[ad_1]

معاملات جمعه سیاه سرخ کن عمیق

خرده فروشان مختلف

اگر به نوعی تا سال 2020 بدون گرمترین وسیله کوچک آشپزخانه در سال رسیده اید ، زیرا انتظار معاملات جمعه سیاه را داشتید ، این اثبات این است که چیزهای خوب برای کسانی که منتظر هستند اتفاق می افتد. امسال جمعه سیاه است مرتب شده با پیشنهادات برای سرخ کن های عمیق.

برای ناآگاهان (شاید شما این را می خوانید زیرا می خواستید بدانید که یک بار برای همیشه چه چیزی در مورد همه چیز وجود دارد) ، سرخ کن های هوا اجاق های کوچک با منبع حرارت بسیار غلیظ و یک فن هستند که هوا را به اطراف گاز می دهد تا بال سبزیجات ، سیب زمینی سرخ کرده و غیره را گاز بگیرد. با روغن صفر یا حداقل. با توجه به سهولت استفاده از آنها ، به علاوه این واقعیت که برخی از مدل های موجود بیش از 6 در 1 قابلیت دارند ، جای تعجب نیست که آنها اینقدر محبوب شده اند. در مرحله بعدی ، بهترین سرخ کن های عمیق در دسترس هستند تا این جمعه سیاه را از برخی از مدل های مورد علاقه ما در همه زمان ها ارائه دهید.

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

Ninja Foodi 9 در 1 (ظرفیت 6.5 کوارت)

amazon.com

249.99 دلار

164.95 دلار (34٪ تخفیف)

Foodi نینجا همه کارها را انجام می دهد: پخت و پز تحت فشار ، پخت و پز ، پخت آهسته ، سرخ شدن هوا و موارد دیگر. برای اینکه بفهمید این دستگاه تغییر دهنده بازی را چقدر دوست دارید ، نگاهی به 21000+ بررسی (و میانگین بررسی 4.8 ستاره ای آن بیندازید که تقریباً سابقه ندارد). همچنین ، به عنوان یک جایزه اضافی ، این کتاب با 45 دستور العمل (!) همراه است.

Ninja FD401 Foodi 9-in-1 Deluxe XL (8 کوارت)

amazon.com

269.99 دلار

225.80 دلار (16٪ تخفیف)

یکی دیگر از موارد مورد علاقه طرفداران نینا ، این سرخ کن هوا همچنین می تواند برای پخت و پز کند ، پخت و پز ، کم آبی ، سرخ شدن هوا (البته) و موارد دیگر استفاده شود. اگر به دنبال سرخ کن عمیق هستید تا بتوانید خانواده 5 نفره را تغذیه کنید یا از پس مانده خود مطمئن شوید ، ظرفیت 8 لیتری Foodi Deluxe XL بیش از نیاز شما را تأمین می کند.

سرخ کن هوا COSORI Max XL 5.8 QT اجاق گاز برقی با اجاق گرم

اگر به دنبال مدلی هستید که روی دسک تاپ شما جلوه بیشتری داشته باشد ، Cosori تمام این موارد است و زیبایی شناسی این مدل دارای یک صفحه نمایش دیجیتال لمسی LED با 11 ایستگاه از پیش تنظیم شده است که استفاده از آن را کاملاً آسان می کند. بازرسان (این مدل دارای 35000 رتبه بندی و شمارش است!) مانند اینکه سبد نچسب قابل جدا شدن از ماشین ظرفشویی بی خطر است. شامل 100 دستورالعمل برای الهام بخشیدن به شما برای امتحان چیز جدید.

Airfryer Cuisinart AFR-25

کوئیسینارت به خاطر ظروف آشپزخانه زیبا و عالی ، بسیار دوست داشتنی است. AFR-25 آنها نیز از این قاعده مستثنی نیست. این سرخ کن براق و پیشرفته یکی از بی صدا ترین سرخ کن های موجود در بازار است. اندازه کمی کوچکتر ، اگر برای یکی دو نفر غذا می پزید ، گزینه بهتری است. همانطور که یک داور گفت: “من تنها زندگی می کنم و دوست دارم سالم غذا بخورم. این برای تهیه غذاهای کوچک یا گرم کردن مواد باقی مانده ایده آل است (من مایکروویو درست نمی کنم).”

قابلمه فوری سرخ کن فوری Vortex Plus 6-in-1

وقتی اولین سرخ کن پر فروش آمازون می گوید بهترین سیب زمینی سرخ کرده را درست می کنند ، شوخی نمی کنند. اگر به انگیزه های اضافی اهمیت نمی دهید و بدنبال دستگاهی هستید که سیب زمینی سرخ کرده کاملا ترد درست کند ، این مدل انتخاب مطمئنی است.

سرخ کن برقی + اجاق گاز لوکس DASH (6 اتاق)

زیبایی می بینند و وسایل آشپزخانه کوچک DASH وسواس زیادی دارند و درک دلیل آن کار سختی نیست. اگر به دنبال مدلی فقط برای سرخ کردنی هوا هستید ، این یک انتخاب بودجه هوشمند است. ویژگی های دارای رتبه بندی مرورگر شامل چگونگی جلوگیری از گرم شدن بیش از حد از ویژگی خاموش شدن خودکار و نحوه استفاده از دستگیره برای ایمن و آسان بودن آن است. سبد نچسب قابل جابجایی آن در ماشین ظرفشویی نیز بی خطر است.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر