[ad_1]

در این مرحله از زندگی خود به عنوان یک انسان در سیاره زمین ، احتمالاً بسیاری از افراد در مورد رژیم کتوژنیک پرچرب و کربوهیدرات کم ، رجزخوانی کرده اید.

رژیم کتوژنیک به خودی خود پیچیده است ، اما هدف آن نسبتاً روشن است: آوردن بدن به وضعیتی به نام کتوز ، جایی که به جای کربوهیدرات برای سوخت چربی می سوزاند. با انجام این کار ، طرفداران رژیم ادعا می کنند که لاغر می شوید ، خم می شوید و شاید حداقل دو بسته را نشان دهید.

و با این حال یک حس خاص وجود دارد با چه هزینه ای؟ که از طریق رژیم غذایی نفوذ می کند. به این دلیل که رژیم کتوژنیک محدود کننده است – حتی طبق اکثر استانداردهای رژیم غذایی.

شما می توانید شدت رژیم کتو را به چربی ها (مواد مغذی ، نه از نوع موجود در شکم آبجو) اعتبار دهید. برنامه های رژیم کتوژنیک پیروان را به مصرف 60 تا 80 درصد کالری روزانه خود از چربی تشویق می کند.

بله ، چربی زیادی دارد.

و این باعث می شود حدود 20 درصد کالری روزانه شما از پروتئین و فقط 10 درصد از کربوهیدرات تامین شود.

بله ، اینها به سختی کربوهیدرات هستند.

این عمل متعادل کننده ظریف از سه عنصر مغذی چربی ، پروتئین و کربوهیدرات – می تواند حفظ رژیم کتو را دشوار کند. (این یک انتقاد مهم است که توسط منتقدان رژیم غذایی نقل شده و خوب است.) بعلاوه ، این شامل مقدار قابل توجهی از ریاضیات ، برنامه ریزی غذا ، و پیگیری است.

دو مورد به دو مورد اول کمک می کند ، ما بهترین برنامه های ketocentric را برای کمک به شما در پیگیری میزان مصرف غذا ، ایجاد لیست خرید و برنامه ریزی وعده های غذایی که می توانند به شما در حفظ انگیزه کمک کنند ، گردآوری کرده ایم.

با این حال ، ردیابی کاملاً به خود شما بستگی دارد.

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

1

مدیر کربوهیدرات: برنامه رژیم غذایی کتو

itunes.apple.com

Carb Manager دارای یک پایگاه داده با بیش از یک میلیون غذا است ، به این معنی که یافتن موارد خاصی که به دنبال آن هستید آسان است. علاوه بر این ، این برنامه بیش از 350،000 دستورالعمل کم کربوهیدرات را ارائه می دهد و به شما امکان می دهد اندازه گیری بدن ، وزن و ورزش را ردیابی کنید.

ردیابی رایگان است اما هزینه خدمات درجه یک سالانه 40 دلار است

موجود در iTunes و Google Play

2

KetoDiet

itunes.apple.com

ماهی کوچولو مبارک ، درسته؟ برنامه KetoDiet تمام اصول اولیه را ارائه می دهد: دستور العمل ها ، ردیابی غذا و وزن و منابع آموزشی برای مبتدیان. شما همچنین می توانید یک راهنمای شروع کتو ، مقالات و یک ماشین حساب برای تعیین میزان چربی ، پروتئین و کربوهیدرات بدن برای ماندن در کتوز پیدا کنید.

9 دلار

موجود در iTunes و Google Play.

3

بدون

itunes.apple.com

Senza پرش به کتو را با داشتن یک راهنمای شروع پنج روزه و یک ماشین حساب ماکرو برای تعیین کربوهیدرات ها ، پروتئین ها و چربی های مورد نیاز برای حفظ کتوز برای مبتدیان آسان می کند. همچنین ، توصیه های غذایی شخصی و دسترسی به یک متخصص تغذیه کتو-معقول را دریافت کنید.

رایگان

موجود در iTunes و Google Play

4

کربوهیدرات کم

itunes.apple.com

اگر تازه مشغول آشپزی هستید ، برنامه کم کربوهیدرات را که شامل فیلم های پخت و پز است برای کمک به شما در کنار آمدن با یک سبک پخت و پز که ممکن است با آن آشنا نباشید ، بررسی کنید. همچنین می توانید لیست های خرید ایجاد کنید ، وعده های غذایی را تنظیم کرده و کالری خود را ثبت کنید.

نسخه رایگان با نسخه درون برنامه رایگان است

موجود در iTunes و Google Play

5

کتو

itunes.apple.com

برنامه Keto به شما امکان می دهد اهداف خود را بر اساس کاهش وزن – نگهداری یا افزایش وزن – شخصی سازی کنید ، بنابراین می توانید بهترین نسبت کربوهیدرات ، چربی و پروتئین مورد نیاز خود را بخورید. کتابخانه غذایی این برنامه تعداد کربوهیدرات های موجود در غذاهایی را که می توانند شما را از کتوز خارج کنند برجسته می کند ، بنابراین می توانید از خوردن غذای اشتباه ، بیش از حد غنی از کربوهیدرات ، جلوگیری کنید.

رایگان برای یک نسخه اساسی که به شما امکان می دهد پنج غذا را در روز ردیابی کنید

موجود در iTunes و Google Play

6

8 مناسب

8fit.com

8fit بسیار بیشتر از یک برنامه ردیابی تغذیه است ، زیرا شامل برنامه های ورزشی نیز می شود. این فقط مختص کتو نیست ، اما اگر ترجیحات یا محدودیت های غذایی دارید می توانید مشخص کنید.

طبق یک بررسی از فروشگاه برنامه ، “من تنوع آلرژی غذایی دارم ، به علاوه نیاز به خوردن گیاهخواری دو روز در هفته دارم. 8fit تنها برنامه ای است که دیده ام و به من اجازه می دهد تا در آن سطح سفارشی کنم و آن را دوست دارم!”

این برنامه سالانه که شامل پیگیری رژیم و ورزش است ، سالانه 60 دلار هزینه دارد.

7

تناسب اندام من

myfitnesspal.com

اگرچه این برنامه ردیابی مواد غذایی مخصوص رژیم های کم کربوهیدرات نیست ، اما می توانید با استفاده از نسخه ممتاز میزان کربوهیدرات های روزانه بخورید. و از آنجا که یکی از محبوب ترین برنامه ها است ، این بانک اطلاعاتی حاوی اطلاعاتی در مورد تغذیه بیش از 2،000،000 غذا است. بله ، خیلی زیاد است.

در سایت www.myfitnesspal.com موجود است.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir