[ad_1]

بازیگرانی که از تلویزیون شروع کردند

برادران وارنر + گتی

امروز در هالیوود ، دیدن ستاره های مورد علاقه خود بین تلویزیون و فیلمها به این سو و آن سو رفتن غیرمعمول نیست. اما همیشه اینطور نبود. البته ممکن است لئوناردو دی کاپریو را در مورد آن بدانید تایتانیک یا مورگان فریمن برای رستگاری Shawshank ، اما آیا می دانید برخی از اولین شغل های آنها در تلویزیون بوده است؟ دریابید کدام بازیگران مشهور سینما تلویزیون دارند که از آنها برای کسب جایگاهی در زمینه بازیگری تشکر می کنند.

1 از 40

مایکل جی روباه

مشهورترین نقش مایکل ج. فاکس ، مارتی مک فلای است. اما سه سال زودتر ، او مخاطبان را به عنوان الکس پی کیتون شیفته Reaganomics در سریال 80 موفق ارتباط خانوادگی.

2 از 40

لئوناردو دیکاپریو

برنده اسکار ممکن است با فیلم هایی مانند شناخته شود تایتانیک و زمانی در هالیوود بوداما در پاییز 1991 اولین بازی تلویزیونی خود را به عنوان لوک بروور در فصل آخر انجام داد افزایش درد.

3 از 40

کریس همزوورث

نزدیک به یک دهه قبل از اینکه همسورث سر خود را مانند ثور در جهان مارول برگرداند ، کیمبرلی “کیم” هاید جوان را با صابون استرالیایی به تصویر کشید ، در خانه و دور.

4 از 40

جارد لتو

تابستان را شاید بیشتر بخاطر گروه وی یا نقش آفرینی هایش در فیلم هایی مانند این شهرت داشته باشید باشگاه خریداران در دالاس، اما در اواسط دهه 1990 او مشغول به رسمیت شناخته شدن به عنوان اردن کاتالانو بود زندگی من به اصطلاح است.

5 از 40

ویل اسمیث

در حالی که اسمیت در دهه 1980 به عنوان دی جی و رپر جوان حرکت می کرد ، با اختراع نسخه ای خیالی از خودش در کمدی هنوز هم که محبوب بود ، وقفه بازیگری را از دست داد. شاهزاده تازه نفس بل ایر.

6 از 40

جیم کری

این بازیگر در کمدی های مهمی مانند بازی کرده است بروس توانا یا آس ونتورااما او به عنوان عضو گروه در طرح کمدی شروع به بازی کرد در رنگ زنده.

7 از 40

رایان گوسلینگ

بیش از یک دهه قبل از اینکه گاسلینگ قلب ها را بدزدد دفترچه، او در شروع مجدد بخشی از یک گروه ستاره ای بود (همراه با جاستین تیمبرلیک و بریتنی اسپیرز) باشگاه میکی موس.

8 از 40

تیلور کیچ

بازگشت به سال 2006 – سالها قبل از بازی در فیلمهای اکشن مانند یک قاتل آمریکایی و 21 پل-کیچ باعث شد هواداران به عنوان مدافع تیم ریگینز غش کنند چراغ های جمعه شب.

9 از 40

جوزف گوردون-لویت

علاقه مندان به سینما ممکن است تصور کنند که JGL جای خود را در هالیوود گذاشت 10 چیزی که درباره ی تو متنفرم، اما این فقط به این دلیل است که آنها احتمالاً پنج سال ماندن او را در این سریال فراموش کرده اند سنگ 3 از خورشید.

10 از 40

جورج کلونی

همانطور که کار کلونی از روزهای حضور در تلویزیون به طور قابل توجهی گسترش یافت ، وی در نقش دکتر داگ راس ، یکی از شخصیت های اصلی درام پزشکی مشهور دهه 1990 شروع به کار کرد. ای

11 از 40

شی لابوف

قبل از اینکه لوبوف در نقش های سینمایی نقش آفرینی کند سوراخ ، مبدل ها، و اخیراً پسر عزیز، او فقط یک بچه دیگر در کانال دیزنی بود و لوئیس استیونز دیوانه را بازی کرد حتی استیونز.

12 از 40

استیو کارل

کارل ممکن است ستاره فیلم های برنده جایزه باشد (پسر خوش تیپ) و پخش تلویزیونی (دفتر) ، اما بیشتر مردم فراموش می کنند که کمدین به عنوان خبرنگار شروع به کار کرده است نمایش روزانه با جان استوارت.

13 از 40

رابین ویلیامز

ویلیامز با فیلم های برنده جایزه مانند جامعه شاعران مرده یا خوب ویل هانتینگ، اما این مجموعه بود مورک و مندی این اولین قدم او را به در زد.

14 از 40

مایکل بی. جوردن

2010 دهه ای بود که اردن به یک نام خانوادگی هالیوود تبدیل شد ، اما نه زمانی که برای اولین بار شروع به کار کرد. در اوایل مسابقه ، طرفداران سیم او ممکن است در نقشی تکرار شونده متوجه آن شده باشد.

15 از 40

تام هنکس

قبل از اینکه هنکس در دهه 1990 بازیگر برنده جایزه سینما شود ، دهه گذشته را با بازی در نمایش های مختلف تلویزیونی از جمله کیپ / بافی ویلسون در سریال کوتاه گذراند. دوستان را نگه می دارد.

16 از 40

کریس پرات

از معروف ترین فیلم های پرات می توان به نگهبانان کهکشان و جهان ژوراسیک صاحبان امتیاز قبل از حضور در صفحه بزرگ ، او در سال 2002 به عنوان Abbot Bright راه اندازی شد Everwood

17 از 40

جیمز فرانکو

در اواخر دهه 1990 ، هیچ کس نمی دانست که سرانجام فرانکو به یک محصول هالیوود تبدیل خواهد شد. او در این مجموعه فرقه ای به سادگی به عنوان دانیل دساریو شناخته می شد عجیب و غریب.

18 از 40

مورگان فریمن

از اوایل دهه 1970 – مدتها قبل از اینکه کسی وی را صدای بسیاری از نسل ها بداند – فریمن به عنوان بازیگر در نمایش کودکان PBS موج زد. شرکت برق

19 از 40

جانی دپ

سالها قبل از اینکه دپ جوایز زیادی را برای کار در فیلمهای مختلف کسب کند ، او یکی از بازیگران اصلی نمایش پلیس برای اواخر دهه 80 بود ، خیابان 21 پرش.

20 از 40

جان تراولتا

فقط چند سال قبل از اینکه تراولتا لباس های سفید و لباس های روغنی بپوشد ، برای بازی در نقش وینسنت “وینی” باربارینو در این مجموعه بدنامی کسب کرد خوش آمدید ، کوتر.

21 از 40

یحیی عبدالمتین دوم

فقط چند سال قبل از اینکه شما برنده جایزه امی شوید نگهبانان و در ظاهر می شود آکوامن، عبدالمتین در درام کوتاه از نتفلیکس نقش کلارنس “کادیلاک” کالدول را بازی می کند فرود.

22 از 40

جنیفر لارنس

شهرت لورنس به خاطر بازی در فیلم هایی از جمله تیاو بازی های گرسنگی حق رای دادن و نقره اي دفترچه های راهنما با این حال ، در سال 2007 او نوجوان لورن پیرسون را به تصویر کشید نمایش بیل انگوال.

23 از 40

بندیکت کامبربچ

البته کامبربچ به خاطر به تصویر کشیدن شرلوک و دکتر استرنج در طول زندگی حرفه ای اش مشهور است ، اما فعالیت بازیگری او از همان مراحل اولیه آغاز شد ، زمانی که وی روری اسلای را به عنوان نمایشنامه نویس بریتانیایی به تصویر کشید. چهل سالگی

24 از 40

دنزل واشنگتن

در دهه 1980 ، دنزل واشنگتن ناشناخته هنگام شروع به تصویر کشیدن دکتر فیلیپ چندلر در درام پزشکی مشهور ، مورد توجه بینندگان تلویزیون قرار گرفت. St. جای دیگر.

25 از 40

ملیسا مک کارتی

در حالی که مک کارتی به دلیل پیچ و تاب های کمدی اش در فیلم هایی مانند معروف است ساقدوش عروس و شکارچیان شبح راه اندازی مجدد ، دختران گیلمور طرفداران سالهاست که او را به عنوان سرآشپز سوکی سنت جیمز می شناسند.

26 از 40

متیو مک کاناهی

هیچ کس نمی تواند انکار کند که متیو مک کاناهی یکی از نخبگان نخبه هالیوود است. اما در اوایل دهه 1990 ، او فقط یک بازیگر ناشناخته بود که درگیر بازسازی بود اسرار حل نشده

27 از 40

بروس ویلیس

کمتر از پنج سال قبل از ستاره شدن برای کار در جان سختویلیس مشغول نبرد با سایر افراد بد مانند کارآگاه دیوید آدیسون در ABC Drama بود مهتاب

28 از 40

آدام سندلر

سندلر پیش از اثبات ریزه کاری های کمدی خود در صفحه نمایش ، یکی از بسیاری از بازیگران بود. شنبه شب زنده در اواسط دهه 90

29 از 40

الک بالدوین

بازگشت به سال 1984 ، طولی نکشید که طرفداران این مجموعه از آن استقبال کردند فرود گره ها عاشق آلک بالدوین جوان شود که در فصل ششم سریال جوشوا راش بشارت دهنده تلویزیونی را به تصویر می کشد.

30 از 40

کریس ایوانز

درست یک دهه قبل از اینکه ایوانز یک لژیون طرفدار برای به تصویر کشیدن کاپیتان آمریکا داشته باشد ، او بازیگر جوانی با بازی کری باستون در سریال کوتاه Fox بود. جنس مخالف.

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر