[ad_1]

فصل تعطیلات یکی از افراط و تفریط ها است – یک کوکی اینجا ، یک فنجان دوم (سوم؟) تخم مرغ در آنجا ، اما اجازه ندهید که این امر باعث پرت شدن اهداف تناسب اندام و سلامتی شود. یکی از راه های درگیر شدن ، الهام گرفتن و آمادگی برای تسخیر آموزش در تعطیلات و در سال جدید ، داشتن وسایلی است که به همان اندازه شیک و کاربردی باشند. امسال به کسی که می خواهد مهارت های ورزشی خود را با استفاده از لباس های فعال و با کیفیت بالا که باعث می شود هنگام مسافرت ظاهر خوبی داشته باشند ، اعطا کنید – اعزام به بن بست یا این مراحل هنگام انجام سفارشات در سطح شهر .

هود برای همه چیز

ورزش در بیرون از سرما همیشه عالی نیست ، اما ممکن است در حال حاضر تنها گزینه شما باشد (دلتنگ سالن های ورزشی هستید!). با این حال ، این ژاکت کمک خواهد کرد. این ماده با فشار پایین (برای گرما) ، دافع آب (برای بادهایی که استخوان ها را گاز می گیرند) ، دارای جزئیات انعکاسی (برای دید) و زیر بغل است (بنابراین شما واقعا می توانید حرکت کنید). همچنین باریک است و در طیف وسیعی از رنگهای ظریف (آبی ، مشکی و زنگ زده) وجود دارد و آن را به گزینه ای انعطاف پذیر برای جفت شدن با لباس های ورزشی یا فرم گاه به گاه هوشمند مورد علاقه خود تبدیل می کند.

Surge Warm 1/2 Zip

این لایه با وزن متوسط ​​قابل تنفس ، الاستیک است و گرما را هنگام شروع دویدن فراهم می کند ، اما وقتی اوضاع کمی شدیدتر می شود ، فتیله ها از بدن عرق می کنند. جزئیات ریز این شخص را ضروری می کند ، مانند سوراخ های انگشت شست و یک جیب زیپ دار برای کلیدهای شما.

جورگر جیگر

این شلوارها با شبح باریک و نوک تیز به شما کمک می کنند تا هوای سرد خود را بهینه کنید. همه چیز در اینجا ایجاد احساس راحتی در کاردیو است ، از بند تسمه قابل تنظیم تا کافهای زیپ دار ، تا پارچه سبک نایلونی که رطوبت را جذب می کند (که 100٪ قابل بازیافت نیز است). دوخت قابل تنظیم به این معنی است که با هر جفت کفش ورزشی ای که ترجیح می دهید مطابقت دارد و جزئیات انعکاسی به این معنی است که حتی بعد از غروب آفتاب می توانید از دویدن اطمینان داشته باشید.

با هود آسان

در حالی که این ژاکت دارای جزئیات بسیاری از اعدام است که شما انتظار دارید – پارچه کششی چهار طرفه قابل تنفس ، داخل جیب های زیپ ، درزهای بیرون زده زیر بازوها واقعی آنچه در اینجا برجسته است ، شیوه پارچه بافت ، آستین راگلان و رنگهای ظریف این فوق العاده شیک است. این انتخابی است که بعد از یوگا یا خوابیده روی کاناپه بسیار خوب به نظر می رسد.

پیمایش جلیقه را محکم کنید

این جلیقه دارای فناوری عایق بندی شده ، گرماگیر ThermoChannel ، ساخت و ساز ضد باد و ضد آب و لبه محکم است (به این معنی که وزش باد شما را تکان نخواهد داد ، چه در یک مسیر باشید و چه به محل کار خود سفر کنید). اوه ، و یک شکل باریک و براق دارد ، به این معنی که شما می توانید آن را به راحتی روی دکمه و زیر برخی لباس های بزرگتر قرار دهید و همچنان عالی به نظر برسید

بوکسورها همیشه در حرکت هستند

صادقانه بگویم ، هیچ چیز مهمتر از لایه پایه شما نیست – اصطلاحی فنی که تقریباً به عنوان لباس زیر ترجمه می شود. و این بوکسورها به طور خاص برای تمرین شما طراحی شده اند ، به این معنی که آنها از پارچه ای قابل تنفس ، الاستیک و سریع خشک شده ساخته شده اند که لیکرا کافی دارد تا بتواند به بدن شما نزدیک بماند و فرم خوبی داشته باشد.

آستر کوتاه 7 “Pace Breaker

از دویدن گرفته تا لیفتینگ گرفته تا یوگا ، این شلوارک فاصله با شما را پوشش می دهد. دلیل؟ پارچه سبک از چهار جهت کشیده شده است ، جیب های زیپ دار برای نگهداری مهمترین چیزها و آستر داخلی که برای پشتیبانی مطلوب هنگام حرکت طراحی شده است. آنها در سه طول متناسب با سلیقه شخصی هر فرد ساخته می شوند ، برش داده می شوند تا حداکثر تحرک را در ران های شما ایجاد کنند و برای جلوگیری از بوی بد دهان به سرعت خشک شوند.

حنیلی آستین بلند پایه 5 ساله

جهانی ، شیک و بارگیری آسان ، این پیراهن نیست از نظر فنی برای تمرینات ، اما اگر قبل از رفتن به ورزشگاه یا بعد از یک جلسه هاردکور آن را پرتاب کنید ، هیچ کس مانع شما نمی شود. از مخلوط فوق العاده نرم پنبه ای به شکل کلاسیک ساخته شده است (ترکیبی عالی بین برش نازک و ساده) ، در لیست رنگ ها قرار می گیرد و دارای جزئیات عالی روی خط گردن است.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir