[ad_1]

هنگامی که مقامات دولت ترامپ به مدیران Saul Schwartz و Christina Clusiau اجازه دادند به مدت دو سال و نیم – از سال 2017 به دستور ترامپ برای بازداشت ICE – وارد سیستم مهاجرت و اجرای گمرک (ICE) شوند – آنها فکر کردند که مستند نتفلیکس نتیجه مطلوب خواهد بود. در عوض ، در Netflix کشور مهاجرت، رویکرد محکم و گاه ریاکارانه ای را برای اجرای مهاجرت در آمریکا بررسی کرد. وقتی شوارتز و كلوسیاو پیش از انتشار پیش نویس مستند ICE را ارائه دادند (طبق قول داده شده) ، ICE خوشحال نبود.

در مصاحبه با نیویورک تایمز، سازندگان فیلم گفتند كه مقامات دولتی ICE از آنها خواسته اند این مستند را به تعویق بیندازند تا زمانی كه پس از انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 شركت سازنده خود را تهدید كردند و هر دو مستندساز را مجبور به استفاده از پیام های رمزگذاری شده و تهیه فیلم خام فیلم كردند. آنها از سانسور می ترسیدند. (ICE هرگز استفاده از چنین ارعابی را انکار کرده است.)

کشور مهاجرت در ماه آگوست بدون سانسور به نتفلیکس رسید ، که معلوم شد اتهام اخلاق و اثربخشی سیاست های مهاجرتی ایالات متحده است. این مستند دقیقاً نوع کار روزنامه نگاری را نشان می دهد که یک شرکت بزرگ مانند Netflix می تواند تولید ، دفاع و توزیع کند. این یکی از بهترین مستندهای شبکه پخش جریانی است که باید آن را بررسی کنید. اما این تازه شروع کارهای بزرگ دیگر در بستر پخش جریانی است.

از داستان های مربوط به یک رقابت تشویقی گرفته تا رسوایی دوپینگ گسترده ، این 28 بهترین فیلم مستندی است که می توانید هم اکنون در Netflix پخش کنید.

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

صهیون (2018)

داستانی درباره مبارزه در دبیرستان ، که در واقع داستانی است درباره ناملایمات و مبارزه و پیروزی و هویت. این فیلم 11 دقیقه است. شما هیچ بهانه ای ندارید

مربع (2013)

تماشای پنجره Jehane Noujaim در مصر در آستانه ، روز و هفته ها پس از انقلاب ضروری است. بنابراین بسیاری از مناطق امروز در میدان طاهر آغاز شده اند.

بازرگان (2018)

این مستند کوتاه یک بازرگان فقیر را که در جمهوری جورجیا زندگی می کند دنبال می کند و به همان اندازه خرد کننده و عالی است.

آخرین رقص (2020)

مینی سریال ESPN شرح کارنامه مایکل جوردن در فصل گذشته با شیکاگو بولز است. این یک مستند است که برای علاقه مندان به ورزش نباید فراموش شود.

ورزشکار A (2020)

بانی کوهن و جان شنک روزنامه نگاران را دنبال می کنند ستاره ایندیاناپولیس در حین تحقیق درباره لری ناسار ، یکی از سو explo استفاده های سو of استفاده از قدرت در تاریخ این ورزش را فاش کرد.

بازگشت به خانه: فیلمی از بیانسه (2019)

این یکی از بهترین فیلم های کنسرت پس از اجرای ملکه B در کوآشلا و مسیر احساسی تأثیر فرهنگی نمایش است.

به سلامتی (2020)

کالج ناوارو کالج نوجوانان است که شما هرگز نامش را نشنیده اید ، و در ورزشی که نمی دانید چنین مسابقات برقی دارد شرکت می کند. این مسئله به همان اندازه که درباره پزشکان ورزش نیز مربوط به مطالعه شخصیت است.

آخرین فرصت U (2016-2020)

از همان کارگردانانی که به سلامتی: حتی نگاهی گسترده تر به فوتبال نوجوانان ، که در آن سهم بازیکنان بالاتر از NFL است

کشوری وحشی و وحشی (2018)

یک مستند فرقه ای که هزاران مستند فرقه را در نتفلیکس منتشر کرده است ، کشوری وحشی و وحشی تعصب پیرامون گورو ادعا شده باگوان شری جانجنیش را بررسی می کند.

دوره زمانی. پایان جمله (2018)

رایکا زهتابچی در مورد مبارزات انقلابی جنسی زنان هندی صحبت می کند در حالی که آنها برای تهیه مقرون به صرفه ترین محصولات بهداشتی تلاش می کنند. این فیلم کوتاه سال گذشته اسکار گرفت.

شهر سنگ چخماق (2018)

این مجموعه مستند که بین نوامبر 2015 و اوایل 2017 را پوشش می دهد ، بینندگان را به بحران فزاینده فلینت میشیگان ، که از نگاه اداره پلیس او دیده می شود ، می برد. فقر. جرم. و آب.

جایزه (2017)

از مدیران کشور مهاجرت، جایزه شکار غیرقانونی و کالای حیات وحش را کشف می کند. نگاه به لحظات دشوار است ، اما کاملاً ضروری است.

منتظر سوپرمن (2010)

این فیلم بدون تناقض و حمله شدید معلمان و مدیران نیست. هنوز، در انتظار سوپرمن ، یک سیستم آموزشی عمیقاً معیوب آمریکایی را نشان می دهد که اغلب دانش آموزان را پشت سر می گذارد.

نمک ، چربی ها ، اسیدها ، گرما (2018)

این مجموعه مستند با حضور سرآشپز با نشاط سامین نصرت هوشمندانه ، شاد و گرسنه بی پایان است.

میز آشپزی (2015 -)

یکی دیگر از درمان های مستند آشپزی است میز آشپزی، یک گلچین مستند از بهترین و بلندپروازترین سرآشپزهای جهان در حال پروفایل است. ویوالدی را بچرخانید.

جیم و اندی: بزرگ فراتر از آن (2017)

این فیلم در حالی جیم کری را دنبال می کند که وی از نظر جسمی ، احساسی و روحی شخصیت اندی کافمن را برای این فیلم مجسم می کند. انسان روی ماه. این یک کاوش جذاب از بازیگری ، خودخواهی و هر آنچه در مغز زیبای کری اتفاق می افتد است.

دیوار سحر (2017)

یکی از بهترین مستندهای ماجراجویی در تمام دوران ها ، دیوار سحر تامی کالدول و کوین هورگسون کوهنوردان را دنبال می کنند زیرا آنها سعی می کنند در یک صعود 3000 فوت غیرممکن به نظر برسند.

به من بگو من کیستم (2019)

این فیلم دوقلوهای الکس و مارکوس را دنبال می کند. الکس در 18 سالگی حافظه خود را از دست داد ، زیرا برادرش به او کمک کرد تا قسمت اول زندگی خود را بازسازی کند. اما آنچه مارکوس تصمیم می گیرد کنار بگذارد ، ممکن است تأثیرگذارترین لحظه برای هر دو امتیاز آنها باشد.

ساندرلند تا من درگذشت (2018 -)

در سال 2017 ، ساندرلند از بهترین لیگ فوتبال انگلیس کنار رفت. فصل آینده بزرگترین آزمون برای باشگاه ، هواداران و شهر ساندرلند خواهد بود. این احتمالاً بهترین مجموعه مستند ورزشی در حال حاضر در Netflix است.

شکست ناپذیر (2011)

اوج مستندهای ورزشی تیمی ، شکست ناپذیر ردیابی ببرهای Manassas از دست رفته تاریخی در آخرین فصل بزرگسالان و تا پایان عمر خود است. این تنها آغاز است.

سنا (2010)

فقط با فیلم های تاریخی عکس گرفته شده ، سنا داستان غم انگیز افسانه اتومبیلرانی برزیل Ariton Senna – رقابت ها ، خارج از مرکز بودن و وزن های ملی او را روایت می کند.

ماهی سیاه (2013)

ماهی سیاه موج ایجاد می کند نمایشگاه SeaWorld و موهای دستگیر شده Tilikum ، ماهی سیاه علیه صنعت سرگرمی ، که هرگز چهره خود را به دست نیاورد ، اتهاماتی وارد کرد

سیزدهم (2016)

سیزدهم فیلمی درباره بردگی آمریکا پس از برده داری است. گزارش های Ava DuVernay بیش از سیستم قضایی کیفری ایالات متحده است. او همچنین مواضع و سکوت ما را سرزنش کرد.

افسنطین (2017)

اسناد Errol Morris در مورد برنامه جنجالی جنگ بیولوژیکی CIA از یک تحقیق سیاسی به یک درام خانوادگی و یک مطالعه غافلگیرکننده از شخصیت تبدیل می شود. در اینجا نحوه ساخت یک مجموعه مستند آورده شده است.

کلاه ایمنی سفید (2016)

از عملیات گسترده تبلیغات آنلاین برای پیوند دادن این گروه به یک سازمان تروریستی چشم پوشی کنید. این داوطلبان پزشکی سوری ، معروف به کلاه ایمنی سفید ، هر روز و در درگیری به ظاهر بی پایان ، نبردهای واقعاً فداکارانه می کنند. در اینجا هیچ توطئه ای وجود ندارد. فقط یک فاجعه است.

من سیاه تو نیستم (2016)

براساس دست نوشته ناتمام جیمز بالدوین ، این خانه را به یاد داشته باشید، این مستند از طریق مشاهدات ، نوشته ها و داستان های یکی از بزرگترین متفکران آمریکا تاریخ نژادپرستی در ایالات متحده را بررسی می کند.

ایکاروس (2017)

برایان وگل فیلم را شروع كرد ، درمورد دوپینگ در دوچرخه سواری آمریكا تحقیق كرد و در جایی از مسیر با یكی از بزرگترین رسوایی های تاریخ ورزش بین المللی روبرو شد. ما فکر می کنیم مستندی در مورد خیلی بیشتر از آنچه به نظر می رسد ، یکی از بهترین موارد ارائه شده Netflix است.

کشور مهاجرت (2020)

ما همان جایی که شروع کردیم به پایان خواهیم رسید. کشور مهاجرت هر آنچه را که یک مستند می تواند به آن برسد انجام می دهد ، و یک داستان قابل توجه را از طریق ده ها شخصیت ، دیدگاه و صحنه های خرد کننده که هرگز احساس اجبار و سیاسی نمی کنند ، آشکار می کند. آنها فقط واقعی هستند. تراژیک ، قابل پیشگیری و واقعی است.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر