[ad_1]

اگر بزرگ و نیرومند هستید (یا حتی فقط برای بزرگ و نیرومند کار کردن) ، احتمالاً خود را فردی تصور می کنید که می تواند بارهای سنگین را به معنای واقعی کلمه تحمل کند.

شانه های شما که فقط یک یا دو عضله نیستند ، بلکه ساختارهای پیچیده متشکل از عضلات ، تاندون ها و رباط ها هستند که توپ و شاخه ها را پشتیبانی می کنند ، در حرکات فشار ، چرخش و موارد دیگر نقش دارند. اگر روی یک تمرین بالاتنه کار می کنید ، شانه های شما به احتمال زیاد درگیر می شوند. این یک چیز خوب است ، اما همچنین یک دلیل برای احتیاط است.

سلامتی mvp برای آقایان پیشنهاد می شود

برای پیوستن به محتوای اختصاصی تناسب اندام ، اینجا را کلیک کنید.

سلامت مردان

در حالی که شانه های شما می توانند بارهای سنگینی را در حین تمرین تحمل کنند (و باید) ، اما باید موقعیت هایی را که هنگام بالا بردن وزنه قرار دارید نیز به خاطر بسپارید. این مفاصل می توانند ظریف باشند و حرکت با مکانیک ضعیف می تواند سلامت شانه شما را در معرض خطر قرار دهد. برای برخی ، مشکلات حرکتی می تواند یادگیری در شکل صحیح را از اهمیت بیشتری برخوردار سازد. این امر باعث می شود که هنگام شکل دادن شانه ها از شکل کاملاً مناسب – و هوشمند بودن در مورد میزان وزنی که می گیرید – بیش از برخی دیگر از گروه های عضلانی از اهمیت بیشتری برخوردار باشد.

این تمرینات ایمنی شانه را به تمرینات بالاتنه اضافه کنید تا به شما در ساختن شانه های قوی و سالم کمک کند.

این محتوا از {embed-name} وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

ورزش های ایمن برای شانه ها

لیفتینگ جانبی

3 ست 12 تا 15 تکراری

این تمرین ساده برای شانه اصلی باید در فهرست همه باشد تا کنار شانه رشد کند (و در حالی که ما اینجا هستیم ، ذکر خواهیم کرد که می توانید بالابرهای کنار را با بالابرهای جلو جفت کنید تا حتی قسمتهای بیشتری از شانه ها را بزنید) . فقط به یاد داشته باشید که از وزنه های سبک استفاده کنید ، مخصوصاً اگر تازه سفر تمرینی خود را شروع می کنید یا تا به حال با سلامتی شانه مواجه شده اید. برای اطلاعات بیشتر به این راهنما مراجعه کنید.

مطبوعات نظامی

3 ست 10 تا 12 تکراری

نسخه دمبل واقعی ، یک تمرین OG شانه به شما اجازه می دهد دامنه حرکت بیشتری داشته باشید (و بنابراین شما را در موقعیت شانه ایمن تری قرار می دهد) نسبت به دمبل استفاده کنید. آیا می خواهید در حالی که شانه هایتان را شکسته اید هسته اصلی خود را به چالش بکشید؟ آن را از حالت زانو زدن امتحان کنید. جزئیات بیشتر ترافیک را اینجا ببینید.

پایین پایین Kettlebell Press

3 ست 8 تا 10 تکراری

از شکل و توزیع وزن منحصر به فرد دمبل برای این حرکت بهره خواهید برد – که می تواند به شما کمک کند شانه های خود را بدون بارگذاری بیش از حد به چالش بکشید. دمبل را توسط دسته نگه دارید و برای ایجاد ثبات فشار تبدیل به یک چالش می شود. این حرکت دیگری است که می تواند از زانو زدن نیز بهره مند شود. برای راهنمایی بیشتر در مورد فرم ها ، این را بخوانید.

مطبوعات آرنولد

3 ست 8 تا 10 تکراری

این معمولاً تمرینی است که به دلیل مقدار چرخش داخلی که نسخه استاندارد به آن نیاز دارد ، کمی خطرناک تلقی می شود. اما این یک روش متفاوت است – روشی که امکان چرخش بیش از حد را به حداقل می رساند. برای جزئیات کامل در مورد چگونگی تمرکز بر ایمنی و موفقیت ، حتماً این راهنما را مرور کنید.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر