[ad_1]

جمعه سیاه مبارک! دسته ای از خرده فروشان به عنوان یکی از بزرگترین روزهای خرید در سال ، قیمت موجودی کالاهای خود را کاهش می دهند. ما می دانیم که شما دارید زیاد برای خرید ، اما ما توصیه می کنیم نگاهی به ولخرجی خرید هاکبری بیندازید. تاجر همیشه منبع ما برای لباس ، لوازم جانبی و تجهیزات در فضای باز بوده است. اکنون ، تا 2 دسامبر ، می توانید برای برخی از آهنگ های پرفروش او به معاملات عظیم دست یابید.

می خواهید شروع کنید؟ در اینجا همه آنچه در مورد بزرگداشت هفته سایبری هاکربری باید بدانید آورده شده است.

هفته سایبر چیست؟

در چند سال گذشته ، فروش تعطیلات زندگی خود را آغاز کرده است. آنچه در گذشته سفر به بازار بعد از چرت ناشی از بوقلمون بود ، به سرعت به یک ولخرجی چند روزه تبدیل شده است که می توانید (خوشبختانه!) از راحتی کاناپه خود خرید کنید. آیا تا به حال فکر کرده اید چرا جمعه سیاه و دوشنبه سایبری در وهله اول وجود دارند؟

ببینید ، فروش بعد از شکرگذاری ادامه داشته است در حالی که برای. با این حال ، در دهه 1950 ، مشتریان روز بعد از شکرگذاری به راحتی با بیماران تماس می گرفتند تا از مزایای خرید خود استفاده کنند. بسیاری از شرکت ها به جای اینکه کارمندان خود را بلوف بنامند ، روز بعد از روز شکرگذاری را به عنوان تعطیلات پولی پرداختند.

اوه ، در مورد اصطلاح “جمعه سیاه” چطور؟ این تعطیلات غیر سنتی یکی از سودآورترین روزهای سال بود. از آنجا که این صورتحساب ها روزهای برنده شدن را با جوهر سیاه نشان می دادند ، نام آن بی معنی بود. اصطلاح جمعه سیاه در سال 1966 رسمی شد و بقیه تاریخ است …

چه انتظاری می توانید از فروش هفته سایبری هاکبری داشته باشید؟

TLDR: زیاد. از تخفیف 50 درصدی کیف ها ، 30 درصدی قطعات انتخاب شده از پاتاگونیا ، تا 25 درصدی لباس های راحتی ، چیزی برای همه وجود دارد. علاوه بر این ، هاكبری حتی قیمت برخی از قطعات منحصر به فرد را نیز كاهش می دهد. (بخوانید: شما واقعاً من نمی توانم این معاملات را در جای دیگری برنده شوم.) اما عجله کن اگرچه هفته سایبری هاکبری روز چهارشنبه ، 2 دسامبر به پایان می رسد ، معاملات در حال حاضر از قفسه های دیجیتال در حال افزایش است.

ادامه دهید ، به زیر نگاه کنید:

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir