[ad_1]

تعطیلات زمان عشق معامله ای است ، جایی که برای خریداران هدیه یک ساله ، تبادل هدایا شادی و برای سایر مردان اضطراب لحظه آخر ایجاد می کند.

خوشبختانه مواردی به اصطلاح وجود دارد. تبادل “فیل سفید” (همچنین “مبادله یانکی ها” و “سانتا کثیف” و هر چیز دیگر به معنای “دادن چیزهای عجیب و غریب به دوستانتان است که احتمالاً نیازی به آنها ندارند ، اما قطعاً خنده دار خواهد بود”)

اصطلاح “فیل سفید” سابقه طولانی و اشتباه (و نسبتاً خسته کننده ای) دارد ، اما در اصل فقط به معنای هدیه ای است که ارزش کمی دارد ، که می تواند ناخوشایند و سنگین باشد – اما سلام ، این فصل است!

قوانین مربوط به هدایای فیل سفید کاملاً ساده است. هر شخص هدیه ای را می پیچد ، آن را روی میز می گذارد و سپس یک عدد می کشد. برگزیده ابتدا هدیه ای را انتخاب می کند و آن را باز می کند. فرد بعدی می تواند هدیه مرموز جدیدی را انتخاب کند یا از شخص دیگری سرقت کند (قوانین سرقت متفاوت است). این کار تا زمانی ادامه می یابد که یا همه هدایا از بین رفته یا دوستی ها برای همیشه آلوده به سرقت مشکوک هدایا نشوند. می توانید مضامین خاصی را برای دنبال کردن انتخاب کنید ، یا عادی ترین هدیه های سرگرم کننده ای را که می توانید پیدا کنید انتخاب کنید.

یافتن هدیه مناسب برای یک فیل سفید ممکن است یافتن موارد مفید دشوار باشد ، به ویژه هنگامی که نمی دانید کدام شخص هدیه شما را دریافت خواهد کرد ، بنابراین بهتر است ایده جالب و جالب هدیه فیل سفید را انتخاب کنید که هرکسی بتواند لذت ببرید. از بازی های مسخره کارت و کتاب گرفته تا مواردی که اشاره سرگرم کننده ای به فرهنگ پاپ و حتی طیف گسترده ای از هدایای مربوط به مدفوع دارند ، ایده های زیادی برای هدیه فیل سفید وجود دارد که می توانید با آنها موافقت کنید.

می پرسید ، ایده های خلاقانه خوب برای هدیه فیل سفید چیست؟ این 50 ایده سرگرم کننده و در عین حال مفید را برای پایان دادن به این فصل بررسی کنید. این هدایای عمدتا منحصر به فرد فیل های سفید با 10 دلار و کمتر مطمئناً 2020 شما را جعل می کند و سال را با بهترین نوع دارو به پایان می رساند: خنده.

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر