در موقع تزریق رنگدانه های کرم پودر زیر پوست می تواند مشکلات زیادی را برای پوست ایجاد کند که به دلیل ترکیبات موجود در این پودرها است که دارای ترکیباتی مانند فلزات، آهن، زینک، سرب، جیوه و … کرم پودرها بر اساس نوع پوست به سه نوع تقسیم میشوند کرم پودر مخصوص پوست خشک، کرم پودر مخصوص پوست چرب و کرم پودر مخصوص پوست مختلط. رایجترین نوع پوست در ایران پوست مختلط است.

کرم پودر های این برند علاوه بر اینکه پوست را خسته نمیکنند، بلکه باعث ایجاد حسی تازگی وشادابی بر روی پوست نیز میشوند. اگر نیاز به پوشش دهی بیشتر دارید میتونید قبل از زدن کرم مایع با پد مرطوب یک لایه فون آکوا (خشک) روی پوستتون کرم پودر قوی بزنید. این محصول ضمن داشتن پوشش دهی بالا سطح پوست شما را طبیعی نشان میدهد.

شاید اولین سوالی که برای داشتن یک آرایش زیبا و طبیعی پیش می آید این باشد که چگونه می توان کرم پودر مناسب با نوع پوست انتخاب کرد که خیلی خوب روی آن بنشیند؟ این تنوع هم شامل برندها میشود هم نوع کرم پودر(مایع، پالت، سرم و غیره) . همچنین جدا از بحث برند، قیمت آن به حجم آن هم مرتبط است. معمولا قیمت کرم پودر خارجی از کرم پودر داخلی گرانتر است. این نکته را فراموش نکنید که کیفیت را فدای قیمت نکنید.

در صورتی که یک کرم پودر نامرغوب و بیکیفیت را خریداری کنید، امکان آسیب به پوست شما زیاد است. بهتر است هنگام خرید کرم پودر، مدلی را خریداری کنید که پوشانندگی بالایی دارد. با خریداری کرم پودری که این ویژگی را دارد، دیگر نیازی به خریداری کرم ضد آفتاب نیز نخواهید داشت و به اصطلاح میتوانید با یک تیر دو نشان بزنید. این محصول که از پیری پوست پیشگیری میکند، مناسب انواع پوستها بوده و از فروشگاه اینترنتی میس و مستر قابل خریداری است. هرچه کرم پودر خریداری شده سبکتر باشد، آرایش شما طبیعیتر خواهد بود. اگر به دنبال یکی از پرطرفدارترین محصولات برند مک ساخت کشور کانادا و بهترین کرم پودر مخملی آن هستید، کرم پودر مک فیکس 40 میلی لیتر مناسب ترین انتخاب برای شما است.

ایندکسر