[ad_1]

 • ماندالوریایی اغلب از آلدران ، یکی از مشهورترین سیارات جهان نام می برد.
 • Kara Dune و Princess Leia خانه های خود را Alderaan می نامند.
 • در اینجا مطالبی تازه در مورد آنچه که باید در مورد Alderaan بدانید تمام وقت است جنگ ستارگان.

  ماندالوریایی در یک فضای جالب کار می کند در حالی که بیشتر مخاطبان گسترده نمایش احتمالاً همین حالا هستند جنگ ستارگان وفادارانی که بارها تمام 11 فیلم سینمایی این مجموعه را تماشا کرده اند (و احتمالاً بیشتر آنها با سریال انیمیشن درگیر شده اند)، این مجموعه همچنین از نظر تئوریک در خلا وجود دارد. در حالی که قطعاً داشتن دانش و جزئیات بیشتر در مورد کهکشان ما بسیار دور است ، کسی که وارد آن شده است ماندالوریایی بی سواد در جهان جنگ ستارگان احتمالاً خوب کار می کنم

  اما این واقعاً می تواند به داشتن این دانش اضافی از دنیا کمک کند که نمایش مواردی مانند اشاره به بازگشت طرفدار مورد علاقه یا اشاره مستقیم به مکانی را که طرفداران قبلاً بارها آن را شنیده اند انجام دهد و قدمت آن به اصل بازگردد. جنگ ستارگان: یک امید جدید در سال 1977. این مکان Alderaan ، یک سیاره است ماندالوریایی طرفداران خانه کارا دون هستند ، اما همه جانبه جنگ ستارگان طرفداران قطعاً از او به عنوان خانه محکوم به پرنسس لعیا یاد می کنند.

  این واقعیت به طور مستقیم در بیان شده است ماندالوریاییقسمت فصل 2 محاصره ، هنگامی که کاپیتان کارسون تووا از جمهوری جدید به طور محلی از کارا کمک می گیرد – زیرا او قبلا مارشال Nevaro است. توا فهمید که کارا اهل آلدران است و سعی کرد در آنجا با او جبران کند و به او اطلاع دهد که او به عنوان یک شورشی در آنجا خدمت می کند. “کسی ضرر کرد؟” او از او می پرسد او پاسخ می دهد: “من همه را از دست دادم”.

  در اینجا مواردی است که باید در مورد Alderaan بدانید و به خاطر بسپارید.

  Alderaan جنگ ستارگان ماندالوریان

  دیزنی

  این “سیاره خانه” پرنسس لیا است.

  سیاره خانه به نقل از قیمت ، زیرا از آنجایی که ما در دوره پیش از تاریخ یاد گرفتیم ، چنین نبود واقعاً از آلدران ، اما او مطمئناً آنجا بزرگ شد. متأسفانه اولین چیزی که در مورد آلدران شنیدیم در اصل بود جنگ ستارگان (معروف به قسمت چهارم: امید جدید) وقتی Grand Moff Tarkin تصمیم می گیرد با شلیک به Alderaan ، قدرت اسباب بازی جدید امپراتوری ، ستاره مرگ را نشان دهد ، این سیاره را به طور کامل نابود کرده و تمام ساکنان آن را بکشد.

  Alderaan فقط در دیده می شود انتقام سیت ها ، اما نقش برجسته ای در جنگ ستارگان ماقبل تاریخ و ماقبل تاریخ.

  سناتور Bail Organa قهرمان برجسته ای در است جنگ ستارگان زمینه (و سرکش یکی) ، و تا حد زیادی به عنوان یک نماینده از کل این سیاره دیده می شود: خوب ، با تمام قلب و یک ژنرال جنگ ستارگان پسر خوب. او در تمام مدت متحد جدی بود – و شاهد اجرای دستور 66 توسط پالپاتین بوده است. بنابراین وقتی دوقلوهای تازه متولد شده ، لوک و لیا به دنیا می آیند و باید تلاش کنند تا از کشف آنها توسط سیت ها جدا شوند ، بایل پدر سازگار Leia – Leia Organa ، همانطور که در سه گانه اصلی شناخته شده است – و او را با او به سیاره خانه خود فرستادند: Alderaan. هنگامی که Leia را به Baile of Alderaan می آورند ، این تنها زمانی است که سطح Alderaan قابل مشاهده است.

  mh mvp

  برای عضویت اینجا را کلیک کنید MH MVP و از ویژگی های منحصر به فرد و نکات تمرین بهترین بهره را ببرید.

  سلامت مردان

  در فاصله زمانی انتقام سیتی ها و امید جدید، آلدران به یکی از نقاط اصلی افزایش اتحاد شورشیان علیه امپراتوری پالپاتین تبدیل شد. این موضوع به مرور در مجموعه انیمیشن مورد بررسی قرار می گیرد Star Wars: The Clone Wars و جنگ ستارگان: شورشیان. در یک لحظه ، تلاش برای ترور پدمه آمیدالا از آلدران انجام می شود ، اما این کار توسط آسوکا تانو خنثی می شود.

  جورج لوکاس پس زمینه اصلی برای Alderaan ایجاد کرد جنگ ستارگان منتشر شد.

  مطابق با Wookiepedia ، بعد از جنگ ستارگان: یک امید جدید یک موفقیت بزرگ بود ، جورج لوکاس می خواست اطمینان حاصل کند که همه داستان خود را دارند و دانش خود را در مورد الدران ایجاد کردند. به هر حال ، این بدان معنی بود که آلدران فقط یک سیاره نبود ، بلکه سیستم خودش بود – و آلدران ، که ما او را دیده ایم و می دانیم ، در واقع پایتخت این سیستم بود. همچنین گفته می شود که آلدران سیاره ای زمین مانند و پر از کوههای پوشیده از برف و مراتع سرسبز است. در یک زمان ، همچنین گفته شد که Alderaan شبیه Bespin است ، سیاره ای که برای میزبانی از لاندو کالسیان و ابر شهر در امپراتوری به عقب برمی گردد.

  این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir