Kalistenika چیست – چگونه می توان آموزش Kalistenika را شروع کرد


این توصیه سریع یادگیری شماست ، فرصتی برای یادگیری نحوه کار دقیق تر در چند دقیقه بنابراین می توانید مستقیماً به تمرین خود بپردازید.

اگر اصطلاح “کالیستنیک” یادآور آموزشهای بدون روحیه است که توسط معلمان تربیت بدنی دبیرستانها و گروهبانهای ارشد قدیمی تجویز می شود ، ما می فهمیم. مدت هاست که هنر این مارک ورزشی باستانی و ورزشی مینیمالیستی توسط مربیان نهادینه شده ای که می خواهند زندگی آنها را بدبخت (یا حداقل بسیار خسته کننده) کند ، تضعیف شده است. اما ورزشکاران خیابانی مدرن و مربیان مترقی دوباره آن را در کانون توجهات قرار می دهند.

در خالص ترین ماهیت ، کالستیک یک تمرین وزنه برداری است. اگر تا به حال کسی را مشاهده کرده اید که یک پرچم یا عضله انسان را انجام می دهد یا شاهد یک تمرین جاذبه ای است که با نیروی جاذبه مخالف است ، کالستیک را در عمل مشاهده کرده اید. (و اگر تا به حال از طریق یک برنامه عادی و بدون تجهیزات عرق کرده اید ، قدرت آن را از یک سو تجربه کرده اید.)

برای عضویت در تناسب اندام و سلامت بیشتر ، اینجا را کلیک کنید

سلامت مردان

مشتق شده از اصطلاح یونانی “kalos sthenos” (به معنای “نیروی زیبا”) ، از هزاران سال قبل توسط واحدهای نخبه نظامی از اسپارت ها تا نیروی دریایی برای آماده سازی برای نبردهای شدید ، از کالستیک استفاده می شود. زیبایی سبک آموزش از سادگی آن ناشی می شود. در غیاب وزنه ، تسمه و دستگاه های کابل ، بدن شما هالتر شما می شود. جاذبه مقاومت شما را فراهم می کند. و اگر در اثربخشی تمرینات وزنه برداری به تنهایی شک دارید ، فقط باید بدنبال ژیمناستیک هایی باشید که جزو قوی ترین ورزشکاران جهان هستند.

حتما بخوانید:
17 لباس خواب برتر مردانه برای سال 2020

نکته اصلی ، البته ، یادگیری چگونگی بالا بردن کالستیک از Plan B است – کاری که در صورت عدم دسترسی به سالن بدن سازی یا تجهیزات انجام می دهید – به یک روش تمرین قدرت مستقل که م worksثر است.

این محتوا از {embed-name} وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

شما در حال حرکت هستید: هفته ای یک یا دو بار ، تمرینات با وزنه را محور تمرین خود قرار دهید. اگر نگران هستید که بخواهید تکرارهای بالا را برای دیدن نتایج انجام دهید ، نگران نباشید – می توانید تقریباً هر حرکت وزنی را به اندازه کافی دشوار کنید تا باعث ایجاد 8 تا 12 تکرار شود. تو من را باور نداری؟ پایین بیاورید و فقط شش فشار خوب به من بدهید.

اکنون که فهمیدید کالیستنیک چقدر دشوار است ، وقت آن است که آن را به برنامه خود اضافه کنید. در اینجا یک برنامه معمول EMOM بدون تجهیزات برای شروع وجود دارد.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید


منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesredfoxbetMobil Ödeme bozdurma