[ad_1]

برخلاف تصور عمومی ، گروه پاپ پانک Fall Out Boy با عبارت “شامپاین برای دوستان واقعی من ، درد واقعی برای دوستان دروغین من” مطابقت نداشت.

بر اساس دانشنامه فلسفه استنفورد ، این فرانسیس بیکن بود ، “یکی از چهره های برجسته فلسفه طبیعی و روش شناسی علمی در طول گذار از دوره رنسانس به اوایل دوران مدرن”. که خصوصاً جالب است زیرا بیکن از طرفداران پر و پا قرص پاپ پانک بود.

همچنین جالب است: بیکن توضیح بیشتری در کجا ارائه نداد ارزان شامپاین به طیف توزیع مشروبات الکلی و تهدید به خشونت فیزیکی به گروه های آشنا می رسد.

بنابراین فقط می توانیم فرض کنیم که بیکن فقط می خواست شامپاین ارزان را در ALL شامپاین قرار دهد و سپس بیشتر ادعا می کنیم که شامپاین ارزان برای بهترین دوستان همه است.

زیرا شامپاین واقعاً گران قیمت بهترین استفاده در صورتی است که می خواهید شخصی را تحت تأثیر قرار دهید. شامپاین ارزان می گوید: “شما از قبل می دانید که من چشمگیر هستم ، و اکنون نیز با تحت تأثیر قرار دادن شما با صرفه جویی ، یک قدم به جلو برمی دارم.”

و اما در مورد ایده اکسیمورونیک “بهترین شامپاین ارزان” ، صادقانه نمی توانید اشتباه کنید. مثل این نیست که یکی از دوستان واقعی شما ، که قبلاً اعتقاد دارد شما چشمگیر هستید ، با گفتن شامپاین شما را از خود دور می کند هم ارزان. شما قبلاً آنها را برنده شده اید. رابطه ای که شما برقرار کرده اید در مورد صمیمیت ، احترام و افتخار است – و هیچ بطری آن رابطه را از بین نخواهد برد.

یا همانطور که یک بار Fall Fall Boy گفت ، “افراد زیادی به زندگی شما وارد و خارج می شوند ، اما فقط دوستان واقعی در قلب شما اثر می گذارند.”

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

1

شامپاین کوربل بروت کالیفرنیا

جفت شدن پیشنهادی: حمام متل و کیف.

2

Brut شامپاین کالیفرنیا کوک

جفت پیشنهادی: ساعت دوم جشن ژاکت جشن کریسمس در دفتر زوم

3

آندره بروتوس

جفت شدن پیشنهادی: پیتزای یخ زده را دوباره گرم کرده و دوباره تماشا کنید بازگشت با سابق من در نت فلیکس

4

شامپاین خشک اضافی با پاهای برهنه

جفت شدن پیشنهادی: جکوزی با چراغ های تغییر دهنده رنگ.

5

شامپاین Brut آمریکایی J Roget

جفت پیشنهادی: قهرمانی منطقه سافت بال در منطقه رودخانه.

6

Bouvet Sparkling Brutus

جفت پیشنهادی: شامپاین ارزان تر.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر