[ad_1]

بازیگران استرالیایی

.

استرالیا مکانی است که برای چیزهای زیادی شناخته شده است: حیات وحش بی نظیر ، سواحل خیره کننده و بیابان وسیع آن که از بیشتر قاره عبور می کند. اما زمینه زیر برخی از محبوب ترین بازیگرانش را نیز برای هالیوود فراهم کرده است. احتمالاً شما فقط آنها را تقریباً با لهجه های قابل توجه آمریکایی می شناسید (یا برای یک فیلم تصادفی مارول لباس پوشیده اید) ، اما خیلی راحت تکان نخورید. همه این بازیگران خون استرالیایی در رگ هایشان جاری است و آنها به این موضوع افتخار می کنند. بنابراین یک VB سرد باز کنید و از لیستی از بازیگرانی که از اوز می آیند لذت ببرید.

1 از 40

کریس همزوورث

شاید ثور اهل آسگارد باشد ، اما قوی ترین انتقام جوی مارول از پایین در ملبورن استرالیا می آید.

2 از 40

لیام همسورث

اگر کریس در ملبورن متولد و بزرگ می شد ، منطقی بود که برادر کوچکترش لیام در همان مکان بزرگ شود … درست است؟

3 از 40

لوک همسورث

قبل از اینکه کریس و لیام دنیا را با حضور خود تزئین کنند ، Westworld ستاره لوک برای سوار شدن بر امواج سواحل استرالیا در اطراف بود.

4 از 40

راسل کرو

البته، گلادیاتور او یک ستاره بود از نظر فنی متولد نیوزیلند اما او در سیدنی بزرگ شده است و همین امر باعث می شود تا حد امکان استرالیایی شود.

5 از 40

یعقوب الوردی

رضایتدام تشنگی (و ستاره غرفه بوسه فیلم ها) هنوز هم وقتی که در ایالات متحده کار نمی کند ، زادگاهش بریزبن را پایگاه اصلی خود می داند

6 از 40

جکمن هیو

همه کمی گرگ نما را دوست دارند. اما با لهجه آمریکایی این شخصیت به راحتی می توان فراموش کرد که جکمن در واقع از سیدنی است.

7 از 40

لوک میچل

طرفداران میچل را به عنوان پزشک آمریکایی لینکلن کمپبل به یاد می آورند عوامل SHIELD. اما هیچ بیننده تلویزیونی هرگز تصور نمی کند که او واقعاً اهل ساحل طلا باشد.

8 از 40

سایمون بیکر

چه کسی مرد پشت را می شناخت روانشناسآیا پاتریک جین واقعاً توانایی های خود را در لانستون ، شمال استرالیا توسعه داده است؟ ما احتمالاً این کار را نکردیم.

9 از 40

اریک بنا

البته او اخیراً در تقلب آمریکایی بازی کرده است جان کثیف. اما در لهجه اشتباه نکنید: او تمرینات کمی در زادگاه خود ملبورن داشت.

10 از 40

سام ورتینگتون

او یک بار برای نجات پاندورا در طول روز آبی رنگ شده بود ، اما ملیت این بازیگر استرالیایی اهل انگلیس است.

11 از 40

داکرت مونتگومری

ممکن است بیلی هارگروو اهل هاوکینز ایندیانا باشد اما بازیگری که وی را به تصویر می کشد چیزهای عجیب معلوم می شود اهل پرت است.

12 از 40

دوون ترل

البته ترل در اوایل کار خود در نقش باراک اوباما جوان بازی می کرد. اما طرفداران هرگز حدس نمی زنند لعنتی این ستاره در واقع در پرت بزرگ شده است.

13 از 40

رایان کوانتن

بله ، کوانتن یک بار خانم ها را مانند برادر سوکی در HBO غش کرد خون واقعی. آنچه حتی بیشتر به کار او کمک می کند لهجه استرالیایی او در زندگی واقعی است.

14 از 40

خاویر ساموئل

حماسه گرگ و میش با این حال طرفداران هرگز حدس نمی زدند برخلاف خون آشام آمریکایی اش در گرفتگی، ساموئل در واقع اهل همیلتون در استرالیای جنوبی است.

15 از 40

جوئل اجرتون

با توجه به تمایل وی برای به تصویر کشیدن شخصیت هایی با لهجه های کامل آمریکایی در تلویزیون و فیلم ها ، سخت است باور کنیم که اجرتون یک استرالیایی مغرور از زادگاهش Prospect است.

16 از 40

بن مندلسون

هواداران آمریکایی ممکن است او را با بازی در بسیاری از نمایش ها بشناسند (خارجی) و فیلم ها (مرد عنکبوتی: دور از خانه) اما مندلسون در واقع در زادگاه خود ملبورن بزرگ شد.

17 از 40

گای پیرس

شما هرگز ستاره فیلم را حدس نمی زنید حافظه و بی قانونی درست در 50 مایلی غرب ملبورن در شهر جیلونگ ساخته شد.

18 از 40

جفری راش

شما احتمالاً هرگز در مورد تووومبا ، استرالیا ، اما در مورد مردی که پشت سر کاپیتان بارباروسا است چیزی نشنیده اید دزدان دریایی کارائیب حق رای دادن ، او آن را زادگاه خود می نامد.

19 از 40

الکس اولاولین

با توجه به اینکه استرالیایی چقدر به ساحلی که در کانبرا بزرگ شده نزدیک بوده است ، منطقی است که چرا اوولفلین می خواست یک افسر پلیس را در زمان شروع مجدد اخیر به تصویر بکشد هاوایی 5-0.

20 از 40

توییتهای برنتون

به تازگی برای نقش خود در شناخته شده است دزدان دریایی کارائیب: مردگان قصه نمی گویند و تیتان هااما متولد کرنز ، کوئینزلند ، سالهاست که در فیلم و تلویزیون استرالیا مورد توجه قرار گرفته است.

21 از 40

دیوید ونهام

در حالی که ارباب حلقه ها این سه گانه در نیوزیلند فیلمبرداری شده است ، ونهام در نیو ساوت ولز بزرگ شده است ، فاصله ای سنگین از استرالیا.

22 از 40

کینان لونسدیل

ممکن است بازیگر Kid Flash در نقش های مختلف سینمایی و تلویزیونی آمریکایی به نظر برسد ، اما لونسدیل از اینکه در سیدنی متولد و بزرگ شده است بسیار افتخار می کند.

23 از 40

خاکستری تروی

باشه … شاید او با بازدیدهای پاپ خود محبوبیت بیشتری نسبت به نقش های سینمایی خود دارد. اما اخیراً در پرت (در آفریقای جنوبی) متولد شده است پسر حذف شدو در نقش هیو جکمن جوان بازی کرد مردان ایکس مبدا: گرگینه.

24 از 40

جوردن رودریگز

این بازیگر می تواند نوجوانان ناز آمریکایی را در تلویزیون بازی کند (پرورش دادن، پروردن) و در فیلم (بانو پرنده) ، اما حرفه بازیگری او در زادگاهش سیدنی آغاز شد.

25 از 40

فلیکس ملارد

می توانید ملارد را برای نقش هایش حدس بزنید با هم خوشحال و لاک و کیواما استرالیایی ها آنها قطعاً با ملبورن متولد شده از کار او در این سریال صابون آشنا هستند همسایه ها.

26 از 40

اکا دارویل

رنجرز قدرت طرفداران ممکن است این بازیگر تلویزیون را به خاطر بازی در نقش Red Power Ranger بشناسند ، اما ممکن است ندانند که وی در شمال کوئینزلند استرالیا متولد و بزرگ شده است.

27 از 40

کالن مک آولیف

هنگامی که او مشغول تلاش برای مبارزه با زامبی های تصرف شده نیست زندگی مرده. این بازیگر عاشق سفر بین لس آنجلس و زادگاهش سیدنی است.

28 از 40

جسی اسپنسر

متولد ملبورن برای شخصی که بیشتر به خاطر به تصویر کشیدن یک آتش نشان با لهجه سنگین شیکاگو مشهور است ، می داند که چگونه این شاهکار را با سهولت انجام دهد.

29 از 40

جان نجیب

چه کسی مردی را به تصویر کشید که دکتر بیشاپ را به تصویر کشید حاشیه در واقع ریشه در زادگاهشان در بندر پیر ، استرالیای جنوبی داشته است؟

30 از 40

جی کورتنی

به نظر می رسد بسیاری از بازیگران سیدنی در فیلم های اکشن با کمیک ظاهر می شوند ، از جمله یک کورتنی در سال 2016. جوخه خودکشی.

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر