[ad_1]

مجموعه انیمیشن نتفلیکس با الهام از خالقان دوران کودکی نیک کرول و اندرو گلدبرگ دهان بزرگ ، نمایش متوسط ​​بزرگسالان شما نیست. این مرحله ناخوشایند نوجوانی و تجربیات فیلتر نشده ای را که با یادگیری جنسیت و هورمون ها به دست می آید ، ثبت می کند.

فصل 4 در حال پخش است و اگر قبلاً هر قسمت را خورده اید ، می دانید که سازندگان گرافیک و شوخ طبعی خشن را افزایش داده اند. سریال های معمولی کرول ، جان مولانی ، جسی کلاین ، جیسون مانتوزوکاس ، جنی اسلیت ، مایا رودولف و اندرو رانلز در حالی که شخصیت هایشان قبل از شروع کلاس هشتم به اردوی تابستانی می روند ، برمی گردند. با کمک (و اغلب کارشکنی ها) موری ، هورمون هیولا و کونی ، هورمون هیولا ، این فصل همان بلوغ خنده دار را دارد و علاوه بر این ، شامل شوک بیشتر در نمایش است در گذشته انتقاد شده است.

داستان با شخصیت های جدیدی مانند ناتالی ، یک دختر تراجنسیتی در اردوگاه تابستانی که شخصیت ها قبل از انتقال ملاقات کردند ، گفتگوهایی درباره هویت نژادی مانند خانواده بزرگ میسی و موضوعات اضطراب ، ترس و افسردگی است. با برنده شدن هر فصل بیش از 95 درصد در Rotten Tomatoes، جای تعجب نیست که طرفداران در مورد فصل 5 نگران باشند. در جولای 2019. دهان بزرگ حتی در فصل 6 تمدید شد قبل از اکران فصل 3. با شروع یک فصل جدید ، در اینجا چیزی است که می توانیم (یا حداقل امیدوارم) ببینیم.

این محتوا از {embed-name} وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

فصل 5 برای چه خواهد بود؟

دهان بزرگ وقتی پایانی مناسب برای هر فصلی می آید عالی است ، اما هنوز هم هواداران بیشتری را ترقی می دهد. اگر به فینال فصل 4 رسیده اید ، احتمالاً متوجه چند سنگ شده اید که خطوط داستانی احتمالی فصل 5 را نشان می دهد زیرا شخصیت ها کلاس هشتم را می گذرانند.

دوستی نیک و اندرو به حالت عادی بازگشت و آنها بحران های ذهنی خود را پشت سر گذاشتند. اکنون نیک ریک را به عنوان هیولای هورمونی اش در اختیار دارد ، بنابراین طرفداران می توانند عاشقانه های بیشتری را در فصل آینده ببینند ، زیرا نه نیک و نه اندرو دوست دختر نداشتند. جی و لولا رابطه حماسی خود را با بانی و کلاید (که در تمام فصل حضور داشتند) داشتند ، اما وقتی جی سرانجام او را کنار گذاشت ، همه چیز دیوانه شد لولا خشمگین شد و به جی اعلان جنگ داد ، بدیهی است که این تازه آغاز کار است و احتمالاً خواهیم دید که چگونه لولا در فصل 5 به نوعی انتقام می گیرد.

میسی پس از تغییر ظاهر و در آغوش گرفتن میراث سیاه خود ، هنگام سفر به نیویورک با تک آهنگ جدید DeVon او را ضربه زد. بنابراین به زودی می توانیم ببینیم که میسی با یک دوست پسر جدید چگونه ظاهر می شود. متیو در تمام طول فصل با رابطه جنسی خود مبارزه کرد و سرانجام به هر دو والدین گفت که او همجنسگرا است. در فصل 5 ، طرفداران ممکن است ببینند که او اکنون با حمایت از پدرش ، آیدن ، بیشتر از پوسته خود بیرون می آید ، در حالی که هنوز با عدم تایید مادرش سر و کار دارد. برای جسی ، پس از یک تجربه وحشتناک اضطراب و افسردگی ، والدینش او مجاز است به بریجتون برگردد. در پایان فصل ، او هیجان زده بود که می تواند به نیک کمک کند تا اضطراب خود را برطرف کند. بنابراین این ممکن است باعث شود او در فصل آینده در احساساتش نسبت به او تجدید نظر کند ، زیرا قبلاً می دانیم که نیک او را دوست دارد.

در طول فصل 4 ، طرفداران همچنین با چندین هیولای جدید ، پشه تیتو ، اضطراب و Gratitoad آشنا شدند و دوباره از فصل های قبلی مانند جادوگر شرم و افسردگی زن سبک و جلف ظاهر شدند. به احتمال زیاد ، شخصیت ها باید با برخی چهره های جدید کنار بیایند. کانی ، هیولای هورمونی ، حتی در هنگام فصل 4 هنگامی که به جسی هشدار داد که اگر هرگز حاضر نشد با او تماس بگیرد ، به احتمال آسیب به خود به یک مرکب اشاره کرد. به نظر می رسد موجودات ماوراالطبیعه بیشتری به وجود می آیند ، به ویژه با ارائه آنچه در آینده قرار دارد دهان بزرگ spinoff ، منابع انسانی: ما افراد را مدیریت می کنیمکه در دنیای هیولا تمرکز خواهد کرد. خیر ، داستان مربوط به فصل 5 اعلام نشده است ، اما در این طرح حفره های زیادی وجود دارد که طرفداران باید در این بین به آنها پایبند باشند.

دهان بزرگ نیکل کرول به عنوان نیک توس ، مایا ارسکین به عنوان میشا ، آنا کنکل به عنوان ایزی و جان مولانی در نقش آندرو گلوبرمن در قسمت 4 سریال Big mouth cr netflix © 2020

نت فلیکس

چه کسی برای شرکت در فصل 5 انتخاب می شود؟

سلامت mvp برای ثبت نام مردان

بهترین ها را در سرگرمی ، تناسب اندام و سلامتی می خواهید؟ شما به جای درست آمده اید. برای عضویت اینجا را کلیک کنید MH برنامه MVP و دسترسی به ویژگی های منحصر به فرد ، نکات آموزش و موارد بسیار دیگر.

سلامت مردان

صدای اصلی باید برای فصل 5 بازگردد ، و پیروی از نیک (نیک کرول) ، اندرو (جان مولانی) و جسی (جسی کلاین) ادامه خواهد یافت. در اوایل سال جاری ، در میان جنبش Black Lives Matter در سراسر کشور ، جنی اسلیت استعفای خود را اعلام کرد از نقش او به عنوان میسی ، ابراز نیاز به اجازه دادن به بازیگران و بازیگران سیاه پوست برای به تصویر کشیدن شخصیت های سیاه. اسلیت در بیشتر فصل 4 این نقش را ادامه داد تا اینکه ایو ادبیری بازیگر و کمدین دو قسمت آخر را به عهده گرفت. بنابراین ، می توان انتظار داشت که ادبیری واقعاً نقش جدید خود را بازی کند ، و صدای Missy را برای فصل 5 ابراز می کند. وقتی شخصیت میسی شروع به پذیرفتن از هویت نژادی خود می کند ، تقریباً عالی به نظر می رسد.

مثل همیشه، دهان بزرگ همچنین خنده دارترین ستاره های مهمان وجود دارد. در فصل 4 ست های روگان ، کوینتا برانسون ، لنا وایت ، جان اولیور ، جوزی توتا ، پل گاماتی ، استرلینگ کی براون ، مایا ارسکین و آنا کنکل حضور داشتند. فصل آینده مطمئناً تعداد بیشتری اضافه خواهد شد.

چه زمانی فصل 5 اکران می شود؟

نت فلیکس با انتشار یک فصل سعی کرد ثابت قدم بماند دهان بزرگ هر ساله ، معمولاً در اواخر سپتامبر و اوایل اکتبر. همانطور که ویروس کرونا ویروس فصل 4 را به اوایل دسامبر سال 2020 فشار می دهد ، در صورت ادامه تأخیر ، فصل 5 احتمالاً در اواخر سال 2021 یا حتی اوایل سال 2022 ظاهر می شود. اما امید هنوز از بین نرفته است ، زیرا نیک کرول ، نویسنده و ستاره ، اشاره کرد که فصل 5 در مارس 2020 در حال ساخت است دهان بزرگ جدول خوانده شده.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir