[ad_1]

همیشه بین آخرین فیلمهای Marvel Cinematic Universe و شروع سری جدید محدود Disney + Marvel انتظار طولانی می ماند و COVID-19 به طولانی شدن این انتظار کمک کرد. شاهین و سرباز زمستانی ، که در ابتدا قرار بود اولین سری MCU باشد که در Disney + منتشر شد ، تولید آن به تأخیر افتاده است و اکنون انتظار می رود که در اواسط سال 2021 شروع به کار کند. خوشبختانه برای طرفداران همه جا WandaVision ، این مجموعه با تمرکز بر واندا ماکسیموف / النا جادوگر (الیزابت اولسن) و ویژن (پل بتانی) ، فقط به موقع نبود – از موعد مقرر پیش بود. و علیرغم ویروس کرونا ، این ویروس در حال آمدن است – و به زودی.

این نمایش با حضور اسکارلت جادوگر و ویژن در یک مکان جالب ظاهر خواهد شد – یعنی اینکه ویژن در آن درگذشت انتقام جویان: جنگ بی نهایت. اسپویلر ، می دانیم ، اما اگر تاکنون آن را ندیده اید و هنوز هم خوانده اید ، مقصر دیگری نیست جز خود شما. WandaVision ، به نوبه خود ، با ژانر ، داستان علمی بسیار بازی خواهد کرد و به طور کلی به نظر می رسد دقیقاً مانند نمایش عجیب و غریب که می توانیم دور هم جمع شویم. کوین فیگ ، رئیس استودیوی مارول ، نمایش را به روشی کاملاً جذاب توصیف می کند و آن را “نیم سریال کلاسیک ، نیمی از MCU تماشایی” می نامد.

اما قبل از شروع نمایش ، ممکن است جزئیات سریال آینده را بخواهید. این چیزی است که ما می دانیم WandaVision.

این نمایش تریلرهای دیدنی و شگفت انگیزی دارد.

دیزنی تریلر دوم برای WandaVision در بخش مارول از ارائه گسترده روز سرمایه گذار خود. بیش از آنچه انتظار داشتیم: پل بتانی ، الیزابت اولسون و سایر اعضای گروه بازیگری که به نظر می رسد جدایی جدی از MCU است – از نظر حقوقی بیشتر به یک فیلم کمدی شباهت دارد تا به یک فیلم اکشن ، در قالبی که قبلاً هرگز ندیده بودیم.

این محتوا از YouTube وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

اولین تریلر برای WandaVision در Primetime Emmy در سال 2020 شروع به کار کرد و واقعاً روشن کرد که مارول دقیقاً به قول های Feige عمل می کند: این نمایش بسیار عجیب و غریب و کم تحرک به نظر می رسد ، در حالی که بر روی یک جفت شخصیت مارول تمرکز کرده است که ما همیشه می خواهیم بیشتر ببینیم از جانب. برخی وجود دارد Pleasantville وجود دارد و احتمالاً هدف وجود خواهد داشت عجیب از داستان / خیلی آشپز چیزهایی بنویسید که اتفاق می افتد

این محتوا از YouTube وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

نوشته روی تریلر آنچه را که می بینیم بصری پخش می شود با کلمات به ما می گوید. “این مجموعه آمیزه ای از تلویزیون کلاسیک و جهان سینمایی مارول است ، که در آن واندا ماکسیموف و ویژن – دو موجود فوق العاده قدرتمند که یک زندگی کاملاً ایده آل در حومه شهر دارند – شروع به ظن این می کنند که اوضاع آنطور که به نظر می رسد نیست.”

ما قبلاً در این مجموعه فوق العاده سرمایه گذاری کرده بودیم ، اما تریلر آن را حتی بیشتر فروخت.

WandaVision اولین بار در دیزنی + در 15 ژانویه 2021 آغاز خواهد شد.

این جمعه است. ما به طور قطع نمی دانیم ، اما ما این را فرض می کنیم WandaVision در اصل در خواهد افتاد ماندالوریاییاسلات + دیزنی با یک برنامه پخش جریانی مشابه ؛ اپیزودهای جدید هر جمعه برای هر شش قسمت از اجرای او.

استودیوی مارول در پروفایل رسمی خود گفت: “عصر جدیدی در راه است.” استودیوی مارول WandaVisionسریال اصلی در تاریخ 15 ژانویه پخش می شود # دیسنی پلاس. “

این محتوا از توییتر وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

تاریخ صدور برای WandaVision کمی پریده است در ابتدا گزارش شد که WandaVision قصد دارد در سال 2021 در دیزنی + فرود آید و آن شاهین و سرباز زمستانی تنها نمایش مارول خواهد بود که در سال 2020 به نمایش در می آید. تعجب دیزنی نیز در آن گنجانده شده است WandaVision به عنوان نسخه 2020 در یک ویدیوی YouTube برای نسخه های بعدی ، و متن پیش پرده جدید فقط “به زودی” است. با این حال ، COVID-19 و هر چیز دیگری مجاز است ، اما ژانویه 2021 یک تاریخ انتشار کاملاً قابل قبول است.

WandaVision همچنین مستقیماً به فیلمهای سینمایی MCU متصل می شود.

بخشی از آن تاخیر ، طبق هفتگی سرگرمی ویژگی انحصاری از WandaVision، به دنیای مارول هدایت می شد تا مطمئن شود از نظر تاریخی ، از نظر فیلم های آینده و گذشته همه چیز مرتب و مناسب است.

کوین فیگ ، رئیس مارول ، نیز در این قسمت به این نکته اشاره کرده است WandaVision مستقیماً به سال 2022 منتظر می ماند دکتر استرنج ادامه داد ، تحت عنوان دکتر استرنج در مولتی ور جنون. جادوگر اسکارلت الیزابت اولسن بخشی از بازیگران این فیلم است و سریال محدود تقریباً قطعاً مستقیماً به وقایع این فیلم منجر خواهد شد.

اشکال mvp

برای عضویت اینجا را کلیک کنید سلامت مردان MVP و از ویژگی های انحصاری ، نکات بهداشتی و اطلاعات تغذیه ای بهترین بهره را ببرید.

سلامت مردان

WandaVision به دنبال حوادث Scarlet Witch و Vision دنبال خواهد شد انتقام جویان: بازی نهایی.

WandaVision عمدتا بعد از آن اتفاق می افتد بازی نهایی – ساعتبا این حال ، این بدان معناست که Vision هنوز مرده است ، بنابراین به نظر می رسد که Wanda / Scarlet Witch در مورد چندین جدول زمانی برای بازگرداندن وی تحقیق کرده است. و گفته می شود ، قسمت خوبی از نمایش در دهه 50 برگزار می شود و برخی از عکسهای تبلیغاتی این نمایش شامل اسکارلت ویچ و ویژن با لباس دهه 50 است.

عکس ، مردم ، لباس های پرنعمت ، سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل ، عکس ، کلاسیک ، مد ، لباس ، نشستن ، سیاه و سفید ،

iMDbاستودیوی مارول

رویدادها در WandaVision مستقیماً به فیلم آینده دکتر پیوند خواهد یافت. عجیب ، با عنوان دکتر عجیب در چند جنون ، و الیزابت اولسون همچنین توضیح داد که این مجموعه “کشف خواهد کرد که چرا او به عنوان جادوگر اسکارلت شناخته می شود و چگونه او برخلاف واندا جادوگر اسکارلت شناخته می شود.”

WandaVisionدر این نقش ها الیزابت اولسن و پل بتانی و همچنین برخی از مشاهیر دیگر حضور خواهند داشت.

اولسن و بتانی به ترتیب نقش های خود را در اسکارلت جادوگر و چشم انداز دوباره بازی می کنند ، در حالی که مارول تونا پاریس تازه وارد در نقش مونیکا رمبو ، دختر ماریا رمبو بازی می کند. بینندگان ممکن است از ماریا به عنوان بهترین دوست کارول دانورس یاد کنند که به او کاپیتان مارول نیز می گویند.

در این بازیگران کاترین هان بسیار خنده دار نیز حضور دارد که فیگ در طی پنل کمیک کان مارول در San Diego او را “همسایه کنجکاو” خواند. خان در حال کنار رفتن از نقش اصلی HBO است خانم فلچر ، و همچنین به خاطر نقش های به یاد ماندنی خود در فیلم هایی مانند مادران بد و برادر ناتنی، همراه با نمایش هایی مانند پارک و تفریح.

کت دنیگز نقش دارسی لوئیس را بازی خواهد کرد – نقشی که او بازی کرد تور و تور: دنیای تاریکو Randall Park مجدداً در نقش جیمی وو ، نماینده اف بی آی از بازی خواهد کرد مرد مورچه و زنبور.


این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر