[ad_1]

آخرین قسمت دیزنی + جنگ ستارگان اسپین اف ماندالوریایی، با عنوان “The Jedi” ، اولین حضور زنده شخصیت محبوب مورد علاقه از نمایش های انیمیشن این فرانچایز را نشان داد: Ahsoka Tano ، با بازی Rosario Dawson در اینجا. و انگار برای هواداران کافی نبود که سرانجام گوسفند آسوکا را ببینند ، که دارای دو عدد چراغ برق است ، سر به سر با یک ماندالوریایی می رود و ایده بهتری از کل معامله با کودک یودا ارائه می دهد ، او همچنین یک نام بزرگ را منتشر کرد ، که با مطمئناً عواقب جدی برای بقیه برنامه ها به وجود خواهد آمد.

اشتراک mvp سلامت مردانه

با برنامه عضویت دیجیتال ما به داستان های اختصاصی در مورد سلامتی ، تناسب اندام ، روابط ، سرگرمی و سبک دسترسی پیدا کنید.

سلامت مردان

در آخرین صحنه خود از اپیزود ، تانو نشان می دهد که انسان بدی که شکار می کند – که ممکن است بسیاری از بینندگان او را گیدئون جیانکارلو اسپوزیتو حدس بزنند – شخص دیگری نیست بزرگ دریاسالار Thrawn. این نام ممکن است برخی از نگاههای خالی بینندگان را که فقط با کنش زنده آشنا هستند ، جلب کند جنگ ستارگان، اما برای طرفداران نمایش های انیمیشن و کمیک این یک معضل بزرگ است.

Thrawn عضوی از نژاد بیگانه چشم آبی و چشم قرمز است که به Chis معروف است و ثابت کرد که دشمن بسیار خطرناکی است و با خود دارت ویدر کار می کند. Thrawn که به دلیل یکی از معدود افسران بیگانه در نیروی دریایی شاهنشاهی قابل توجه است (که برخلاف اتحاد شورشیان ، دقیقاً به دلیل تنوع آن شناخته شده نیست) ، برای تشکیل امپراتوری کهکشانی در اطراف بود و به تأسیس اولین سفارش کمک کرد. . Thrawn علاوه بر ذهنیت تاکتیکی تیزبین ، از نظر تمایل به شناخت واقعی دشمنان برای درک بهتر دشمنان ، از همسالان خود متفاوت است. به عنوان مثال ، او تاریخ جدی و ماندالوری ها را مطالعه کرد.

Thrawn اولین بار در سال 1991 در رمانی درباره اسپینوف معرفی شد وارث امپراتوری توسط تیموتی زن. تنظیم پنج سال پس از حوادث بازگشت جدی، برنامه های Thrawn را برای استفاده از نیروهای شاهنشاهی باقی مانده برای انتقام از شورشیان دنبال کرد. او همچنان به عنوان یک شرور بزرگ در کتاب ها خدمت می کرد Dark Force Rising ، آخرین دستور، شبح گذشته و چشم انداز برای آینده.

این محتوا از YouTube وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

در حالی که تداوم این رمان ها دیگر رسمی نیست جنگ ستارگان canon ، اخیراً Thrawn در جهان در صفحه کوچک این حق رای دادن به عنوان یک آنتاگونیست ظاهر شد شورشیان جنگ ستارگان ، همچنین کمیک های مقید و مجموعه جدیدی از کتاب های Zan. این زمینه در این داستان ها کمی متفاوت است و احتمالاً نسخه شخصیت هایی است که مخاطب انتظار دارد در آنها ببیند ماندالوریایی، بعد از کاموای این هفته Asoka Tano (Rosario Dawson) ، که از نمایش انیمیشن نشات می گیرد جنگ های کلون و همچنین در شورشیان.

با این حال ، با بسیاری از پخش های اضافی که نشان می دهد تمرکز بر شخصیت های دیگر مانند Asoka و Obi-Wan است ، ممکن است که این ذکر Thrawn فقط یک تخم مرغ عید پاک برای ماندالوریایی بینندگان ، و اینکه او ممکن است تا دیرتر در وسعت گسترده تر شخصاً ظاهر شود جنگ ستارگان جهان تلویزیون. اما وقتی سرانجام این کار را انجام دادید ، بهتر است باور کنید که به یاد ماندنی خواهد شد.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر