[ad_1]

جلد آلبوم

تصویرگری برای سلامتی مردان

ریحانا در جدیدترین آهنگ آنتی آواز خواند: “رابطه جنسی با من خیلی شگفت انگیز است”. من مطمئن هستم که او است ، او ریحانا به خاطر خدا است ، اما من همچنین شرط می بندم به این دلیل که ریحانا یک لیست پخش بمب گذاری شده جنسی دارد. او حتی می تواند چند ترانه از آن را در آن بگنجاند. چه کسی می داند؟

موسیقی تقریباً همیشه رابطه جنسی را بهتر می کند ، با یک شرط: شما باید بازی کنید درست آهنگ ها. بعید به نظر می رسد که گوش دادن به هوی متال روحیه شما و همسرتان را ایجاد کند. (اگر چنین باشد ، برای شما خوب است! در اینجا هیچ سلیقه ای وجود ندارد.) شما معمولاً می خواهید روی چیزی نفسانی با ریتمی که می توانید آن را خرد کنید تمرکز کنید. به همین دلیل R&B اغلب انتخاب بیش از حد افراد است.

اگرچه شما در طول رابطه جنسی خیلی دقیق به متن آهنگ گوش نمی دهید ، اگر این آهنگ در مورد رابطه جنسی یا یک رابطه باشد می تواند یک امتیاز باشد – موضوعاتی که در مورد عاشق شدن پرشور صحبت می کنند. لحظاتی که با متن آهنگ هماهنگ می شوید و هنرمند درباره پدر یا مادری فوت می کند ، می تواند عجیب باشد. اگر این روحیه را از بین نبرد ، نمی دانم چه کاری انجام می دهد.

اگر لیست پخش جنسی ندارید (یا شریک زندگی شما هر بار با شما تماس می گیرد تا همان آلبوم را پخش کنید) ، وقت آن است که موسیقی جدید و سکسی را انتخاب کنید که تضمین می کند روحیه شما و همسرتان را تنظیم می کند. در اینجا لیستی از آهنگ های تیم وجود دارد سلامت مردان اختراع کنید تا به شما کمک کند کل شب را فشار دهید و خرد کنید.

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir