[ad_1]

پروتئین آب پنیر مدتهاست که پادشاه پروتئین در بحث پودر پروتئین است.

این بیشتر به این دلیل است که آب پنیر دارای نمای پایداری از اسیدهای آمینه ضروری ، همراه با اختلاط زیاد و طعم خنثی است. اما بچه هایی که می خواهند از پودرهای پروتئین کشک دور شوند و به گزینه ای گیاهی (یا وگان) بروند ، به طور سنتی در یافتن یک پروتئین گیاهی تلاش می کنند که ترکیب مناسبی از آمینو اسیدهای ضروری را فراهم کند که طعم آنها هم مانند بریده های چمن نیست.

پودر پروتئین نخود را وارد کنید.

اگرچه “پروتئین نخود” ممکن است آن نخود سبزهای کوچک را همراه با هویج که اغلب برای شما سرو می شود ، اختراع کند ، اما اغلب تولیدکنندگان پروتئین برای تهیه پودر پروتئین نخود استفاده نمی کنند. در عوض ، آنها به دانه های زرد نخود تبدیل می شوند که ارتباط بیشتری با نخود فرنگی دارند که برای تهیه سوپ نخود استفاده می شود.

و این باعث می شود که پودر پروتئین نخود در بین پودرهای پروتئینی گیاهی منحصر به فرد باشد زیرا حاوی مقادیر نسبتاً بالایی از آمینو اسیدهای شاخه ای (BCAA) است. BCAA زیرمجموعه ای از آمینو اسیدهای اساسی است که در درجه اول به عنوان سوخت توسط عضلات شما استفاده می شود. لوسین ، اسید آمینه مسئول روشن کن عضله سازی در سلول های شما نیز یکی از سه BCAA است.

مطالعه ای در سال 2015 منتشر شده در مجله انجمن بین المللی تغذیه ورزشی دریافت که مصرف مکمل پروتئین نخود فرنگی بعد از تمرین به همان اندازه مصرف مکمل پروتئین آب پنیر در تقویت عضله موثر بود.

مطالعه دیگری که در سال 2020 منتشر شد ، اثر پروتئین آب پنیر در برابر نخودفرنگی بر آسیب عضلانی را پس از تمرینی که برای ایجاد حداکثر آسیب عضلانی طراحی شده بود ، بررسی کرد. محققان دریافتند که پروتئین آب پنیر نسبتاً موثرتر است به حداقل رساندن آسیب عضلانی طولانی مدت برای چندین روز پس از آموزش.

از نظر اسیدهای آمینه ، پاشنه آشیل پروتئین نخود ، اسید آمینه متیونین حاوی گوگرد است. اما اگر انواع پروتئین های دیگر را در طول روز بخورید ، به راحتی نیازهای متیونین خود را برآورده می کنید. بنابراین ، کمبود متیونین در پروتئین نخود فرنگی برای اکثر مردان مشکلی نیست.

نکته نهایی: اگر به دنبال گزینه ای گیاهی برای لرزش پروتئین بعد از تمرین هستید ، پروتئین نخود گزینه خوبی است. این ماده دارای آمینو اسیدهای کلیدی است که بخشی جدایی ناپذیر از عضله سازی و بازیابی است ، در حالی که طعم و بافت مطبوعی دارد.

در اینجا بهترین پودرهای نخود فرنگی برای آقایان آورده شده است.

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

1

پودر پروتئین نخود فرنگی

برهنه غذا خوردن
تغذیه برهنه.com

همانطور که از نامش پیداست ، نخود برهنه فاقد مواد شیرین کننده ، طعم دهنده و رنگ مصنوعی است. فقط شامل 1 ماده تشکیل دهنده است: پروتئین نخود زرد. از یک نخود زرد ساخته شده در ایالات متحده و کانادا ، یک وعده حاوی 27 گرم پروتئین و یک ماده جامد 2.75 گرم لوسین است.

2

پروتئین گیاهی برتر

گیاه
ambrosiacollective.com

Planta مخلوطی از نخود فرنگی و پروتئین برنج قهوه ای است. همچنین با 1 گرم SunBCAA ، منبع منحصر به فرد BCAA از پروتئین تخمه آفتابگردان تخمیر شده غنی شده است.

Ambrosia Planta در 14 عطر و طعم مختلف (بدون عطر و طعم مصنوعی) مانند کوکی های شیرینی زنجفیلی ، کیک اسپری ، زغال اخته و افرا موز ، علاوه بر مواد کلاسیک مانند وانیل ، کاکائو و بدون بو ، در دسترس است.

یک وعده حاوی 20 گرم پروتئین است. مقدار لوسین فاش نشده است.

3

پودر پروتئین آلی خام و بدون طعم دهنده

باغ زندگی
Gardenoflife.com

پروتئین آلی خام Garden of Life ترکیبی از منابع پروتئین گیاهی است که پروتئین نخود بیشترین سهم را در آن دارد. مخلوط 13 منبع مختلف پروتئین ، یک پروفایل اسید آمینه کامل را فراهم می کند (همانطور که در بالا ذکر شد ، پروتئین نخود خود حاوی سطح کافی متیونین نیست).

یک وعده حاوی 22 گرم پروتئین و 1.8 گرم لوسین در هر وعده است. پروتئین آلی خام در شکلات طعم دار کاکائو و وانیل چیا موجود است.

4

پروتئین نخود ، پودر آلی

حالا ورزش
nowfoods.com

پروتئین نخود فرنگی NOW Sports Nutrition یک گزینه پروتئین نخود است که مانند نخود برهنه طعم دار نیست و تنها پروتئین نخود زرد را به عنوان تنها ماده تشکیل دهنده خود دارد.

اندازه وعده پروتئین نخود فرنگی سازماندهی شده تغذیه ورزشی NOW به طور قابل توجهی کوچکتر از سایر پودرهای پروتئینی (20 گرم در مقابل 27 تا 30 گرم) آزمایش شده است و بنابراین حاوی فقط 15 گرم پروتئین و 1.7 گرم لوسین در هر وعده است.

5

پروتئین گیاهی

TB1W
tb12sports.com

تغذیه با رژیم غذایی گیاهی یکی از بهترین بازیکنان فوتبال در تمام دورانها ، پروتئین گیاهی TB12 یک مکمل پروتئین نخود خالص است که همراه با طعم های وانیل یا شکلات و بسته های یک وعده یا حمام سنتی ارائه می شود. یک وعده 24 گرم پروتئین تأمین می کند. مقدار لوسین در هر وعده فاش نشده است.

6

پروتئین برتر

ورزش وگا
myvega.com

وگا در زمینه پودرهای پروتئینی گیاهی پیشگام بود و به طور مداوم اولین گروه از محصولات را تولید می کرد که طعم آنها مانند بریده های چمن نبود.

پروتئین Premium Sport Vega یک ترکیب پروتئین گیاهی است که حاوی مقدار زیادی پروتئین نخود است ، اما همچنین حاوی دانه کدو تنبل ، دانه های آفتابگردان و پروتئین های یونجه است. یک وعده حاوی 30 گرم پروتئین و 2.5 گرم لوسین است.

علاوه بر ترکیب پروتئین ، پروتئین Premium Sport Vega همچنین حاوی یک گیلاس تارت برای کاهش آسیب عضلانی و درد بعد از تمرین است. در پنج طعم موجود است: وانیل ، شکلات ، کره بادام زمینی ، موکا و توت.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر