[ad_1]

مارک تواین یک بار نوشت: “بیش از حد همه چیز بد است ، اما ویسکی بیش از حد خوب به سختی کافی است.” این روحیه ای است که با احترام واقعی یک نوشیدنی الکلی مقطر تهیه شده از غلات تخمیر شده طنین انداز خواهد شد.

برای طرفداران فوق العاده ویسکی ، این فقط یک نوشیدنی نیست ، بلکه یک دنیای کامل برای کشف است ، پر از یک تاریخ غنی ، طیف گسترده ای از سبک ها و اصطلاحات و مجموعه ای به ظاهر بی پایان از اسباب و وسایل نقلیه برای بالا بردن هر جرعه. این پدیده ای واقعاً بین المللی است و کام شما را به اسکاتلند ، ایرلند ، کنتاکی ، ژاپن و فراتر از آن منتقل می کند. مانند هر سرگرمی عالی ، ارزیابی ویسکی برای سفر بسیار مهمتر از مقصد است و تجهیزات مناسب به شما کمک می کند تا به آنجا بروید. جایگاه احترام آور الکل در بین آماتورها و افراد باتجربه به این معنی است که ویسکی – و ظروف شیشه ای همراه آن ، کتاب ها ، دکوراسیون و حتی بازی های رومیزی – اغلب یک هدیه فراموش نشدنی می دهد.

با این حال ، یافتن هدیه مناسب برای عاشق ویسکی در زندگی شما می تواند شگفت آور باشد ، این بدان معناست که وحشت و انتخاب فلاسک لنگ یا اسکاچ متوسط ​​بسیار آسان است.

نگران نباشید – ما گزینه های بسیار زیادی را برای ارائه این راهنمای نهایی بهترین هدایای ویسکی که می توانید به دوستان ، خانواده یا حتی خودتان اهدا کنید ، جستجو کرده ایم. چه به دنبال هدیه های غیرمعمول ویسکی ، انواع ست هدیه ویسکی یا مالت های با کیفیت یک نفره ، بوربن و بطری های عالی دیگر باشید ، به مکان مناسب رسیده اید.

سلام! بیایید خودمان را هدیه کنیم.

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر