[ad_1]

وقایع کنونی باعث می شود برخی از ما بیش از حد معمول قورت دهیم. طبق مطالعه اخیر سازمان تحقیقاتی غیر انتفاعی RTI ، فروش مشروبات الکلی در حال افزایش است و مصرف الکل در خانه 20 تا 40 درصد در سراسر کشور افزایش یافته است.

پرهیز از مصرف مشروبات الکلی هنگام گسترش سفارشات اقامت در خانه می تواند یک چالش باشد. آخرین تماس برای الکل یا پایان واقعی شام وجود ندارد. این بدان معنی است که نوشیدن باید با احتیاط و وجدان انجام شود. اما اگر این اتفاق نیفتد و در آخر به خماری ختم می شوید ، در اینجا چند روش برای کمی دردناک تر کردن آن آورده شده است.

هیچ دارویی دقیق برای خماری وجود ندارد – چیزی که بعضی اوقات با جادو آن را پاک کند. اما این حرکات می تواند شما را بسیار به احساس عادی نزدیک کند. در اینجا آنچه باید انجام شود

کمی نفس بکش

دکتر جورج کاب ، مدیر انستیتوی ملی سو Ab مصرف الکل و اعتیاد به الکل ، بخشی از موسسه ملی بهداشت ایالات متحده ، توصیه می کند: “یک نوشیدنی دیگر ننوشید.” “شما فقط عذاب را طولانی خواهید کرد.” کوب با مقایسه خماری با علائم ترک کوتاه ، افسانه “موی سگ” را برطرف می کند ، که نشان می دهد مقدار کمی از همان الکل که وضعیت شما را بدتر می کند ، پادزهر خماری شما است. وی گفت: “این نتیجه معکوس خواهد داد.”

مشترک شدن در سلامت مردان mvp

ورزش

دکتر کوب می گوید: “ورزش به شما کمک می کند بسیاری از ناراحتی ها را پاک کنید.” بلند شوید و کاری انجام دهید – حداقل قدم بزنید. اگر در حال حاضر یک ورزشکار مشتاق هستید ، لیزا دورفمن ، یک متخصص تغذیه مستقر در میامی و نویسنده آن است از نظر حقوقی لاغر، پیشنهاد می کند که صبح حرکت کند. سیستم گردش خون شما برای او بهتر خواهد بود. دورفمن اضافه کرد: “به یاد داشته باشید مایعات از دست رفته را جایگزین کنید تا خطر کم آبی بدن را نداشته باشید.” باز هم ، این خماری را درمان نمی کند ، اما می تواند احساس بهتری در شما ایجاد کند.

ایبوپروفن بخورید

دکتر رابرت گلاتر ، پزشک اورژانس در بیمارستان لنوکس هیل در نیویورک گفت: “ایبوپروفن را به عنوان Aleve یا Advil هنگام خواب مصرف کنید ، زیرا جنبه های ضدالتهابی دارو توانایی کاهش بروز سردرد را نشان می دهد.”

مواد مغذی خود را دوباره پر کنید

میوه هایی که مقدار زیادی آب دارند ، مانند هندوانه ، می توانند مایعات را دوباره وارد بدن کرده و بدن را آبرسانی کنند. یک لیوان آب که با مکمل ویتامین مانند Emergen-C تزریق می شود می تواند مدت زمانی را که شما بدترین علائم خماری را تجربه می کنید کوتاه کند. دورفمن می گوید: “کمبود آب بدن و سردرد رابطه مستقیم دارند.”

مقداری کربوهیدرات پیچیده را کنترل کنید

نان تست سبوس دار ، کینوا و بلغور جو دوسر از جمله کربوهیدرات های پیچیده ای هستند که با ناراحتی معده تسکین می یابند. دکتر گلاتر می گوید: “شما چیزی را نمی خواهید که باعث گاز شود.” الکل سطح قند خون شما را کاهش می دهد ، و کربوهیدرات های آهسته رهش اثر تنظیم کننده ای بر روی قند خون دارند.

آب شیر یا بطری را بنوشید

و البته ، بهترین درمان برای اثرات ناتوان كننده خماری ، یك لیوان آب ساده و قدیمی است.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر