[ad_1]

دهه 80 برگشت! نه ، خوشبختانه نه مو و نه لباس ، اما بسیاری از نمایش های معروف این روزها ادای احترام به دهه نمادین هستند. (سلام، چیزهای عجیباز این گذشته ، این دوره عصر طلایی فیلم سازی بود و کلاسیک ها را متنوع و متنوع با بازیگران معرفی می کرد. این دوران استاندارد یک فیلم نوجوان را برای بزرگسالی تقویت کرده است (عشق زیادی به جان هیوز برای شروع). او به خاطر بازیگران ناشناخته ای که اکنون پرانتزهای هالیوود هستند ، به رخ کشید.

سلامت مردان بهترین فیلم های دهه 80 قرن گذشته را جمع آوری کرده است که هر متخصص فیلم باید آنها را تماشا کند. از فیلم های جعلی گرفته تا اکشن و فیلم های گاه به گاه سفر به زمان ، وقت آن است که در کوچه حافظه قدم بزنیم و خاطرات روزهای ساده فیلم را یادآوری کنیم (و زمان قبل از دوره 2020 در ذهن ما وجود داشته است). در اینجا فیلم های مورد علاقه ما از دهه 80 وجود دارد.

هواپیما! (1980)

اگر به دنبال یک فیلم تقلیدی هستید که دارای خنده و نقل قول های غیر مرتبط باشد ، هواپیما! فیلم برای شماست جعل فیلم های مربوط به پروازهای دهه 1950 ، این هدیه ای است که وی همچنان به او اهدا می کند (و سپس برخی).

اینجا ردش کن

امپراتوری به عقب برمی گردد (1980)

البته خیلی هم هست جنگ ستارگان فیلم ها و نمایش هایی که امروزه به تور می روند ، اما یک صحنه کلیدی در این فیلم نه تنها دگرگون می کند جنگ ستارگان جهان حق رای دادن است ، اما تا به امروز بر روی فیلم تأثیر می گذارد.

اینجا ردش کن

گاو نر خشمگین (1980)

رابرت دنیرو جوان نقش یک بوکسور را بازی می کند که از شانس خود استفاده می کند ، وی از حلقه به عنوان وسیله ای برای مبارزه با اصرارهای خودتخریبی خود استفاده می کند.

اینجا ردش کن

ایندیانا جونز و آدم ربایان کشتی گمشده (1981)

هریسون فورد در اولین قسمت از استیون اسپیلبرگ می پیوندد ایندیانا جونز حق امتیاز. او بین تلاش برای یافتن یک یادگار باستانی ، فرار از یک سنگ عظیم و جنگ با نیروهای نازی قبل از جنگ جهانی دوم ، بلافاصله مورد علاقه فیلم های اکشن قرار گرفت.

اینجا ردش کن

ET بیگانه است (1982)

یک فیلم خانوادگی معمولی به کارگردانی استیون اسپیلبرگ ، پیوندی صمیمانه بین پسری جوان و بیگانه ای را که به نوعی خود را در خانه خود می بیند ، دنبال می کند. اما قبل از اینکه بنشینید و تماشا کنید ، حتماً چند قطعه ریس بردارید در صورتی که بیگانه ای به نوعی روی کاناپه شما قرار گرفت.

اینجا ردش کن

اوقات سریع در Ridgemont High (1982)

قبل از اینکه شان پن اسکار بگیرد ، جف اسپیکولی را که دائماً سنگسار می شد ، در میان گروه دوم دانش آموزان دبیرستانی در کالیفرنیا به تصویر کشید. برای چند hijinki ، عاشقانه … و شاید یک یا دو عضو آماده شوید.

اجاره / اجاره در اینجا

خارجی ها (1983)

فیلم فرانسیس فورد کاپولا گروهی از بازیگران ناشناخته را در آن زمان گرد هم آورد که همه ما آنها را می شناسیم و آنها را دوست داریم: پاتریک سوئیز ، رالف ماشیو ، امیلیو استیوز ، تام کروز ، مت دیلن ، راب لوو و دایان لین. Ir آغاز دوره “برت پک” است و برای همیشه در حال تبدیل شدن به یک عنصر اصلی در سینمای نوجوان است.

اینجا ردش کن

تجارت پر مخاطره (1983)

تام کروز در نقش یک نوجوان خراب کار می کند که در حالی که والدینش در خارج از شهر هستند ، یک سری مشاغل مخاطره آمیز ، اغلب جنسی (از این رو عنوان فیلم) را ایجاد می کند. پیش فرض می تواند یک باشد کمی خطرناک است ، اما از ما برای یک سفر دریایی که در خانه اش با دکمه نمادین ، ​​لباس زیر و جوراب می رقصید ، متشکریم.

اینجا ردش کن

پلیس بورلی هیلز (1984)

ادی مورفی در نقش یک کارآگاه دیترویت بازی می کند که برای تحقیق در مورد قتل بهترین دوست خود به بورلی هیلز می آید. با سابق شنبه شب زنده به عنوان بازیگر نقش اصلی ، همراه با کمدی شوخ ، فیلم نامزدهای گلدن گلوب و اسکار را دریافت کرد.

اینجا ردش کن

شکارچیان شبح (1984)

یک رباعی از کمدین های معروف در این کلاسیک کمدی ارواح را شکار می کنند. استقبال مداوم از این فیلم به حدی بود که در سال 2016 با فیلم دیگری ریبوت همه زنان را به دست آورد SNL آلوم ، کریستن ویگ ، مانند سرب.

اینجا ردش کن

کودک کاراته کا است (1984)

قبل از اینکه دانیل لاروسو در موفقیت Netflix نمادین شود کبرا کای، او فقط یک دانشجوی کاراته جوان بود که یاد گرفته بود چگونه با جانی لارنس مبارزه کند. این یک فیلم در مورد خارجی است و یکی از طرفداران همچنان عاشق آن است.

اینجا ردش کن

نابودگر (1984)

قبل از اینکه آرنولد شوارتزنگر سیاستمدار باشد ، خط “من برمی گردم” را برای فیلمی ابداع کرد که منجر به چهار دنباله شود (و احتمالاً بیشتر در این راه).

اینجا ردش کن

بازگشت به آینده (1985)

مایکل جی فاکس و کریستوفر لوید در حالی که از مسیر حافظه تا دهه 50 می گذرند و اطمینان حاصل می کنند که والدین مک فلای خود را در کنار هم می یابند ، دو نفره مورد علاقه فیلم های سفر در زمان (می دانید ، مارتی مک فلای و داک براون) هستند. این فیلم شامل همه چیزهایی است که شما از یک فیلم علمی تخیلی می خواهید: یک ماشین زمان ، لباس های مشکوک تر و اشاره ای به آن روزهای خوب گذشته که همه ما از آن غافل شده ایم.

اینجا ردش کن

باشگاه صبحانه (1985)

داستان گروهی از بدشانسی های نوجوان که در بازداشت روز شنبه نشسته اند ، تبدیل به فیلم یک نسل شده و ستاره های فوری بازیگران جوان خود را ساخته است. علاوه بر این ، موسیقی متن او به همان اندازه نماد فیلم مورد حمایت او است. با مشت بوم کنید

اینجا ردش کن

رنگ بنفش (1985)

این فیلم براساس رمان برنده جایزه پولیتزر توسط آلیس واکر ساخته شده است ، گروهی از زنان سیاه پوست در زنان سیاه پوست جنوبی را دنبال می کند که در دهه 1930 با مشکلات اجتماعی زیادی از جمله نژادپرستی ، تبعیض جنسی و خشونت خانگی روبرو شده اند.

اینجا ردش کن

The Goonies (1985)

شان آستین و کوری فلدمن رهبری گروهی از کودکان خردسال را بر عهده دارند که با نقشه ای از گنجینه های قدیمی روبرو می شوند. ورود به سیستم: ویلی یک چشم ، یک چاه ، یک کشتی دزدان دریایی عظیم الجثه و البته ترافل زدن ترافل می خواهد.

اینجا ردش کن

روز تعطیلات فریس بولر (1986)

این کلاسیک 1986 باعث شد مدرسه پرش خیلی خنک تر شود و زیبایی سینمای دهه 80 را تجسم بخشد: شوخ طبعی شیطانی ، مد مشکوک و این حس که شما باید همان کاری را انجام دهید که والدینتان به شما گفته اند. نه انجام دادن. کامل.

اینجا ردش کن

زیبا در صورتی (1986)

مشخص نیست که چه چیزی این فیلم را به این ترتیب نمادین می کند: مثلث عشق بین داکی ، اندی و جک یا موها و انتخاب های جالب لباس. اما اگر وقت خود را برای پرخوری مجدد اختصاص می دهید ، آماده شوید تا شاهد یک مراسم جشن حماسی سال 1980 باشید.

اینجا ردش کن

رقص کثیف (1987)

اگر درام کلاسیک مربوط به یک دختر جوان (جنیفر گری) را که در یک استراحتگاه عاشق مربی رقص خود (پاتریک سوئیز) می شود ، ندیده اید ، لطفاً خواندن این لیست را متوقف کنید و اکنون به تماشای آن بروید. موسیقی به اندازه رقص ها معروف است … اما هیچ چیز قابل مقایسه با بلند نمادین این دو نفره نیست.

اینجا ردش کن

عروس شاهزاده خانم (1987)

کری الف و رابین رایت در این افسانه با ستاره ای بازی می کنند که هنوز هم بیش از سه دهه از آزادی طرفداران آن را دوست دارند. دیگر از یک داستان کلاسیک چه می خواهید؟

اینجا ردش کن

توپ های فضایی (1987)

اگر روزی یک نابغه تصمیم بگیرد که مجبور است همه نمایش ها و فیلم های فضایی مورد علاقه شما را جعل کند ، چه می کنید؟ نتیجه احتمالاً خواهد بود توپ های فضایی، تقلید مسخره آمیز به کارگردانی مل بروکس که از آن زمان به یک پدیده فرقه تبدیل شده است ، تا حد زیادی توسط حق رای دادن دیگری در این لیست مورد تمسخر قرار می گیرد: جنگ ستارگان.

اینجا ردش کن

آب سوسک (1988)

این فیلم برنده اسکار یک زن و شوهر متوفی و ​​یک poltergeist را دنبال می کند که آنها سعی می کنند ساکنان جدید را در خانه خود بترسانند. بازیگران به خاطر نقش هایشان محبوب هستند (شما باید بعضی از اقدامات مایکل کیتون و الک بالدوین را دوست داشته باشید). فقط سه بار “Beetlejuice” نگویید … در غیر این صورت ممکن است یک شبح خاص جلوی چشمان شما ظاهر شود.

اینجا ردش کن

عالی (1988)

تام هنکس جوان و کاریزماتیک ، نقش نوجوانی را بازی می کند که یک شبه از طریق دستگاه پیشگویی بزرگسال می شود. و خوب ، شما احتمالاً بقیه را می دانید. هواداران به سرعت عاشق روش شیرین این فیلم شدند که می گویند ما همیشه باید از قلب جوان باشیم.

اینجا ردش کن

او دارد به آمریكا می آید (1988)

ادی مورفی در این فیلم به عنوان یک شاهزاده سلطنتی بازی می کند که از کشور خیالی زاموندا می آید و به دنبال یافتن عشق در نیویورک است. صحنه عروسی به تنهایی ارزش دیدن فیلم را دارد.

اینجا ردش کن

جان سخت (1988)

قبل از اینکه کسی بحث بی پایان درباره فیلم کریسمس را شروع کند ، فیلم بروس ویلیس در مورد مردی که در وسط حمله تروریستی در لس آنجلس گرفتار شد در لیست شاخص ترین فیلم های اکشن بود. عادت زنانه.

اینجا ردش کن

بخاری (1988)

قبل از تصمیم گیری در مورد نیاز به گوش دادن ، ممکن است لازم باشد وقت خود را برای تماشای این فیلم برای کلیکهایی با همین نام ها و قتل های صحنه دار اختصاص دهید. البته ، این مقدمه کمی نگران کننده است ، اما از آنجا که از وینونا رایدر و کریستین اسلیتر برخوردار است ، نمی تواند بد باشد – می تواند؟

اینجا ردش کن

مرد بارانی (1988)

این ستاره درام جاده ای در نقش تام کروز به عنوان یک جوان ساینده بازی می کند که متوجه می شود پدر مرده اش کل عمارت خود را به دست برادر اوتیستیک گمشده اش سپرده است که توسط داستین هافمن به تصویر کشیده شده است. این در طاق فیلم 1980 برای بینندگان مدرن نسبتاً نامشخص بود ، اما این فیلم چهار اسکار گرفت.

اینجا ردش کن

جامعه شاعران مرده (1989)

این فیلم که در دهه 1950 اتفاق افتاده است ، داستان معلمی انگلیسی (رابین ویلیامز) با روش های تدریس کمتر سنتی است که در یک مدرسه مقدماتی موج می زند. این فیلم همچنان برنده اسکار بهترین فیلمنامه اصلی خواهد بود.

اینجا ردش کن

زمینه رویاها (1989)

کوین کاستنر در یک فیلم معمولی بیس بال در مورد یک کشاورز در آیووا بازی کرد که صدای مرموزی را می شنود که به او می گوید در وسط مزرعه ذرت خود یک الماس بیس بال بساز. این یک سنگ بنای در فیلم های ورزشی شده است و هیچ کس نمی تواند این خط نمادین را فراموش کند که “اگر آن را بسازید ، می آید”. اوه ، و پس از پایان نمایش ، ممکن است بخواهید به یک میدان ذرت واقعی که الهام بخش فیلم است ، سفر کنید.

اینجا ردش کن

وقتی هری سالی را ملاقات کرد (1989)

بیلی کریستال و مگ رایان نقش دو بهترین دوست را بازی می کنند که به طور غیر منتظره ای در طول دوازده سال عاشق یکدیگر می شوند. چه برای یک عاشقانه سرگرم کننده تماشا کنید و چه برای صحنه ارگاسم جعلی نمادین ، ​​باید اعتراف کنید – این یک داستان ساده است ، اما به طرز شگفت آوری م effectiveثر است.

اینجا ردش کن

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir