[ad_1]

قبل از اینکه با Daniel Saint برای اولین بار آشنا شوم ، مطمئن نبودم که صاحب “نوع” یک کلوپ جنسی چه کسی خواهد بود. آیا او یک روپوش سفید و سفید در بر گرفته است که توسط زنان زرق و برق دار احاطه شده است؟ یا او شعر را به زیبایی دفن شده ای که در آن زندگی می کند ، می گرفت هر کس از ما – یک تقوی پنهان که فقط از طریق ارگاسم تانتریک می تواند به سطح زمین برسد؟ یا شاید او یک شخص معمولی باشد که فقط دوست دارد آن را بارگذاری کند. به نظر می رسد که سنت – خالق جامعه سلامتی جدید (NSFW؟

سنت در جامعه اخلاقی به خوبی شناخته شده است ، که در مورد جنسیت مثبت است ، اما سفر او برای تبدیل شدن به یک مالک باشگاه جنسی داستان عجیبی است. او در مورد محرومیت از آزادی های جنسی به عنوان یک مرد دوجنسیتی جوان که در برانکس بزرگ می شود صحبت می کند. وی به عنوان یک شاهد یهوه در یک خانه مذهبی بزرگ شد و در بیشتر زندگی بزرگسالی خود احساس شرمندگی از جذب خود به زنان و مردان داشت. وی تنها پس از دوجنسیتی شدن وی بود که منجر به پایان ازدواج هفت ساله وی شد ، سرانجام توانست هر آنچه را که جنسیت ارائه می دهد بپذیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مرد پشت کلوپ جنسی ، به دانیل دادیم MVP سلامت مردان 20 سوال درمان است. ما از او در مورد زندگی جنسی شخصی اش ، کارهای درونی اداره کلوپ سکس و چیزهای وحشیانه ای که در طول این سالها تجربه کرده است ، پرسیدیم.

1. اولین تجربه شما در یک کلوپ جنسی چه بود؟

آنجا یک زیتی پخته وجود داشت. من در آن زمان با شریک زندگی ام به هر مکانی در میدتاون رفتم [Manhattan]. یک اتاق زیر شیروانی بدون مبلمان و چندین اتاق با تخت بود. چراغها کم نور بودند و یک میز بوفه بود. در برهه ای از زمان ، زنی سعی کرد شکم خود را رقصید. ما جوانترین افراد آنجا بودیم و احساس می کردیم کاملاً از جای خود خارج شده ایم.

2. با توجه به این تجربه ، چطور تصمیم گرفتید که می خواهید یک باشگاه جنسی راه اندازی کنید؟

من در سی سالگی به عنوان یک دوجنس بیرون آمدم. من همیشه می دانستم که هستم ، اما هرگز احساس نمی کردم جایی وجود دارد که واقعاً جنسیت من را قبول کند. من خودم را در فضاهای همجنسگرایان و فضاهای مستقیم پیدا می کردم ، و همه دائماً نسبت به آنچه در مورد خودم می دانم و چگونگی بیان خودم احساس چالش می کنند. NSFW در ابتدا به عنوان مکانی ایجاد شده بود که احساس می کردم پذیرفته شده ام. جایی که کنجکاوی و میل به کاوش در آن جشن گرفته شود. من می دانستم که این یک چالش است. من می دانستم که توسط افرادی قضاوت خواهم شد که نمی فهمند که داشتن مکانی که افراد دوجنسگرای راحت باشند چقدر مهم است.

شروع NSFW هزینه زیادی برای من دارد. من بهترین دوست خود را در همسر سابقم از دست دادم ، مجبور شدم شرکتی را که شروع کردم ترک کنم و دوستان و خانواده ای را که سبک زندگی من را تأیید نمی کردند ، از دست دادم. با گذشت زمان ، من به یک شخصیت عمومی در جهان مثبت جنسی تبدیل شدم ، که قضاوت های خاص خود را از افراد جامعه انجام می دهد. بیشتر اوقات آنها باعث می شدند من دیوانه شوم زیرا جایی را می خواستم که بتوانم احساس امنیت و پذیرش کنم. من خوشبختم که از طریق ایجاد NSFW خانواده ای پیدا کردم زیرا افراد زیادی در این راه از دست دادم.

3. بزرگترین چالش ها در راه اندازی کلوپ جنسی چیست؟

آخر شب پیدا کردن همه کاندوم ها … شوخی می کنم. چالش واقعی همراه با مدیریت گزارشات Creeper است. اعضای NSFW می توانند س questionsالات خود را از یکدیگر بپرسند. سپس ما فرایند یافتن راه حل را طی می کنیم. معمولاً این موارد کوچکتر از قبیل ارسال عکس برهنه ناخواسته یا کسی است که رد را به خوبی قبول نمی کند ، اما گاهی اوقات گزارش هایی دریافت می کنیم که واقعاً چالش برانگیز است. ما داور روابط بد نیستیم ، اما بسیاری از اوقات مردم از ما می خواهند که مسائل شخصی تری را در نظر بگیریم. بعضی مواقع از من خواسته می شود که شخص را براساس چیزهایی که در مکان ها و ارتباطات خارج از NSFW اتفاق افتاده قضاوت کنم.

دانیل سنت

دانیل سنت.

دانیل سنت

4- بزرگترین مزایای راه اندازی کلوپ جنسی چیست؟

انرژی خاصی توسط تجارب جنسی گروهی تولید می شود – ارتعاش بسیاری از افراد در اتاق که به اوج لذت جنسی رسیده و خوشبختی را آزاد می کنند. من معمولاً یک یا دو روز پس از پر شدن اتاق از رابطه جنسی ، لرزش ها را احساس می کنم. حتی وقتی که رابطه جنسی ندارم ، من مزایای جریان منظم مواد شیمیایی باعث لذت مانند سروتونین و اکسی توسین را احساس می کنم. احساس استرس کمتری می کنم و به طور کلی احساس مثبت مثبت می کنم در بیشتر اوقات. وقتی افسرده می شوم ، احساس سرعت و کنترل می کنم.

5. یکی از وحشیانه ترین شبهایی که در کلوپ جنسی خود برگزار کردید چه بود؟

شب های زیادی وجود دارد که من فقط با این احساس قدم می زنم که همه پورنوهای مورد علاقه خود را به صورت زنده تماشا می کنم. ترکیبی از بدن و جنسیت ها محدود به هنر است. ما یک شبانه روزی را برگزار می کنیم به نام All Saynts Day. این روز تولد من است و یک مهمانی لباس با مضمونی مذهبی است. هرکس با لباس مذهبی به انتخاب خود می آید. صحنه هایی از شیباری با حضور عیسی روی صلیب ، جنسیت ، اجرای آتش برهنه و مراسم مختلف جنسی وجود داشت.

6. زندگی روزمره شما ، وانیل ، جو شمو ، چه تصوری از یک باشگاه جنسی دارد ، چه مشکلی دارد؟

اکثر مردم فکر می کنند که این به نوعی برای همه رایگان است و یا اینکه رابطه جنسی تضمین شده است. این اعتقاد وجود دارد که همه چیز جنسی ناشناس با غریبه ها است. اینطور نیست

اکثر آنها جنبه های جامعه NSFW را نمی فهمند یا اینکه ما اعضایی داریم که پنج سال است می آیند یا اعضای زیادی دوست هستند. در اینجا یک خانواده وجود دارد و بسیاری از ارتباطات و دوستی های بسیار عمیق طی سال های گذشته ایجاد شده است. او که فکر می کند فقط رابطه جنسی است ، هدف را از دست می دهد.

دانیل سنت

سایت NSFW.

دانیل سنت

7. خوب ، آیا شما خدای جنسیت هستید؟

جهنم ، امیدوارم که نباشد. من ترجیح می دهم عیسی جنسی کنم. فقط مسافرت ، آموزش درس زندگی ، سرگرمی با گروهی از دوستان ، ماساژ دادن مردم با روغن شاهدانه ، تشویق دیگران به اینكه كمی بیشتر دوست داشته باشند و گهگاه با یكی دو دانش آموز به ماری مگدالن برخورد كنند.

8- تفاوت رابطه جنسی واژن و مقعد چیست؟

وقتی تجربه کمتری داشتم ، فکر می کردم تفاوتی وجود دارد ، اما حالا که سهم نسبتاً کمی از هر دو را داشتم ، می گویم که آنها کاملاً شبیه یکدیگر هستند. بعضی از آنها محکم تر از دیگران است ، بعضی ممکن است بیشتر از دیگران فعالیت داشته باشند ، اما به طور کلی ، از نظر من ، یک سوراخ یک سوراخ است.

9. با چند نفر رابطه جنسی داشته اید؟

من بعد از 50 شمارش را متوقف کردم. اگر همه انواع جنسیت را در نظر بگیرم ، احتمالاً بالای 500 نفر زیر 1000 هستم.

10. چه چیزهایی شما را به هیجان می آورد؟

رایحه ابتدایی است ، اما به نظر من بیشتر مورد پسند آقایان است. شخصی که از نظر جنسی کمی پرخاشگرتر از من است. من زنانی را دوست دارم که می دانند در رختخواب چه می خواهند و آواز هستند. من عاشق بوسه های عالی و جذابیت های فوری هستم. من عاشق آن لحظه هایی هستم که انرژی جنسی قابل لمس است و ثانیه ها بعد شما بیرون می آیی و لحظات بعد را لعنتی

11. چه کسی مورد علاقه شماست موقعیت جنسیتی؟

موقعیت های مورد علاقه من موقعیت هایی هستند که شامل نفوذ دو برابر واژن (DVP) هستند. احساس مالش آلت تناسلی شخصی دیگر به درون من هنگامی که واژن تمایلی داریم مشترکاً جادویی است. بدن شما هماهنگ می شود و شما شروع به رانش های ریتمیک می کنید تا بیشتر به زن وارد شوید. در پایان ، شما هر دو با هم رقابت می کنید و رطوبت پس از آن را کاملاً لذت بخش احساس می کنید. فقط فکر کردنش منو روشن می کنه

12 وحشی ترین مکانی که تاکنون رابطه جنسی داشته اید؟

من در حین قرنطینه با شریکم در سینت مارتن بودم. غارهای ساحلی طبیعی وجود دارد. بدون وجود گردشگر در شهر ، سواحل کاملا خالی بود. در طول روز برای انجام رابطه جنسی در غارها به ساحل می رسیدیم. چند هفته پس از بازگشت به نیویورک ، شریک زندگی من که هنوز در سنت مارتن بود ، گفت که او یک فیلم از یکی از ماجراهای ساحلی ما دارد. حدس می زنم شخصی با قایق ما را گرفت و از برخی اقدامات ما فیلم گرفت.

دانیل سنت

سایت NSFW.

رودریگو لیساراگا

13. مورد علاقه اسباب بازی جنسی؟

من یک Love Bot Drill Dildo دارم که دوستش دارم. این نمایشگاه است و واکنش مردم نسبت به آن بسیار ارزشمند است. همه کسانی که او را می بینند همیشه می خواهند با او عکس بگیرند. به علاوه این به عنوان یک ماشین دستی شیطان بسیار عالی است.

من همچنین Motorbunny خود را دوست دارم زیرا برای مهمانی ها و بازی های گروهی عالی است. این توسط تلفن کنترل می شود ، که باعث لذت آن می شود و کنترل کاملی را به شما می دهد. من شخصاً در هنگام رانندگی ارگاسم دیوانه واری داشته ام و زنان زیادی را می شناسم که تجربه مشابهی داشته اند.

14. شدیدترین پیچش جنسی؟

قبل از داشتن NSFW ، به احتمال زیاد پیوندهایی را در The Cock ، The Eagle یا Paddles پیدا می کردم. آنقدر در بند بودم که بیرون می آمدم و خودم را در این مکان ها می دیدم ، ساعت ها مست می شدم ، فقط برای اینکه جرات حضور در کنار یک مرد را احساس کنم. در ابتدا ناشناس بودن احساس قدرت می کرد ، اما بعضی شب ها با ده ها مرد ارتباط داشتم. بعد از مدتی ، ترکیب مقادیر دیوانه واری الکل و خروس های تصادفی احساس پوکی در من ایجاد کرد. انگار داشتم دنبال پذیرش می گشتم اما هیچ وقت پیداش نکردم. این لکه ها باعث شد من ناپدید شوم ، اما همچنین موقعیت های بسیار خطرناکی را ایجاد کرد.

از تحریف من باید استفاده می شد و از آن استفاده می شد زیرا در هنگام هوشیاری قادر به پذیرش آن نبودم. سرانجام گناه زندگی در این راه باعث شد که بیرون بروم و خودم را دو جنسیتی بدانم. الکل کمتر عصا شد و دیگر نیازی به نوشیدن نداشتم تا با مردان بخوابم. این احساس استفاده شده بود ، اما من سرانجام یاد گرفتم که به جای یافتن آن در غریبه ها ، آن را در یک رابطه عاشقانه تجربه کنم.

15. آیا با یک رابطه جنسی داشته اید کارگر جنسی؟

بله ، همه حداقل یک بار در زندگی خود نیاز دارند. ترجیح داده می شود چیزی یاد بگیرید ، اما همچنین اگر می خواهید چیزهایی را امتحان کنید ، ممکن است نتوانید با شریک زندگی خود امتحان کنید. همیشه این کار را از نظر اخلاقی انجام دهید و در این باره به شریک زندگی خود دروغ نگویید. سعی کنید کارگرانی را پیدا کنید که مستقل باشند و تجارت خود را کنترل کنند.

کلوپ nsfw

داخل NSFW.

رودریگو لیساراگا

16. برو به خط وانت؟

“آیا می توانم دوست پسرت را ببوسم؟”

17. آیا تا به حال دلتان شکسته است؟

دو بار عمیقاً عاشق شده بودم و قلبم هر دو بار شکسته بود. اگرچه من مانند یک بت پرست به نظر می رسم که مدام لعنتی می شود ، اما در واقع وقتی که در زندگی خود شریک اصلی دارم خوشبخت ترم و وقتی با شریک زندگی خود بازی می کنم ترجیح می دهم. من الان در یک رابطه عاشقانه هستم ، اما شما هرگز نمی دانید چه زمانی ممکن است حمله قلبی رخ دهد.

18- چه زمانی می دانید وقت آن است که کارها را با شریک زندگی خود پایان دهید؟

من همیشه وقتی احساس احترام نمی کنم یا وقتی با کسی هستم که عمدا کارهایی را انجام می دهد که به من آسیب می زند ، روابط را ترک می کنم. می توانم مدتی از عهده آن برآیم ، اما سرانجام احساس می کنم و می فهمم که با کسی هستم که دیگر مراقبت نکرده است. در این مرحله ، من معمولاً از در بیرون می روم. شما نمی توانید مثل من عاشقانه وحشی کنید بدون اینکه انتظار درد کمی در این راه را داشته باشید.

19. نوع ایده آل شما از رابطه چیست؟

من به یک شریک زندگی نیاز دارم که با انگیزه باشد و خود را ایجاد کند. من بیشتر جذب افرادی می شوم که می خواهند با اعمال خود دنیا را تغییر دهند. اگر شریک زندگی من هستید ، باید از نظر جنسی فعال باشید و می خواهید چیزهای جدیدی را امتحان کنید. من دوست دارم با کسی باشم که با بدن من مثل آنها رفتار می کند و هر زمان که بخواهد آن را قبول می کند. دوست دارم گرفتار و کشیده و نگه داشته شوم. من عاشق روابط پر از تصدیق عشق ما هستم. نه تنها شنیدن کلمات ، بلکه احساس کردن آنها در عمل نیز مهم است. روش های زیادی وجود دارد که ما می توانیم عشق خود را نشان دهیم و من دوست دارم کسانی که زبان دارند از هر لحاظ آن را نشان دهند.

20. برو به بحث کثیف عبارات؟

دوست دارم وقتی شریک زندگی ام در من است به چشمان او نگاه کنم و از او بخواهم نژادم دهد یا باردارم کند. من دوست دارم که به من شلخته بگویند و توصیف کنم که شخصی وقتی درون من است احساس خوبی دارد. پس از اینکه کسی بیش از هر زمان دیگری به اینجا بیاید هیچ چیز کثیف تر از شنیدن “دوستت دارم” نیست.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir