جانب اسپورت نتکریس جانستون است.

اگر جاگر واقعاً برای شوالیه ها کار کند ، این سی و سومین سال حضور وی به عنوان یک بازیکن هاکی حرفه ای است که 24 نفر از آنها در NHL بازی کرده اند. قفل امن برای تالار مشاهیر پس از انتخابی ، جگر به طور گسترده ای یکی از نخبه ترین بازیکنان هاکی در تمام دوران ها محسوب می شود ، با کسب پنج امتیاز ، امتیاز گرفتن در دهه 90 و اوایل 2000. امتیازات شغلی وی در سال 1921 پس از وین گرتسکی دوم است.

این محتوا از توییتر وارد شده است. شما ممکن است بتوانید همان مطالب را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

جاگر همچنین در طول حضور خود در NHL از طول عمر قابل توجهی برخوردار بود و 24 فصل بازی کرد ، بدون در نظر گرفتن سه سالی که در دوران اوج خود در خارج از کشور در KHL گذراند. (تالار مشاهیر بازنشسته گوردی هاو و کریس سلیوس رکورد NHL 26 فصل را به اشتراک می گذارند.)

لازم به ذکر است که جاگر رئیس تیم و مالک مشترک نایتس است ، بنابراین مشخص نیست که بقیه اعضای تیم هنگام بازگشت چه مقدار می گویند. خوشبختانه برای بازیکنان آینده اش ، اما جاگر همچنان مهارت های زیادی را نشان می دهد که او را مسلط به مدت دو دهه کرده است ، مانند فصل گذشته که در یک بازی برای شوالیه ها چهار گل به ثمر رساند.

در مصاحبه های قبلی ، جگر همچنین تمایل خود را برای بازی حداقل تا 50 سالگی اعلام کرده است – حتی اگر در NHL نباشد ، اما تا حدی برای تیمی که صاحب آن است.

او یک بار به شوخی گفت: “هیچ کس نمی تواند مرا اخراج کند!” “من می توانم هر دقیقه که بخواهم بازی کنم. این خوب خواهد بود.”

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر