[ad_1]

بهترین گودال آتش

بیولیت

چیزی غیرقابل توصیف وسوسه انگیز در کوره وجود دارد. اگرچه انگشت گذاشتن بر روی اینکه چرا ما به آن جذب شده ایم دشوار است – خواه این ترک خوردگی ، بو ، حس عالی ، درخشش باشد – بدون شک این کوره ستون فقرات یک فضای زندگی جذاب در فضای باز است که دوستان و خانواده را نگه می دارد به سلامتی. به روزرسانی به یکی از بهترین حفره های آتش بیش از هر زمان دیگری منطقی است. سرگرمی در فضای باز امن ترین راه برای معاشرت است ، زیرا بیماری همه گیر در فصول خنک تری وارد می شود زیرا حجم زیاد هوای خارج از منزل همراه با فاصله اجتماعی بهترین دفاع شما در برابر ویروس کرونا است. هرچه بیشتر بیرون باشید ، از امنیت بیشتری برخوردار خواهید بود و می توانید با افراد بیشتری در کنار هم باشید. و برای راحت ماندن در بیرون ، به یک نان تست احتیاج دارید. اما به قسمت خارج از منزل یا مرکز فروش لوازم خانگی مراجعه کنید و یافتن گودال مناسب حیرت آور است.

گودال های آتش نشانی معمولاً بر اساس سوختی که می سوزند دسته بندی می شوند. گودال های سوخت برای سوزاندن چوب می توانند گرمای زیادی را خارج کنند و وقتی از توده ها ساخته شوند ، به قسمت مرکزی حیاط تبدیل می شوند. گودال های آتش نشانی برای شروع به مهارت خاصی احتیاج دارند ، نهایت دقت را در استفاده دارند و گاهی اوقات می توانند دود ایجاد کنند ، که نشستن در آن را ناخوشایند می کند.

گودال های گاز با کمک مشعل پوشیده شده از سنگ های تزئینی ، شیشه یا چوب های مصنوعی ، گاز طبیعی یا پروپان مایع را می سوزانند -. شروع آنها کمی بیشتر از فشار دادن دکمه اشتعال و سپس چرخاندن دستگیره ای است که ارتفاع شعله را کنترل می کند (هرچند معمولاً کوچکتر هستند و شعله های آتش به اندازه سوزاندن چوب انرژی ندارند.) به یک مجوز نیاز دارید. لوله کشی برای اجرای خطوط گاز طبیعی به گودال آتش سوزی.

آتش سوزی که قوطی ها را بر اساس الکل ایزوپروپیل می سوزاند بیشتر برای جو بیش از گرما تولید می شود ، چندین ساعت طول می کشد ، اما نه با BTU کافی که منبع اصلی گرما در شب های سرد باشد. غالباً مدرن و براق ، روی میزهایی که در اطراف حیاط پراکنده شده اند بسیار زیبا به نظر می رسند و نورپردازی و استفاده آنها آسان است ، اما از نظر اندازه و گرما برای جمع آوری یا برشته شدن فاقد آن هستند.

6 بهترین حفره آتش نشانی که باعث گرم شدن شما در این فصل می شوند را بررسی کنید.

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

بهترین گودال حریق قابل حمل

آتش اجاق گاز انفرادی

هنگامی که شروع به استفاده از یک کوره می کنید ، این وسیله ای می شود که می خواهید در هر مجالس جمع کنید – مانند بلندگو قاتل بی سیم یا شش نوشیدنی کاردستی مورد علاقه خود. اندازه Solo Stove Bonfire با ابعاد 14 19 19 ½ اینچ به این معنی است که می توانید آن را در صندوق عقب یا صندلی عقب بیندازید تا گرما را به خانه دوست خود ، ساحل ، اردوگاه یا هنگام مسافرت با RV ببرید. ساخت فولاد ضد زنگ 304 به هیچ وجه به تعمیر و نگهداری احتیاج ندارد – برخلاف نسخه های فلزی با نازک رنگ آمیزی – با طراحی مدرن و تمیز. اما دلیل این آتش سوزی وجود دارد سلامت مردان جوایز در فضای باز: وزن آن با طراحی هوشمند بیش از 20 پوند وزن دارد که درختان 17 اینچی را به طور کامل ، کارآمد و با دود کمتر می سوزاند.

بهترین برای آتش سوزی چوب بدون دود

FirePit BioLite

bioliteenergy.com

249.95 دلار

چکش در برابر آتش سوزی چوب این است که آنها می توانند – برای هر کسی که در باد نشسته است – برای راحتی بیشتر دودی هستند. هک؟ مهندسی هوشمند. BioLite FirePit دارای یک فن است که هوا را تزریق می کند و آن را از طریق 51 جت ، به صورت مشعل ، وارد محفظه احتراق می کند. این کمک می کند تا چوبها بهتر بسوزند و دود کمتری از آنها خارج شود تا جای بدی در خانه وجود نداشته باشد. بسته 10400 میلی آمپر ساعتی که فن را تأمین می کند از طریق USB (یا صفحه خورشیدی) شارژ می شود و دارای آب کافی است تا آتش را به مدت 24 ساعت ادامه دهد. در حالی که BioLite چوب را می سوزاند ، می توانید آن را مانند یک شعله گاز سوز کنترل کنید: برنامه همراه ، شدت فن را کنترل می کند. آن را به حداکثر شعله افزایش دهید یا پایین بیاورید تا زمان سوختن افزایش یابد. جلو مش به شما یک صندلی از ردیف جلو به سمت آتش می دهد ، و مشبک در بالای صفحه مانند یک کوره هیباچی کار می کند که می تواند ذغال را در خود جای دهد – این بدان معنی است که شما می توانید فراتر از سنبل های اینجا بروید.

بهترین برای ماشین های کمپینگ

گودال آتش باز Primus Kamoto

نسخه کوچکتر این گودال کمتر از 14 کیلوگرم وزن دارد ، هرچند که درختان قابل توجهی را در اردوگاه می سوزاند. طراحی تاشو ساده سریعتر از هر گودالی که می توانید در طبیعت ایجاد کنید تنظیم می شود و ارتفاع 15 اینچی احساس صمیمیت می کند. خاکستر باعث می شود پس از اتمام کار ، مواد باقی مانده به راحتی دفع شود ، بنابراین کمتر اثر باقی می گذارید. صفحه مش قابلیت پخت همبرگر یا گرم کردن یک قابلمه آب قهوه را اضافه می کند ، اما پریموس یک ظرف بزرگ استیل نیز ارائه می دهد که می تواند آتش را به یک ظرف بزرگ تبدیل کند.

بهترین حریق رومیزی

هرجای دیگر شومینه میز شومینه از Southampton Tick

تاری خطوط بین مشعل ها و چاله های چوب سوز ، منقلهایی با سوخت ژل هستند که ژل های مبتنی بر الکل را می سوزانند. این فناوری مشابه قوطی های کنسرو است که تأمین کنندگان از آن برای گرم نگه داشتن غذا استفاده می کنند. سوخت در جعبه هایی که در گودال تزئینی قرار داده اید تحویل داده می شود و سپس سبک می شود. مشعل ساک هامپتون ترکیبی از فولاد ضد زنگ براق و صیقلی با ساج گرم به شکلی مدرن که در مبلمان فضای باز ، از قهوه گرفته تا میزهای انتهایی احساس خانه می کند ، ترکیب شده است. در ارتفاع 14 اینچی ، طراحی اطمینان می دهد که شعله های آتش در سطح چشم قرار دارند و گرما از جعبه (که حدود 2 ساعت طول می کشد) گرمای زیادی ایجاد نمی کند ، همچنین باعث تمیز ، بدون دود و بدون بو می شود ، بنابراین می توانید روی آن بنشینید -به آنها نزدیک است.

بهترین برای آتش سوزی های بزرگ چوب

گودال سنگی گرد №1 سنگ فرش های سنگی

اگر حقوق جدی لاف زدن می خواهید ، آستین ها را بالا بزنید و کوره خود را بسازید – شما به مهارت های سنگ تراشی احتیاج ندارید. این مجموعه از سنگفرش ها دارای 72 سنگفرش بتونی است که شما آنها را مانند یک پازل غول پیکر جمع می کنید و همه را با چسب ساختاری از یک تفنگ آب بندی نگه دارید. دیواره های جانبی 10 1/2 اینچی این مجموعه آتش را کنترل و مهار می کند ، در حالی که قطر تقریباً 4 فوت ، تاقچه های زیادی برای استراحت نوشیدنی ها ، بشقاب ها و پاها ایجاد می کند. سنگفرش های بتونی غوطه ور دارای جو سنگی آب و هوایی هستند که تقریباً در هر سبک حیاطی گنجانده می شود و درز فولاد ضد زنگ جلوه ای کامل به گودال می بخشد که دیوارهای جانبی سوخته را پنهان می کند.

بهترین نوشیدنی در اطراف آتش

یک میز Ridge Fire واقعی

جمع شدن در اطراف آتش بسیار عالی است – حتی اگر مکانی راحت برای ترک نوشیدنی یا حمایت از پاهایتان باشد ، بهتر است. میزهای شومینه ، مانند Forest Ridge ، مانند کوره شما روی پروپان کار می کنند یا از خانه شما گاز طبیعی می گیرند ، بنابراین آنها آن را تنظیم می کنند و استفاده از آنها را فراموش می کنند. بهترین میزهای آتش نشانی ، مانند این میز ، دارای استارت برقی هستند که استفاده از آنها حتی راحت تر است. میز پیشخوان 42×42 اینچ شامل یک تاقچه وسیع در اطراف آتش است تا یک آبجو یا یک سینی با صفحات میز تازه پخته شده باقی بگذارد. پوسته چوبی سوختگی این انبار از بتن و فولاد ساخته شده است ، بنابراین تقریباً به هیچگونه تعمیراتی احتیاج ندارد و یک درب در یک طرف آن قابل جابجایی است تا مخزن استاندارد پروپان 20 کیلوگرمی مخفی شود.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر