[ad_1]

داستان زیر شامل اسپویلرهای سبک برای ماندالوریاییفصل 15 ، مومن.


 • ISB ها – که آن را هم برای Fennec Shand و هم برای Boba Fett دارند – نقشی اساسی در ماندالوریاییقسمت از فصل 15 ، “مومن”.
 • میفلد و ماندو در طرح اصلی این قسمت به پایگاه ISB نفوذ می کنند. اما ISB چیست؟
 • مدت هاست که ISB در مرکز اشرار قرار دارد جنگ ستارگان جهان.

  بعضی اوقات هنگام تماشا ماندالوریایی“مثل خیلی ها.” جنگ ستارگان خواص – به راحتی می توانید گم شوید. اگر نمی دانید مرجع چیست یا اصطلاح اصطلاحات اصطلاح معانی چیست ، ممکن است کل زمینه یک صحنه یا مکالمه را از دست بدهید. این مورد در آخرین قسمت از سری دیزنی + نیز وجود دارد ، زمانی که مزدور مایفلد (بیل بور) اشاره می کند که پایه ای که خدمه قصد دارد به آن نفوذ کند “توسط ISB سابق ایجاد و اداره می شود.” با ادامه مکالمه ، می فهمیم که Fennec Shand نمی تواند وارد اتاق شود – زیرا توسط ISB تحت تعقیب است. بابا فت همچنین می گوید توسط ISB شناخته خواهد شد. بنابراین ، به نظر می رسد که این نمایندگی سه حرفی کیست ، خوب ، آنها ترسناک هستند.

  سرانجام ، در حین دویدن در پایگاه ، به میفلد پیوست (در جستجوی مختصات کشتی Moff Gideon هنگام ربودن Grogu ، همچنین به عنوان Baby Yoda ، همچنین به عنوان کودک شناخته می شود) ، و ما می فهمیم ISB چیست: اینها همه افسران سابق شاهنشاهی هستند. بچه هایی که دور میز نشسته بودند توسط دارت ویدر خفه شدند. شما پسران را می شناسید.

  ISB مخفف Imperial Security Bureau است

  اگر زمینه این قسمت مشخص نشود ، ISB ها آدم های بدی هستند. با دفاع از دفتر امنیت امپراتوری ، اینها معمولاً پسرهایی از نوع توپ با ظاهری معمولی هستند که در صحنه های تخریب ستاره ها می بینید. مطابق با جنگ ستارگان صفحه فاندوم، آنها به عنوان یک آژانس اجرای قانون کار می کنند ، که “مسئول مسائل مربوط به امنیت داخلی کشور و اطمینان از وفاداری شهروندان به امپراتوری است”.

  بسیاری از این افراد به نوعی تفنگچی مسلح هستند ، اما به طور کلی مسئول برخی از بهترین ها و به یاد ماندنی ترین ها هستند. جنگ ستارگان کائنات. گراند موف تارکین (پیتر کوشینگ)؟ ISB اورسن کرنیچ (بن مندلسون) ، معمار ستاره مرگ ، بنابراین بسیار ناامیدانه درک می کند که چه قدرت و اعتبار می تواند بدست آورد کلاهبردار؟ ISB باز هم: بچه های بد.

  سلامت مردان mvp

  برای عضویت اینجا را کلیک کنید MH MVP و از ویژگی های انحصاری و محتوای سطح بالا بهترین بهره را ببرید.

  سلامت مردان

  این آژانس توسط امپراطور پالپاتین تاسیس شد. در اصل متشکل از تعداد انگشت شماری مأمور بود که برای ریشه کن کردن اعضای نظم جدید که علیه پالپاتین قیام کردند ، طراحی شده بود. پس از همه ، همانطور که در فیلم های اصلی می بینیم ، همراه با Rogue One ، سرانجام ISB به نیروی عظیم نظامی پالپاتین تبدیل شد.

  در حالی که تصور می شد ISB پس از نبرد Endor (در پایان جنگ) تا حد زیادی منحل و شکسته شده است بازگشت جدی) ، روشن است ماندالوریایی و راه پایان کار قدرت بیدار می شود نشان می دهد که این تمام قضیه نیست.

  آنها در حال حاضر در حال کار بر روی یک چیز بزرگ و مطابق با هر طرح جامع Moff Gideon هستند (ما فکر می کنیم به احتمال زیاد Snoke را به دنیا خواهیم آورد). در حالی که ماندو و میفلد (البته در واقع ، به نوعی ، بیشتر مایفلد) موفق به نابودی می شوند این بر اساس موراک – و یکی از رهبران آنها ، والین هس را بیرون بیاورید – ISB هنوز در موقعیتی قدرتمند است. و اگرچه ما مطمئناً امیدواریم که همه کارها تا جایی پیش برود ماندالوریاییداستان با جزئیات بیشتر بیان می کند که انجام کار مهمی برای نیروی عظیم اجتناب ناپذیری که ISB همچنان به آن تبدیل می شود ، برای شخصیت های ما دشوار خواهد بود.

  این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir