[ad_1]

پرش از هواپیما کاملاً هیجان انگیز است. پریدن از هواپیما با تیم نخبه چتر ارتش ایالات متحده؟ خوب ، این چیزی کاملا متفاوت است.

CrossFit pro Rich Froning و خدمه Mayhem Nation وی اخیراً با شوالیه های ارتش ایالات متحده برای چتربازی در کنتاکی دیدار کردند. و در طول پرش پشت سر هم 12000 فوت ، Froning و دوستان به 140 مایل در ساعت صعود کردند. اکنون بسیار شدید است.

شوالیه های طلایی تیم چترهای تظاهرات و مسابقه ارتش ایالات متحده هستند که به مهارت ها و بدلکاری های خود معروف هستند. شوالیه ها به عنوان بخشی از دامنه خود ، غالباً غیرنظامیان را در جهش های پشت سرهم هدایت می کنند – و این بدیهی است که افراد متخصص نخبه در CrossFit را درگیر می کند.

در ویدئوی یوتیوب از شیرین کاری ، فرونینگ گفت که او قبلا از هواپیما پریده بود ، و احساس خدمه خود را توصیف کرده است – بسیاری از آنها سعی کردند قبل از فرود آمدن روی زمین از بلندی سرسام آور ، آن را خنک بازی کنند.

فرونینگ بدون اشاره به ترس می گوید: “سخت ترین کار این است که چشمان خود را با همان باد باز نگه دارید.” “مثل اینکه صورتت بالا رفته است [pulled back]. “

ثروتمند

YouTube / CrossFit Mayhem

برای کسی که در شرف پریدن از هواپیمای کاملاً خوبی است ، Froning به اندازه خیار باحال است. و مطمئناً به نظر می رسید از این سفر لذت می برد. شما باید خودتان ببینید پرش شگفت انگیز (و نماها).

Froning بلافاصله پس از پرش گفت: “عالی بود. من اوقات خوبی داشتم.” این افراد حرفه ای واقعی هستند. “

یک فیلمبردار Froning می گوید: “شاید دفعه بعدی ما شما را به انفرادی برسانیم.”

پاسخ فوری او؟ “جهنم ، بله ، اجازه دهید آن را انجام دهیم.”

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir