[ad_1]

 • قبل از چاپ ژانویه کبرا کای فصل 3 ، نتفلیکس نمایش خود را برای فصل 4 از سر گرفته است.
 • تیزر جدیدی برای فصل سوم این خبر را رسماً تأیید کرد و گفت که فصل 4 “در تمرین” است.
 • در اینجا همه آنچه درباره فصل چهارم آینده نمایش می دانیم وجود دارد.

  که در کودک کاراته کا است حق رای دادن ، عبارتی که اغلب می شنویم ، “Cobra Kai Never Die” است. و به نظر می رسد که کبرا کای ، دنباله 34 ساله ، که قبلاً مورد توجه YouTube Premium قرار گرفته بود و از زمان فرود در نتفلیکس در تابستان گذشته ، به یک محبوبیت گسترده تر تبدیل شد ، همان ذهنیت را اقتباس می کند. نت فلیکس امروز اعلام کرد که این نمایش با بازی رالف ماسیو و ویلیام زابکا ، ستاره های اصلی فرنچایز ، برای فصل 4 تمدید شده است ، حتی قبل از شروع فصل 3.

  پیامی که می گوید فصل 4 از کبرا کای “در آموزش” است ، در پایان یک ویدیوی تبلیغاتی برای فصل 3 از قرار می گیرد کبرا کای ، برای اولین بار تاریخ اکران این فصل را آشکار کرد ، زمانی که پیش از این فقط “آغاز سال 2021” را نشنیده بودیم. فصل سوم سریال درام اکشن در 8 ژانویه 2021 آغاز خواهد شد.

  جان هورویتس ، خالق مشترک ، اغلب از پیشرفت های انجام شده در Cobra Kai Season 4 اشاره می کند.

  یکی از بهترین چیزها در مورد کبرا کای Jon Hurwitz ، Hayden Schlossberg و Josh Heald با طرفداران خود در توییتر بسیار فعال ، شفاف و گفتگو می کنند. این بدان معنی است که وقتی آنها چیزی را می دانند ، ما احتمالاً چیزی را می دانیم. این همچنین به این معنی است که گاهی اوقات به اندازه دلخواه وضوح نخواهیم داشت ، اما سلام ، شما چه کاری انجام می دهید.

  در صورت روی کبرا کای فصل 4 ، ما چیز زیادی نمی دانیم. در اواخر ماه اکتبر ، هورویتس گفت که مراحل نوشتن فصل 4 به پایان رسیده است. وی نوشت: “آخرین روز اتاق نویسندگان در فصل 4”. “14 هفته با برخی از افراد مورد علاقه من در جهان. فیلمنامه ها در حال چرخش است. با شروع فیلمبرداری ، همه چیز با هیجان و هیجان زده می شود. این یک فصل دیگر خواهد بود!”

  این محتوا از توییتر وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

  او همچنین گفت که این فصل است “با جزئیات کامل ترسیم شده”.

  یک یادداشت مهم؟ اگرچه سنگ تمام گذاشته نشده است – و هیچ چیزی در دوران COVID-19 واقعاً نمی تواند باشد – به نظر می رسد که برنامه های اولیه ای برای شروع فصل 4 برای شروع فیلمبرداری و تولید در اوایل سال 2021 وجود دارد. “برنامه ریزی برای اوایل سال 2021 هورویتس در توییتی گفت که یک جدول زمانی بالقوه را درخواست می کند. “بیشتر تولیدات در بیشتر موارد ایمن هستند. اما بعد از سال نو خواهیم دید که اوضاع چگونه است. امیدواریم بتوانیم اعداد را تحت کنترل درآوریم.”

  این محتوا از توییتر وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.


  Cobra Kai Season 4 کی اکران می شود؟

  تاریخ اکران هنوز مشخص نشده است ، اما با توجه به اینکه فصل 3 در 8 ژانویه 2021 اکران می شود ، باید تصور کنیم که فصل 4 حدود یک سال بعد باشد. به نظر می رسد هورویتس وقتی که اخیراً یکی از طرفدارانش از او در توییتر پرسیده بود ، به همین فکر می کرد.

  وی نوشت: “من جوابی ندارم ، اما تصور می كنم كه فصل 4 تقریباً یك سال پس از فصل 3 ظاهر شود.”

  این محتوا از توییتر وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

  همچنین ممکن است نمایش به برنامه قبلی بهار خود برگردد. توجه داشته باشید که فصل 3 این سریال در ابتدا فیلمبرداری شده بود و قرار بود از طریق YouTube پخش شود ، اما آنها با برنامه نویسی از تلویزیون دور شدند (به نتفلیکس اجازه می داد این نمایش را خودش ادعا کند). بنابراین وقتی دو فصل اول در بهار 2018 و 2019 اکران شد ، سال 2020 از لوکس یکسانی برخوردار نبود.

  این محتوا از YouTube وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

  بنابراین ، به طور خلاصه ، ما فرض می کنیم که فصل 4 احتمالاً ژانویه یا آوریل 2022 خواهد آمد. خوشبختانه کبرا کای طرفداران ، به نظر می رسد که بدترین تأخیرهای تولیدی ناشی از COVID-19 پشت سر ما است. با پروتکل های بهداشتی مانند آزمایش های مکرر ، فاصله اجتماعی و ماسک پوشیدن ، به نظر می رسد اکثر فیلم ها و نمایش های تلویزیونی در حال تولید هستند.

  فصل 4 برای چی خواهد بود؟

  سوال خوب دیگه تا اینکه فصل 3 را می بینیم – فقط در عرض چند هفته! – حتی حدس زدن واقعاً سخت است. اما ما یک توئیت از Jon Hurwitz ، خالق مشترک داریم که به نظر می رسد ما دوباره سنگ زیادی خواهیم داشت.

  mvp سلامتی برای مردان mvp

  برای عضویت اینجا را کلیک کنید MH MVP و از ویژگی های منحصر به فرد و نکات تمرین بهترین بهره را ببرید.

  .

  “من نمی توانم صبر کنم تا ببینم کبرا کای فینال فصل 3 ، “او نوشت.” اما مخصوصاً نمی توانم صبر کنم تا 90 ثانیه آخر را ببینم. مردم دیوانه خواهند شد. من می دانم که هر بار این کار را می کنم. “

  کلمات عالی ، با توجه به نبرد حماسی در دبیرستان که در فصل 3 دیدیم ، اما به نظر می رسد که این نمایش حتی به خودی خود در اوج است.

  این محتوا از توییتر وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

  چه کسی در خواهد بود کبرا کای برای فصل 4 بازیگری انجام شود؟

  ما باید ببینیم که چگونه فصل 3 بازی می شود ، اما کبرا کای نیست کبرا کای بدون دو شخصیت اصلی خود جانی لارنس (زابکا) و دانیل لاروسو (ماشیو). میگل (Xolo Maridueña) ، دختر دانیل ، سامانتا (ماری موزر) ، همسر ، آماندا (کورتنی هنگلر) و پسر جانی ، رابی کریس (Tanner Buchanan) نیز برای این سریال حیاتی هستند. هاوک (یعقوب برتراند) نیز برای نمایش ضروری است ، اما شخصیت او آنقدر از ریل متعادل است که اگر او در یک فصل 3 به یک شخصیت منفی کامل تبدیل شود و این فصل آخرین فصل او باشد ، تکان دهنده نخواهد بود. مارتین کاو) ، که در پایان فصل 2 بازی فوق العاده ای انجام داد و مطمئناً قسمت بزرگی از فصل 3 خواهد بود. با این حال ، این حدس و گمان محض است.

  این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر