[ad_1]

اگر اهل علاقه نیستید ، ده سال پیش احتمالاً برنج شراب کالیفرنیایی را امتحان کرده اید.

خوب ، از زمان بسیار قدیم خیلی چیزها تغییر کرده است.

کارخانه های آبجوسازی با ساختن عمق ویسکی ، ادویه جین و شگفتی تکیلا سنت درست کردن را شکسته اند. و همه چیزهایی که در مورد چگونگی نوشیدن سک (گرم ، سرد ، از جعبه چوبی ، قایق ، بز ، باران) به شما گفته شده است ، خوب ، آن چیزها را از پنجره به بیرون پرتاب کنید. یکی از نکات جالب در مورد این مدرسه جدید خاطراتی این است که می توانید آن را همانطور که دوست دارید و با هر آنچه که می خواهید بنوشید.

و حتی بهتر ، به لطف چند ارائه دهنده جدید و کلیدی آنلاین ، استفاده از این چیزها آسان تر از همیشه است. (به طور خلاصه: برای محکم نگه داشتن یک یا دو بطری از مواد خوب ، لازم نیست در سطل های غبارآلود پشت صحنه توزیع کننده مشروبات الکلی محله خود حفر کنید.

بنابراین اگر یک تن غذای جدید خوشمزه وجود دارد – و خرید آن شیرین جدید خوشمزه از همیشه آسان تر است ، پس از کجا شروع کنیم؟

ما از کارشناسان خواسته ایم بطری های پنج ستاره را ارائه دهند که هر کدام برای پاسخگویی به نیازها و سلیقه های خاص شما طراحی شده اند.

همه آنها پر از عطر و طعم هستند ، بنابراین چند جرعه جرعه (به جای یک بطری پر) تمام چیزی است که شما برای احساس رضایت لازم دارید. و واقعاً ، شما نباید با هیچ یک از آنها بمب های ساف بسازید.

یا صادقانه بگویم ، واقعاً روزی.

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

1

داسایی “45”

اگر علاقه چندانی ندارید ، این بطری را امتحان کنید.

“45” به نسبت پرداخت برنج اشاره دارد که نشان دهنده درصد باقیمانده برنج پس از آسیاب است. در اینجا به معنای یک نوشیدنی معطر با طعم خالص است. آن را برای افزایش طراوت ، همراه با ماهی قزل آلا ، سالاد یا رول کالیفرنیا (خوب) سرو کنید.

2

شیوکاوا یامای جونمائی جینجو گنشو

آیا IPA را دوست دارید؟ اگر پاسخ دادید ، “سوال احمقانه” ، ممکن است این موارد را بپسندید.

کارخانه آبجوسازی این عامل قدرتمند تنها توسط یک نفر اداره می شود. (در مورد یک کارخانه آبجوسازی صحبت کنید.) و نوشیدنی مملو از ذهن او به حدی است که می تواند در مقابل یک کباب جشن ، همبرگر یا حتی کباب پز مقاومت کند. متوجه انواع طعم ها با فانک خوب خواهید شد: دود ، فلفل سفید و کمی کاکائو.

3

جوهو “ریتم قرون”

اگر طرفدار ویسکی هستید ، پس این کار مناسب شماست.

این آبجوسازی از روشی سنتی و پرمشغله استفاده می کند که با استفاده از تیرهای بلند مخمر و برنج را هنگام تخمیر مخلوط می کند و در نتیجه بافت نرم و طعم عمیق تری می یابد. آن را در دمای اتاق سرو کنید تا از مغزهای آن ، نت های خاکی لذت ببرید.

4

Fukucho Junmai SP06 “Sea Sparkling”

اگر عاشق شامپاین هستید ، آن ها نیز سarkر گازدار درست می کنند.

طعم غذاهای دریایی شبیه لیمو و لیموترش است اما کمی گواوا نیز هست. شما آن را به همراه ماهی و غذاهای دریایی سرد سرو خواهید کرد. خرچنگ دریایی یا صدف خام (خاویار) یا یک ساندویچ با ماهی سرخ شده (لوب) را امتحان کنید.

5

Watari Bune “Junmai Ginjo 55”

و اگر قبلاً به خاطر خود مبدل شده اید (یا راه خود را در بالا باز کرده اید و می خواهید حتی بیشتر هم امتحان کنید) ، در اینجا بطری مخصوص شماست.

کمی بی رمق و گلدار ریخته می شود. اما بعد آن را می چشید و یک شیرینی رسیده مانند خربزه ، همراه با خامه و یک فانک نرم دارد. اگر دوست دارید مشروبات الکلی اتفاق بیفتد ، چیزی وجود دارد ادامه دارد.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir