[ad_1]

شما ممکن است کمدین کمدی Bert Kreischer را از سری جدید Netflix خود بشناسید ، کابین با برت Screechers ، و / یا پادکست بسیار محبوب آن ، Bertcast …یا فقط به این دلیل که شما بدون پیراهن هستید. طی دو دهه گذشته ، این کمیک به راحتی بدون پیراهن در کشور گشت و گذار کرده است. و برای آخرین قسط در برابر. اینترنت، مرد 48 ساله به رغم تصورات غلط در مورد هیکل خود ، به اظهارات طرفداران در مورد چگونگی فرم خود پاسخ داد.

وی گفت: “من برای فردی در اندازه خودم یک ورزشکار شگفت انگیز هستم.” سلامت مردان. “من رفتم تا بخشی را برای ESPN انجام دهم و این کار را با مایکل کالینز روی گلف انجام دادیم. وارد می شوم و مرد می گوید: “نوسان شما بیش از سرعت تور متوسط ​​است.” این تمام چیزی است که باید بدانم. “

این محتوا از {embed-name} وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

در واقع ، برای هر کسی که نمی تواند بگوید ، کریشر اولین مسابقه سه گانه خود را در سال 2018 به پایان رساند ، که به یک برنامه آموزشی دقیق نیاز داشت. “من با دوچرخه خود را به استخر رساندم ، و به استخر شنا کردم. سپس دو مایل ، سه مایل دور پیست دویدم – و هیچ پوندی از دست ندادم.”

اشتراک mvp سلامت مردانه

آیا داستانهای بیشتری درباره تناسب اندام ، سلامتی و تغذیه می خواهید؟ برای ثبت نام در برنامه MVP ما برای دسترسی انحصاری به بهترین محتوای موجود ، اینجا را کلیک کنید. (به ما اعتماد کنید ، دیگر به عقب نگاه نخواهید کرد)

سلامت مردان

در حالی که تمرین نمی کند ، کرایشر از بعضی لذت می برد ، مثلاً کمتر سنتی روش های ورزشی ، از جمله غواصی با سرعت سرد و خرد کردن هندوانه ، همانطور که در سری جدید Netflix او دیده می شود ، همچنین شامل مشاهیر مشهور توسط جوئل مک هیل و کیتلین جنر است.

وی گفت: “شما از ترس من از اینكه مردم عجیب بودن نمایش را نمی پذیرند تصوری ندارید زیرا این نمایش فقط عجیب است.” “… اگر اتفاقاً فصل 2 را انجام دهیم ، فقط ده برابر عجیب تر خواهد بود.”

امیدوارم اینجا

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir