[ad_1]

به MH Certified خوش آمدید ، جایی که Health Men مهر تأیید بهترین محصولات مورد نیاز برای نگاه ، احساس و زندگی بهتر از هر زمان دیگری را می گذارد.

 • طراحی قابل توجه از شهروند Promaster Nighthawk قصد دارد ظرافت هلی کوپتر مخفیکاری نظامی را به چالش بکشد.
 • این ساعت به لطف فناوری Eco-Drive و قاب عملکردی قانون کشویی آماده ماجراجویی است.
 • به اندازه کافی خوب است که احساس می کنید مانند یک درمان بدون گران بودن است.

  زندگی تا سال 2020 طرز فکر من درباره هوا را تغییر داده است. امسال ساعت ها به طول انجامید ، گویی هفته ها می گذشت. روزهای هفته و ماه های سال گاهی احساس پوچی و بی معنی می کردند. به دنبال چیزی – هر چیزی – که بتواند باعث شود کمی لنگر بیاندازد ، و ، واقعاً ، متوجه شدم که مدام می خواهم ساعت خود را بررسی کنم. که به دلیل نداشتن ساعت مچی خیلی به درد من نخورد. من هرگز (به هر حال ساعت مناسبی برای بزرگسالان نیست. من ردیاب های تناسب اندام را حساب نمی کنم.)

  مطمئن نیستم که هزینه یا کمبود تجربه تجربی من باعث شده است که مچ دستم را نپوشانم یا نه ، اما این بار تصمیم گرفتم این کار را انجام دهم. من هرگز ممکن است یک مشاهده گر تمام عیار نشوم ، اما حداقل به پیوستگی فضا-زمان گره خورده ام.

  جفری وستبروک

  بعد از حدود یک ماه آزمایش Promaster Nighthawk توسط Citizen ، بسیار خوشحالم که این انتخاب را کردم. این ساعت نه تنها برای تماشای عالی است ، بلکه یک پرتره کاربردی است ، با طیف گسترده ای از ویژگی ها که علاقه مندان به تماشای ساعت و همچنین افراد نسبتاً تازه واردی مانند من را مجذوب خود می کنند.

  خواه بخواهید ساعت خود را ارتقا دهید یا اولین ساعت واقعی خود را کپی کنید ، در اینجا چند دلیل وجود دارد که توصیه می کنم از Promaster Nighthawk دیدن کنید.

  به نظر جهنمی عالی است

  واقعیت جالب: برای داشتن ساعت خلبانی لازم نیست مجوز خلبانی داشته باشید. ساعت های خلبان در اصل با ایده پرواز طراحی شده اند و به ابزاری ضروری برای انواع هواپیماها از هواپیمایی های تجاری گرفته تا هواپیماهای جنگنده تبدیل می شوند. و گرچه من خلبان نیستم – و احتمالاً هرگز نخواهم بود – اما هنوز هم می توانم این واقعیت را بدانم که هواپیمابرها معمولاً پر از چیزهای بد هستند.

  Promaster Nighthawk برای ادای احترام به طراحی زیبا هواپیماهای نظامی طراحی شده است. خطوط پیچیده آن یک هلی کوپتر خفا را تقلید می کند ، در حالی که شماره گیری سیاه اشاره به خلبان شب است. بند چرمی آن یک سبز زیتونی جذاب است که مستقیماً از لباس نظامی الهام گرفته شده است.

  مردان دارای مجوز سلامت غیر نظامی watchhawk watch

  جفری وستبروک

  من ساعتی می خواستم که بتواند نه تنها در موارد کوچکتر ، بلکه به عنوان یک ساعت مچی روزمره که بدون انحراف از نمایش ، کلاس را نمایش می دهد ، کار کند. من شجاعت Promaster Nighthawk را دارم که از آن قدردانی می کنم ، اما همچنین از اینکه برای پیاده روی های گاه به گاه سگ ها و کار در خانه نسبتاً نامرئی است ، سپاسگزارم.

  می رود با همه چيز در حالی که همزمان هر لباس را که می پوشم بلند می کنم ، گروه های آرام ، گاه به گاه تجاری و حتی کوچکتر را کامل می کنم.

  برای ماجراجویی آماده است

  یکی از بزرگترین تردیدهای من در مورد بستن ساعت ، ترس از آسیب دیدن آن بود. من به جای به خطر انداختن دست و پا چلفتی خودم ، ترجیح دادم فقط NWL خود را زندگی کنم (راهی برای زندگی بدون تماشای این چیزی است). اما Promaster Nighthawk محکم به سرعت این ترس را برطرف کرد – ضدآب است ، از فولاد ضد زنگ ساخته شده است و کریستال معدنی موجود در سطح آن در مقایسه با سایر مواد سنتی محافظت از خراش برتر را ارائه می دهد. قاب 42 میلی متری بدون اینکه خیلی سنگین باشد روی مچ دست من محکم احساس می شود. قاب قانون کشویی و دکمه های کناری محکم ، خوش ساخت و کاربردی هستند. تنظیم شماره گیری به شما امکان می دهد تا زمان ناوبری را محاسبه کنید.

  مردان دارای مجوز سلامت غیر نظامی watchhawk watch

  جفری وستبروک

  این ساعت از 200 متر مقاومت در برابر آب برخوردار است ، به این معنی که می توانید در هنگام پوشیدن آن را استحمام کنید ، شنا کنید و حتی غواصی کنید (اگرچه اگر قصد دارید بند چرمی را با یک بند نایلونی جایگزین کنید) فعالیتهای آبی زیادی انجام دهید). انرژی آن توسط Eco-Drive ، فناوری خورشیدی Citizen که ساعت را با هر نور طبیعی یا مصنوعی شارژ می کند ، تأمین می شود. این شارژ شش ماه طول خواهد کشید ، بنابراین حتی اگر آن را به مدت نیم سال در یک کشوی تاریک بگذارید ، با تاریخ و زمان دقیق دوباره ظاهر می شود.

  من همچنین به میراث تسلط Citizen احترام می گذارم. دلیلی وجود دارد که مردم از صد سال گذشته این ساعت ها را خریداری کرده اند و به نظر می رسد سازنده ساعت آماده است تا در آینده به عنوان یک مارک مورد علاقه خود ادامه دهد.

  این یک روش عالی برای دل نگران کردن خود و بدون بانک شکنی است

  با وجود تمام عملکردهایی که ساعت ها ارائه می دهند ، آنها نمادهای وضعیت نیز هستند. این ، شاید بیش از هر چیز دیگری ، دلیل این است که من پایم را به عنوان ساعت مچی می کشانم: همیشه تکان دادن یک ساعت واقعا زیبا روی مچ دست شما کمی اضافی به نظر می رسد.

  اما در سالی که به دنبال راه هایی برای درمان خودم می گشتم ، Promaster Nighthawk با کمتر از 400 دلار در محدوده قیمتی قرار دارد که به نظر من کاملا عالی است. آنقدر گران نیست که فقط در موارد خاص آن را بپوشم ، اما وقتی به مچ دستم نگاه می کنم و این ساعت زیبا را می بینم احساس خنک شدن و پیرتر شدن می کنم. هر روز باعث می شود که کمی بیشتر در مورد آب و هوا فکر کنم – نه تنها در مورد گذشته ، بلکه همچنین در مورد اوقات خوب در این راه.

  این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir