[ad_1]

این مقاله در اصل در شماره سلامت مردان.

JC WATTS، سخنگوی سابق کاخ ایالات متحده از اوکلاهما ، سال ها پس از سیاست تلاش کرد تا شبکه خبری برای و از سیاه پوستان آمریکایی راه اندازی کند.

امسال کانال خبر سیاه از 10 فوریه راه اندازی می شود. در اینجا صحبت های او درباره سال قدرتمند و تغییر دهنده سیاره وجود دارد.

و برای گاوها

قطع کننده مدار

.

مردم فکر میکنند ما آزمایش هایی داریم تا به ما بگوییم چه هستیم. فکر می کنم ما آزمایش هایی داریم تا به ما بگوییم چه نیستیم.

به عنوان یک انسان با ایمانمن هنوز سعی می کنم معاشرت کنم که چه تعداد از افراد با ایمان می توانند منتقد باشند بر اعتراض کنید و سکوت کنید چرا اعتراض

آستر نقره ای در یک ابر بسیار تاریک این است که دیگر نمی توانید از آنچه اتفاق می افتد چشم پوشی کنید.

من دوستان سفیدپوست داشتم که به من بگو، خوب ، شما می دانید ، زیرا من سیاه پوست نیستم ، نمی توانم آن را کاملاً درک کنم یا نمی فهمم. خوب ، من نیازی نیست که سفید باشم تا بدانم که آیا در مورد درست بودن اشتباه می کنید یا نه. نیازی نیست که سیاه پوست باشید تا بدانید چه چیزی از غلط خوب است. اشتباه اشتباه است.

به عنوان یک کنگره تازه کار، من مصمم بودم که ناهار را با جان لوئیس بخورم. و در آخر من این کار را کردم. تنها سوالی که می خواستم از جان بپرسم این بود: “چگونه می توان بی خشونت بود؟ آنها به شما تف دادند ، به شما لگد زدند ، شما را نفرین کردند – چگونه می توانید مقاومت کنید؟ او به من گفت كه شاه بزرگوار ، قبل از هر راهپیمایی و هر جلسه نشسته ، آنها قبل از بیرون رفتن دستور می دهند. کینگ گفت اگر نمی توانید بی خشونت باشید ، اگر فکر می کنید باید تلافی کنید ، بیرون نروید زیرا جنبش را به خطر می اندازید.

اشتراک mvp سلامت مردانه -

برای دسترسی به MVP Men’s Health اینجا را کلیک کنید.

سلامت مردان

من فضای کمی دارم دو ساعت با زادگاهم فاصله دارد ، جایی که می توانم بالهایم را باز کنم و دور شوم.

من چندین گاو دارم در آنجا با گاوها نگران شخصیت و خودخواهی نیستید. فقط به آنها مقداری پروتئین ، مقداری نمک در تابستان و آب بدهید و خوب می شوند.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir