[ad_1]

بدون کاندوم لاتکس

اگر به لاتکس حساسیت یا حساسیت دارید ، احتمالاً نباید از کاندوم لاتکس استفاده کنید. این بهانه ای برای رابطه جنسی بدون محافظت نیست. شما می توانید و باید از کاندوم برای محافظت از خود و شرکای خود در برابر بیماری های مقاربتی و بارداری ناخواسته استفاده کنید – فقط لازم است از کاندوم های فاقد لاتکس استفاده کنید.

کاندوم های غیر لاتکس به صورت گسترده در فروشگاه ها (و همچنین آنلاین) موجود است. آنها معمولاً به یکی از دو دسته تقسیم می شوند: گزینه های مصنوعی یا موانعی برای محصولات حیوانی ، که هر دو در این لیست هستند. گزینه های مصنوعی شامل کاندوم های پلی ایزوپرن ، پلی اورتان و پلی اتیلن است. پارتیشن حیوانات معمولاً از پوست بره ساخته می شود.

توجه داشته باشید در مورد کاندوم های پوست بره: آنها به اندازه نمونه های مصنوعی خود در جلوگیری از شیوع STI موثر نیستند. زیرا کاندوم های پوست بره منافذ کوچکی دارند که از طریق آنها باکتری ها و ویروس ها عبور می کنند. خوشبختانه ، طبق گفته مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ، منافذ به اندازه کافی کوچک هستند که نطفه ما را حفظ می کنند ، و آنها را به همان اندازه کاندوم های لاتکس و مصنوعی در پیشگیری از بارداری م effectiveثر می داند. بنابراین ، اگر یک شب اقامت با یک غریبه است ، ممکن است بخواهید یک کاندوم مصنوعی بدون لاتکس انتخاب کنید. اگر با شریکی که به او اعتماد دارید رابطه دارید و سعی می کنید باردار نشوید ، می توانید از پوست بره استفاده کنید.

در مورد کاندوم های بدون لاتکس سه بازیکن اصلی وجود دارد: SKYN ، Durex و Trojan. از نظر فروتن ما ، SKYN بهترین کاندوم های غیر لاتکس را تولید می کند. بر خلاف Durex و Trojan ، SKYN فقط کاندوم های غیر لاتکس تولید می کند. این کل معامله آنهاست.

هنگامی که از کاندوم های غیر لاتکس مطلع شدید ، در اینجا توصیه های ما برای خرید بهترین ها است.

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

1

SKYN اصلی

SKYN Original در مورد کاندوم های بدون لاتکس یک ماده اصلی است. آنها از پلی ایزوپرن ساخته شده اند ، به این معنی که همان محافظ کاندوم لاتکس را در برابر STI و بارداری ارائه می دهند. آنها همچنین دارای یک بافت واقعا نرم و غیر لاستیکی هستند که در برابر پوست شما احساس خوبی دارد.

2

SKYN Elite

آنها دقیقاً مانند کاندوم های اصلی SKYN هستند ، فقط Elite 20٪ نازک تر است و باعث ایجاد احساس “احساس نمی کنید” می شود. (اگر شخصی هستید که از حساسیت کاهش یافته کاندوم استفاده می کنید – یعنی به شما کمک می کنند تا بیشتر دوام بیاورید – ممکن است بخواهید به گزینه ضخیم تری پایبند باشید.)

3

Trojan Supra Non-Latex Bareskin

این کاندوم های بسیار باریک گزینه عالی دیگری برای افرادی است که می خواهند احساس کنند آنجا چیزی نیست.

4

احساس واقعی Durex

ما به شما اجازه می دهیم تصمیم بگیرید که آیا این کاندوم های پلی ایزوپرن واقعاً مانند “پوست روی پوست” احساس می شوند ، اما می توانیم تضمین کنیم که آلرژی لاتکس شما را فعال نمی کنند!

5

SKYN اضافی تحصیل شده

SKYN
feelmore510.com

6.99 دلار

اگر می خواهید کمی بافت روی کاندوم خود داشته باشید ، SKYN Extra Studded راهی برای شماست. (توجه داشته باشید که کاندوم های سنبله معمولاً برای رابطه جنسی مقعدی ایده آل نیستند.)

6

تروجان ناتورالامب

این تنها کاندوم غیر لاتکس در این لیست است که از پوست بره ساخته شده است ، به این معنی که این کاندوم ها در جلوگیری از بارداری م effectiveثر هستند اما در انتقال بیماری های مقاربتی مثر نیستند.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir