[ad_1]

لیست چرخ دنده جیسون موموآ

ابریشم گتی

چیزی که جیسون موموآ را در هالیوود برجسته می کند این است که او واقعاً … شبیه یک پسر هالیوودی نیست. البته ، او چشمان سوراخ کننده و نگاه عالی انسانی دارد ، اما محیط ناهموار او هرگز نرم نشده است. او اینگونه دوست دارد. ما هم این کار را می کنیم

این به بهترین وجه در عملکرد Momoa تجسم می یابد. آنچه او می پوشد ، چگونه موهای خود را حفظ می کند ، لوازم جانبی شرکتی که از چنان روند مد محبوب خارج شده اند که به نوع خود تبدیل می شوند. (یک بار او روی فرش قرمز لکه صورتی Fendi روی مچ خود بست و اینترنت تقریباً ذهنش را از دست داد.) موموآ برای خودش و فقط برای خودش لباس می پوشد. شما فقط پشته ای پیدا نمی کنید.

رویکرد موموآ به سبک به سادگی ادامه روشی است که وی به بسیاری از زمینه های زندگی نزدیک می شود. او آنچه دوست دارد را دوست دارد. در مصاحبه اخیر با سلامت مردان، او برخی از عشق های ناپسند به چیزهای تصادفی را نشان داد: کت های صورتی ، کلاه های بالا ، و قاشق ها. او ممکن است در هالیوود وجود داشته باشد ، اما هرگز ریشه در غرب میانه رها نکرده است – او عاشق کوهنوردی و گذراندن وقت در خارج است.

در اینجا ما برخی از مواردی را که به بهترین وجه روح جیسون موموآ است ، از فرهای شرکتی گرفته تا خراش های صورتی تا هنرمندان وینیل مورد علاقه خود ، کامل کرده ایم. اگر از او خط بکشید ، این است که سبکی مانند او – اگر بخواهید این روحیه است – نه تنها در آنچه می پوشید ، بلکه در هر چیزی است که شما جذب می کنید. در اینجا شروع می شود.

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

R + co نمک پاش Rockaway

مدل موی سازمانی جیسون موموآ بخشی از این ظاهر است که او به هر کجا که می رود نگاه می کند. به هر حال ، هاوایی است و آن قفل های ساحلی مجعد ، هرگز اجازه نمی دهند آن را فراموش کنیم. وقتی غوطه وری صبح در اقیانوس یک گزینه نیست ، اسپری نمک دریا ثانیه ثابتی دارد.

پتو بافتنی Boll & Branch Chunky

bollandbranch.com

125.00 دلار

البته ماشین جیسون موموآ دارای صندلی شکسته است و البته این صندلی شکسته با پتو قرمز پوشانده شده است. در یک راه حل سریع سریع چیزی شیرین وجود دارد.

3 بسته ابریشم خالص بزرگ خالص

موموآ عاشق عقب است و اگر فقط تکیه دهیم همه ما کمی بهتر خواهیم بود. اگر تصمیم دارید یک فرش قرمز ضرب المثلی بپوشید ، در صورت وزش باد شدید به خارج و یا لوازم جانبی مناسب برای مچ دست ، راهی آسان برای کشیدن موهایتان است.

حلقه پله ای در میدان میانسای

موموآ طلا و جواهر متنوع را دوست دارد ، تا جایی که چیدمان و مخلوط کردن گردنبند ، انگشتر و دستبند از قسمتهای اصلی ظاهر اوست. با یک حلقه چاپ ساده و جالب شروع به کوچک کنید و از آنجا بسازید.

الویس پریسلی وینیل

آیا می دانید جیسون موموآ الویس را دوست دارد؟ خوب ، حالا شما انجام می دهید. وی با دریافت جمله “کادیلاک مجلل” به احترام خود ادای احترام کرد. آلبوم نیز کار خواهد کرد.

محل قاشق نقره ای Towle

موموآ در دوران باستان با مادرش قدم می زد ، و او از این شی-خوش ساخت قدردانی می کرد. به عنوان مثال یک قاشق مدرسه قدیمی.

بمبی که Topman MA1 است

اگر در مورد سبک جیسون موموآ یک نکته قابل ذکر است ، این است که او دوست دارد صورتی بپوشد. او کمدی با کت های صورتی دارد و برخی از امضاهای او روی فرش قرمز کاملا صورتی است. ما بمب افکن صورتی را به عنوان یک قطعه شروع دوست داریم.

Lululemon تشک برگشت پذیر

موموآ هم گفت MH “من روز گذشته یوگا را امتحان کردم و این سخت ترین کاری بود که در زندگی ام انجام داده ام. ترجیح می دهم چمباتمه بزنم.” اما او تلاش می کند و این مهم است.

کلیپ کارابین آسمان اوپنگ

برای تجسم بخشی از آن روحیه فعالیت در فضای باز که موموآ هرجا می رود ، مجبور نیستید به سنگ نوردی بروید. کلیدهای کلیپ کارابین نماد این ورزش هستند بدون اینکه مجبور به انجام آن باشند.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر