[ad_1]

برخی از پسران فکر می کنند که تنها راه برای یک سینه بزرگ و پهن استفاده از هالتر برای نیمکت های سنگین است. این یک تصور غلط است و در زرادخانه شما ابزار بیشتری برای پیروزی در قفسه سینه وجود دارد.

در آخرین ویدئوی Athlean-X ، جف کاوالیر CSCS بهترین نکات خود را برای به حداکثر رساندن این سینه ها در حین تمرینات دمبل به اشتراک می گذارد و هشت روش برای انطباق با کشش ، تغییر روش ها یا ترکیب تمرینات خاص در برنامه روزانه شما را به شما پیشنهاد می دهد. می تواند تأثیر زیادی روی شما بگذارد.

وی می گوید: “ترفندهای کوچک برای انقباض بهتر قفسه سینه کافی است” ، و هنگامی که آنها را پس از تکرار پس از تکرار جمع آوری می کنید ، شروع به دست آوردن می کنید.

با پاها رانندگی کنید

هنگام انجام فشار دادن دمبل ، هنگام حرکت وزن هنوز باید درایو را روشن کنید. وقتی پایتان روی زمین است ، می خواهید نه تنها به پایین ، بلکه به سمت بیرون فشار دهید ، انگار که بدن را به سمت نیمکت بلغزانید. کاوالیر می گوید: “از طریق پاهایتان رانندگی کنید و به سمت بالا فشار دهید تا وزنی را که می توانید در حین ورزش افزایش دهید به حداکثر برسانید ، و بنابراین میزان سودهایی که از آن خواهید گرفت.”

اشکال mvp

وزن خود را درست نگه دارید

وقتی از هالتر استفاده می کنیم ، بازوها و مچ دستان عملکرد مستقلی ندارند ، اما وقتی دمبل را بلند می کنیم این چیزی است که می توانیم از آن استفاده کنیم. وی می گوید: “اگر می خواهید انقباض قفسه سینه بیشتری داشته باشید ، راهی پیدا کنید تا یک فرآیند نسبی نسبی بیشتری داشته باشید.”

با تغییر وضعیت دمبل در دست خود و هدایت با انگشت شست ، نه ضربات ، دستان خود را به هم می رسانید و دمبل ها را بیشتر حرکت می دهید.

چنگ بزنید

اگر به نیمکت شیب دار دسترسی ندارید ، می توانید با چرخاندن دستگیره خود با فشار دمبل ، دستگیره صاف را نیز بدست آورید. این حرکت به شما امکان می دهد تا پایین حرکت کرده و آرنج خود را زیر بدن قرار دهید و همچنین در حرکت بالاتر بروید. کاوالیر می گوید: “این همیشه باعث فعال شدن بهتر قفسه سینه می شود ، فقط کمی کمتر از نیمکت شیب دار.”

شروع به استفاده از Drop Sets کنید

گنجاندن کیت های ورزشی در برنامه های روزمره می تواند تفاوت زیادی در تمرینات قفسه سینه شما ایجاد کند و انجام آن با دمبل بسیار سریعتر و آسان تر از هالتر است. کاوالیر می گوید: “این رویکرد به رویکرد است.” “و همیشه به یاد داشته باشید که شما این آس را در سوراخ دارید ؛ توانایی سقوط روی زمین ، استفاده از وزن خود و انجام یک سری فشار برای شکست.”

از پرس های ایستا استفاده کنید

کاوالیر توصیه می کند که یک بار دمبل را روی نیمکت بردارید ، سپس آنها را در پایین حرکت در یک فشار دمبل ثابت نگه دارید. وی گفت: “این همه نقاط ضعف یک طرفه شما را نشان می دهد که به طور سنتی با قرار دادن دست خود روی هالتر می توان پنهان کرد.” “شما باید مطمئن شوید که هر یک از این عدم تعادلات راست و چپ را اصلاح کرده اید تا بتوانید با برداشتن دمبل این کار را انجام دهید.”

این محتوا از YouTube وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

از پلیورهای دمبل استفاده کنید

یک ورزش با دمبل که اغلب به عنوان سازنده سینه نادیده گرفته می شود ، ژاکت با دمبل است.

در حالی که نسخه سنتی این حرکت توسط آرنج هدایت می شود ، کاوالیر در ویدئو تنوع آرنج را نشان می دهد و حرکت را با بالاتنه قوای سینه هدایت می کند. “این حرکتی است که نیاز به کمی تمرین دارد ، اما به محض اینکه آن را دریافت کردید و آن را احساس کردید ، خواهید فهمید که برداشتن قسمت بالای سینه چقدر قدرتمند است.”

از UCV Raise استفاده کنید

حرکتی که پتانسیل انقباض و جذب را به حداکثر می رساند ، بلند کردن دمبل UCV است که در برابر یک نیمکت مایل (یا هر چیزی که می توانید به آن تکیه دهید) انجام می شود. برای این تمرین ، کاوالیر استفاده از وزنه های کمی سبک تر را نسبت به سایر حرکات توصیه می کند. “شما به دنبال انقباض با کیفیت هستید ، همیشه مسئله شارژ مجدد نیست که به دنبال رشد پستان هستید.”

از مگس سینه روی زمین استفاده کنید

برعکس ، کاوالیر توصیه می کند که به مگس سینه فشار وارد کنید ، اما برای اطمینان از محافظت از شانه ها ، آن را هنگام خوابیدن صاف مانند “مگس روی زمین” انجام دهید.

وی می گوید: “همیشه به مگس به عنوان تمرینی نگاه نکنید که باید به آرامی انجام شود.” “شما این فرصت را دارید که با وزنه های سنگین تری این کار را انجام دهید و هنگام انجام این کار سود بهتری در انتظار شماست.”

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر