[ad_1]

این مقاله در اصل در شماره سلامت مردان.

JAIME MELINE و مایکل رندر، همچنین به عنوان El-P و Killer Mike ، قدرت هیپ هاپ Run the Jewels شناخته می شود ، جدیدترین های خود را منتشر کرده اند ، RTJ4 ، تصمیمی که دو روز زودتر از برنامه پیش بینی شد ، ناشی از تمایل به پاسخگویی به اعتراضات بی عدالتی نژادی بود.

آلبوم به عنوان یک موسیقی متن غیر رسمی برای یک سال آشفتگی ، درد و نیاز احساس می شد. کاری بکنید.

برای هر دو مجری ، موسیقی که گوش می دادند با آهنگ های اعتراضی آنها مخالف بود.

قطع کننده مدار

.

2020 در موسیقی El-P

خودم را دیدم که دارم می رانم برای موسیقی که آواز نبود ، بیشتر مربوط به توانایی مدیتیشن بود. من نمی دانم چگونه “مراقبه” کنم. تنها راه مراقبه گوش دادن به چیزی است که می تواند مرا در یک منطقه قرار دهد.

تسلیم پرانتز می شوم. آنچه واقعاً به من کمک کرد این قطعه موسیقی از کلیف مارتینز بود – نمره ای که وی برای بازسازی فیلم ساخت. سولاریس. به نظر من ، این یکی از بزرگترین نتایج فیلم است که تاکنون ساخته شده است.

من گوش کردم از بسیاری از فیلیپ گلس Koyaniskaci همچنین – گه هایی که به من کمک می کند کمی جدا شوم و به احساسات خودم برسم.

برای من ، این موضوع مربوط به آرامش نیست. نه اینکه مجبور باشی نه همانجایی که هستم باش آنها سوابقی نیستند که غم و اندوه را نادیده بگیرند. آنها مربوط به آنچه برای شما اتفاق می افتد هستند.

این محتوا از YouTube وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

نمی توانم در فرار زندگی کنم در چنین زمانهایی من باید بتوانم تفاوت های ظریف گه هایی را که تجربه می کنم تشخیص دهم.

من همه گیری نمی خواهم از هر جامعه لعنتی ، اما اگر می خواهید در یک جامعه باشید ، ممکن است به برخی از ترافیک گوش دهید.

2020 در موسیقی Killer Mike

وقتی به پدربزرگ و مادربزرگ فکر می کنم و اینکه افسردگی باید چگونه باشد و آنچه را که آنها پشت سر گذاشته اند ، من خودم را در حال گوش دادن به بسیاری از مودی واترز و بادی گای دیدم.

همسرم گوش می دهد به این موسیقی اقیانوس بخوابد و مثل گه آرام شود. با طراوت تری بیدار شدم و مثل “وای!”

اشتراک mvp برای سلامت مردان

اگر می خواهید به مقالات MVP Health Men دسترسی کامل داشته باشید ، فقط اینجا کلیک کنید.

سلامت مردان

من خوشحال نیستم من نیستم نه خوشحال. خوشحالم چون فرصتی برای دیدن دوستان و خانواده ام دارم اما سرشار از خوشحالی هستم.

موسیقی که گوش می دادم بسیار شاد است – آنچه سیاه پوستان آن را موسیقی ستایش می نامند.

همسرم فقط شرلی سزار را بازی می کرد آن روز از ناکجاآباد یادآور احیای چادرهایی بود که مادربزرگم مرا به آنجا می برد. بنابراین من قلب پر از شادی دارم ، بنابراین بسیاری از آنچه را می توان یک انجیل دانست ، به جرات می توانم بگویم ، از مدرسه قدیمی گوش کردم.

این محتوا از YouTube وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

من این بلندگوها را پیدا کردم در Best Buy (تماس خواهر کوچک با اسملی) آنها هر قطعه 60 دلار بودند. من حدود 10 عدد از آنها را خریداری کردم و در سراسر خانه توزیع کردم.

حالا که همسرم مشغول آشپزی است در خانه او تلفن خود را به آن متصل می کند. بنابراین ما در حالی که او لازانیا درست می کند ، آنیتا بیکر گوش خواهیم داد. یا اگر او در حال تهیه سالاد است ، غمگین.

جو ایجاد می کند و ما را وادار به قصه گفتن می کند. آن موقع عمه شما چه می کرد؟ یا مادر شما آن وقت چه می کرد؟ این دلیل ارتباط بیشتر در خانواده ماست.

وقتی به مادربزرگم فکر می کنم، با بازی در سریال BB King ، او را در اتاق با ما قرار می دهد. وقتی من در مورد مادرم صحبت می کنم ، ما نقش ریک جیمز را بازی می کنیم ، او او را با ما در اتاق می گذارد.

من نداشته ام خانواده مثل این با خانواده واقعی من بعد از نه یا 10 سال ضبط ها و مکالمه از حداکثر اهمیت برخوردار بود.

عکس: دیوانگ والدز

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر