[ad_1]

اگر تمرین یوگا را شروع نکرده اید ، واقعاً باید این کار را انجام دهید. راشل تاول ، پزشک فیزیوتراپی (DPT) و دارای تایید وی گفت: یک متخصص قدرت و تهویه مطبوع (CSCS) در Shift Wellness در نیویورک سلامت مردان.

و یکی از بزرگترین مزایای آن تحرک و انعطاف پذیری شماست. “مردان معمولاً تناسب اندام خود را بر روی تمرینات قدرتی و / یا تمرینات استقامتی مانند دویدن ، وزنه برداری یا دوچرخه سواری متمرکز می کنند. در حالی که این تمرینات برای سلامت عضلات ، استخوان و قلب بسیار مناسب هستند ، اما حرکات تکراری می تواند منجر به عضلانی ، ماساژ و اعصاب را محکم می کند. ” “یوگا می تواند یک روش عالی برای وارد کردن کار و انعطاف پذیری در برنامه تناسب اندام شما باشد ، بنابراین شما می توانید به دامنه کامل حرکت خود در سالن بدنسازی دسترسی پیدا کنید.”

اما اگر انعطاف پذیر نیستید اصلاً، شروع یوگا می تواند حیرت انگیز به نظر برسد. اما خرید بلوک های یوگا می تواند یک سرمایه بزرگ برای کمک به شما در ادامه کار یوگا و شروع به کار بر روی آن باشد. (برای شروع می توانید این برنامه تمرینی قدرت یوگا ترکیبی را نیز امتحان کنید.) آنها نه تنها به ثبات و تعادل کمک می کنند ، بلکه به شما کمک می کنند تا موقعیت های عمیق را به درستی تنظیم کنید و ضربه بزنید. (و اگر به دنبال تشک یوگای جدید هستید ، بهترین تشک های یوگا را نیز برای آقایان گردآوری کرده ایم.)

در اینجا 5 بهترین بلوک یوگا برای آقایان آورده شده است.

کیت بلوک یوگا و کیت بند یوگا 2 بسته ای Gaiam Essentials ، سیاه

این مجموعه از بلوک های گایام همچنین دارای یک بند یوگا است که به شما کمک می کند تا کشش ها را طولانی و عمیق کنید. این بلوک ها در سه رنگ موجود هستند و از کف مقاوم و مقاوم ساخته شده اند که دارای شیارهای ارگونومیک است و به شما در حفظ محکم بودن کمک می کند.

بلوک یوگای برتر Manduka با تراکم بالا ، 9 6 6 4 4 اینچ.

ماندوکا
amazon.com

20.00 دلار

این بلوک یوگای ماندوکا از چوب پنبه بادوام ساخته شده است که در مقایسه با بلوک های کف بسیار سخت است. چوب پنبه همچنین سطح بسیار قوی را ارائه می دهد.

Node Fitness Premium Block Yoga (مجموعه ای از 2) – 4

گره تناسب اندام
amazon.com

10.49 دلار

این بلوک های یوگای Node Fitness بزرگتر و ضخیم تر از بلوک های سنتی هستند. ضخامت آنها 4 اینچ است و از مواد کف EVA ساخته شده است که نمی لغزد و در برابر رطوبت مقاوم است.

بلوک های یوگا REEHUT فوق العاده مقرون به صرفه هستند و پشتیبانی و ارزش زیادی را ارائه می دهند. آنها از فوم EVA با چگالی بالا ساخته شده اند ، که در برابر رطوبت و مقاومت در برابر لغزش مقاوم هستند و دارای لبه های کج هستند ، بنابراین می توانید به چسبندگی قوی برسید.

مجموعه Overmont 5 در 1 ، 1 چرخ یوگا برای کمر درد – 13x 5 اینچ ، 2 بلوک یوگای کف فوم EVA با بند ، 1 حلقه طولانی حلقه برگشتی Premium Back Dollama Yoga Pose Backbend

اورمونت
amazon.com

32.99 دلار

این مجموعه Overmont 5 در 1 هر آنچه برای بهترین تنظیمات یوگا نیاز دارید را در خود جای داده است. این شامل یک چرخ یوگا ، 2 بلوک یوگا ، یک بند کششی و یک حلقه یوگا برای بهبود تمرین ، تحرک و انعطاف پذیری شما است.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir