8 بهترین بلندگو در فضای باز 2020


خرده فروشی های مختلف

به نظر می رسد که امسال همه ما خانه های خود را به هر آنچه که قرار بوده است تبدیل کرده ایم – و سپس برخی. چه در یک خانه پنج خوابه و چه در یک آپارتمان کوچک شهری زندگی کنید ، احتمال این وجود دارد که شرایط زندگی شما به گونه ای فراتر از جایی برای صرف غذا ، لباس پوشیدن و خوابیدن تطبیق پیدا کرده است. هم اکنون دارای یک دفتر کار خانگی ، یک نوار خوش ساعت و مورد علاقه ما –تناسب اندام در خانه عمل در خانه ماندن ، که امسال ملت را تحت پوشش خود قرار داد ، همه ما را مجبور کرد که به آنچه در پیش رو داریم نگاه کنیم و فقط به کار خود ادامه دهیم.

اکنون که با ایده تفریح ​​(به هر روشی انسانی) راحت تر از راحتی خانه خود هستیم ، وقت آن است که بازی سرگرم کننده بیرون را تقویت کنیم. همانطور که به سرعت به سمت سال 2021 حرکت می کنیم ، انتظار داریم شاهد عروسی ها ، دیپلم ها و گروه های حیاط خلوت بیشتری باشیم که به جای مکان های شلوغ در خانه های شخصی جمع می شوند. و همه می دانند که زندگی هر مهمانی همیشه موسیقی است. از همه مهمتر ، این کشتی است که رانندگی می کند. وارد کنید: بلندگوهای خارجی

با نزدیک شدن به تعطیلات ، زمان بهتری برای سرمایه گذاری در یکی از بهترین بلندگوهای فضای باز برای تسطیح فضای خود و تبدیل خانه به یک واحه صوتی صوتی وجود ندارد. بلندگوهای خارجی یک پیشرفت عالی در کیفیت ، سازگاری و طراحی اسپیکر قابل حمل شما هستند. خوش شانس شما ، ما همه آسانسورهای سنگین را برای شما انجام دادیم (و نه ، ما در مورد هالتر صحبت نمی کنیم – این بار). ما در مورد بهترین بلندگوهای فضای باز در سال 2020 تحقیق و آزمایش کردیم تا 8 گزینه متناسب با سبک زندگی ، خانه و بودجه شما را ارائه دهیم.

چه به دنبال بهترین بلندگوهای ضد آب برای انواع شرایط آب و هوایی باشید ، چه قوی ترین بلندگوهای خارجی برای ویژگی های بزرگ یا بهترین بلندگوهای قابل حمل بلوتوث در فضای باز برای یک پاسیوی ساده ، ما شما را معرفی کردیم. ما حتی جدیدترین بلندگوی استتار (بله ، هنوز هم چیزی است) ، گزینه های بلندگوی سطح بالا و محبوب اخیر شما: بهترین بلندگوها برای شب های فیلم در فضای باز. سرگرمی های شما هرچه باشد ، قطعاً موردی را پیدا می کنید که متناسب با فضای شما باشد. حداکثر ارزشش را دارد سرمایه گذاری های مادی مواردی هستند که خاطرات شگفت انگیز را در کنار دوستان و خانواده القا می کنند. یک سخنران خارجی عالی این کار را انجام می دهد.

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

در کل بهترین

بلندگوهای خارجی Bose 251 برای محیط زیست

تا زمانی که زیر یک سنگ زندگی نکنید ، می دانید که Bose پیشگام صدا با کیفیت است. از هدفون گرفته تا بلندگو ، چیزی شبیه Bose وجود ندارد ، به همین دلیل ما 251 بلندگوی خارجی را برای محیط بهترین در نظر می گیریم. ما ارزش ، اندازه ، طرح و البته مشخصات فنی را در نظر می گیریم. این نوزادان یک زمینه صوتی گسترده را در یک طراحی فشرده و باریک ارائه می دهند که به صورت سیاه یا سفید بر روی دیوار نصب می شود.

از ویژگی های قابل توجه می توان به دوربین های چند ضلعی دقیق اشاره کرد که با حرکت از یک منطقه به منطقه دیگر ، اعوجاج صدا را به حداقل می رساند. اکثر بلندگوهای خارجی این را ندارند و ما را باور کنید ، این امر خصوصاً در فضاهای بزرگ تفاوت زیادی ایجاد می کند. آنچه به دست می آورید ، یک پایه عمیق کاملاً مدور و کاملاً شفاف است. آنها به صورت جفت در دسترس هستند و برای مقاومت در برابر برف ، باران ، نمک و دمای شدید آزمایش شده اند. ممکن است از انتهای فوقانی باشند ، اما بسیار شگفت آور هستند.

حتما بخوانید:
نه راه‌های مضحک ساده برای بهبود لباس زورو شما

بلندگوهای خارجی Polk Audio Atrium5

Polk Audio در هر مکان باز از حداقل طراحی و سیستم صوتی جامد برخوردار است. یک جفت بلندگوی سیاه یا سفید دارید که به راحتی روی هر دیوار ، عرشه یا نرده نصب می شوند. آنها بیش از 500 بررسی کاملاً مناسب برای آمازون از کاربرانی دارند که صدای عالی را نشان می دهند و با قیمت پایین تر با Bose مقایسه می کنند.

براکت های قوی امکان چرخش جزئی را فراهم می کنند تا صدا در مناطق مختلف بهینه شود. علاوه بر این ، اگر از محل بیماری مریض شدید ، می توانید با بسته شدن و قفل شدن ثبت اختراع شده ، آنها را به راحتی از بین ببرید. این جفت زاویه شنوایی بسیار گسترده ای را ایجاد می کند ، و این را بهترین گزینه برای مناطق دارای شکل عجیب و غریب می کند. این بلندگوها برای همه شرایط آب و هوایی طراحی شده اند و برای مقاومت در برابر درجه حرارت شدید و باران شدید از آزمون قوی عبور می کنند.

محرمانه ترین بلندگوهای خارجی

بلندگوهای Klipsch AWR-650 SM

amazon.com

299.99 دلار

236.56 دلار (تخفیف 21 درصدی)

ما ترفند مهمانی را دوست داریم ، مخصوصاً وقتی که شامل فناوری باشد. به عنوان بخشی از فضای سبز ، یک اسپیکر ماسک دار و سبک وزن را در نظر بگیرید. اگرچه تماشای این بلندگوها سرگرم کننده است ، اما در واقع صدای کاملا شگفت انگیزی دارند. AWR-650 از Klipsch بهترین طراحی باس سنگین را برای هر آشپزخانه در حیاط یا کنار استخر در یک طراحی دو سیم پیچ واقعی ارائه می دهد.

از آنجا که آنها از بلندگوهای دارای بالاترین امتیاز در سال 2020 سنگین تر هستند (هر کدام 13 پوند) ، توصیه می کنیم آنها را به عنوان اشیا station ثابت بگذارید و از آنها به صورت جفت استفاده کنید. با این حال ، آنها به تماس بی سیم و بی سیم نیاز دارند. الیاف گرانیت مانند ضد آب و هوا و اشعه ماورا بنفش است و برای نصب دائمی در فضای باز ایده آل است.

باهوش ترین سیستم بلندگوی خارجی

Sonos بلندگوی بیرونی هوشمند را حرکت دهید

مگر اینکه مورد دیگری ذکر شده باشد ، بیشتر این بلندگوهای خارجی همراه با کابل هستند و به نوعی نصب در خانه DIY نیاز دارند. اما جنبش Sonos درست برعکس است. با ورود به عنوان باهوش ترین سیستم ، هم دستیار Google و هم آمازون الکسا را ​​در مصرف باتری و بلوتوث ارائه می دهد. علاوه بر این ، با درجه IP56 بسیار قدرتمند است ، به این معنی که در برابر شرایط جوی و شوک مقاوم است.

محصولات Sonos همیشه صدای درخشان و فریبنده ای را ارائه می دهند تا در وقت خود مقاومت کنند. جای تعجب نیست که سیستم بلندگو برای بسیاری از مشاغل سطح بالا هتل انتخاب شده است. حتی در این امر توانایی اتصال به یک سیستم بزرگتر برای زمین های بیشتر بهتر است. حتی می توانید آن را به آمپ Sonos متصل کنید ، و این یک گزینه عالی برای کنسرت ها و فیلم های فضای باز است. اما اگر به Sonos بروید ، بهتر است درگیر شوید ، زیرا محصولات منحصراً از طریق برنامه Sonos و سیستم عامل کار می کنند. این محصول به تنهایی می تواند 11 ساعت گوش دادن بی سیم برای شما به همراه داشته باشد.

بیشتر بلندگوهای خارجی قابل حمل

بلندگوی بلوتوث ضد آب JBL Boombox 2 JBL Boombox 2

amazon.com

499.95 دلار

449.95 دلار (10٪ تخفیف)

بلندگوهای قابل حمل از نظر فنی نباید در نمای کلی “بلندگوهای خارجی” موجود باشند ، اما ما موفق نشدیم نه دارای صدای و قدرتمندی از JBL Boombox 2. به علاوه ، آن بسیار بزرگتر از دستگاه های قابل حمل معمولی شما است و کیفیت صدای قابل مقایسه ای با بهترین بلندگوهای سیم خارجی دارد ، بنابراین ما فکر کردیم که این یک جای مناسب در این لیست

حتما بخوانید:
شرکت های حمل و نقل اصفهان - من و شهر

این بلندگو با عرض 19 اینچ بزرگتر از بیشتر است. باس هیولایی دارد و 24 ساعت بازی دارد. با مشخصات فنی IPX7 مقاوم ترین در برابر رانش زمین است. شما می توانید این قطعه از تجهیزات را به داخل استخر ، شن و ماسه یا اقیانوس بیندازید و نه تنها زنده می ماند ، بلکه رشد می کند و صدایی زیبا و زیبا را که همه ما می شناسیم و دوستش داریم پمپ می کند.

دسته بالایی آن را به یک اسپیکر مسافرتی خارجی عالی تبدیل می کند و طراحی گرد آن برای یک محدوده فضا صدای ثابت جریان آزاد را فراهم می کند. این مدرسه قدیمی شما را تقلید می کند ، اما با قابلیت های پیشرفته بلوتوث و ویژگی شارژ داخلی تلفن.

بهترین سخنرانان خارجی کشور

فضای آزاد در بلندگوهای زمینی Bose 51 Outdoor

بلندگوهای Bose Free Space 51 In-Ground مهمانان شما را از این که صدای شگفت انگیز از کجا می آید متعجب می کند. آنها یک گزینه بسیار محتاطانه برای گوش دادن به سطح بالا هستند. بهترین قسمت این سیستم Bose ، کوچک بودن آنهاست. فقط با 4.5 اینچ ، آنها باس عمیق 360 درجه و صدای شفاف را فقط با 100 وات قدرت ارائه می دهند. نام تجاری همه شرایط آب و هوایی را تضمین می کند ، بنابراین می توانید آنها را در خارج بگذارید و یک سال آن را صدا کنید.

وقتی شما هرگز نگران شارژ یا یافتن لپ تاپ خود نباشید ، آنها را برای فضاهای متوسط ​​تا کوچک دوست داریم. آنها با همان کیفیت Bose ارائه می شوند ، حتی صدای واضحی را پراکنده می کنند ، مهم نیست که در کجای فضای خود قرار دارید.

قوی ترین بلندگوهای خارجی

Ultimate Ears Hyperboom

بلندگوی Ultimate Ears Hyperboom اگر می خواهید یک منطقه بزرگ را با صدای مجهز به صدای کنسرت و باس روشن کنید ، یک انتخاب عالی است. دوام 24 ساعته باتری فروش عظیمی از این دستگاه شنود عالی است. اگرچه نمی توان کاملاً در زیر باران یا برف غوطه ور شد ، اما در برابر پاشش سبک تر مقاومت می کند ، بنابراین نیازی به وحشت حزب اول نیست.

ممکن است گران باشد ، اما به قدری قدرتمند و بادوام است که سالها دوام می آورد. فناوری بی سیم بلوتوث می تواند همزمان به دو دستگاه متصل شود و در ارتفاع 14 اینچ و 13 پوند موجود است. مانند همه محصولات Urban Ears ، نصب و راه اندازی آن بسیار ساده و کاربرپسند است.

بهترین بلندگوهای بودجه در فضای باز

یاماها NS-AW294WH

بیشتر برچسب های قیمت بلندگوهای این لیست در بالا هستند. اگرچه ما معتقدیم که آنها سرمایه گذاری هستند که می توانند آزمون زمان را تحمل کنند ، اما بعضی اوقات برای پایین آمدن قیمت باید چند کیفیت را به خطر بیاندازید. بهترین سازشی که با آن روبرو شده ایم این کیت یاماها است.

کیفیت صدا و طراحی هر دو با رفلکس باس دو طرفه ، باس قدرتمند برای فرکانس های متوسط ​​تا پایین و گنبد متعادل برای گوش دادن به روشنی و شفافیت با قرارگیری مطلوب کاملاً پیچیده هستند. تنها چیزی که منصرف می شوید تضمین شرایط آب و هوایی است. آنها می توانند یک یا دو اسپری را کنترل کنند ، اما اگر تغییر فصل دهید ما آنها را در تمام سال ترک نمی کنیم.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید


منبع: dojedareh-news.ir