[ad_1]

هنرهای رزمی

تصاویر سونی

از تمرین کنندگان کلاسیک مانند بروس لی و چاک نوریس ، تا افسانه های کمدی و اکشن بعدی جکی چان ، جت لی ، دونی ین و لوسی لیو ، تا تونی جاا و ایکو ویس امروزی ، یک چیز واضح است: سینمای هنرهای رزمی یکی دارد لیست جهنمی

فیلم های رزمی نیز بسیار متنوع تر از جیغ و ضربات پرواز هستند ، در هر ژانر ممکن وجود دارند و از تکنیک های بی شماری از جمله سیم و سکوهای دوربین و ماه ها و ماه تمرین استفاده می کنند. وقتی یک فیلم خوب رزمی می بینیم ، فقط فریم اول را نمی بینیم. ما شاهد چیزی هستیم که به عنوان اجرای صحنه ای ، رقص یا سیرک طراحی شده است ، که در آن همه چیز باید آنطور که باید پیش برود – و وقتی اتفاق خیلی کمی رخ می دهد ، اوضاع می تواند بسیار دردناک شود.

به طور خلاصه: ما یک فیلم خوب رزمی را دوست داریم زیرا می توانیم عشق و فداکاری و سخت کوشی را ببینیم که در همه روحیه وجود دارد.

بنابراین ما یک دقیقه وقت می گذاریم تا بهترین ها را لیست کنیم.

ما آن را “یک فیلم هنرهای رزمی” می نامیم که از هنرهای رزمی به عنوان اصلی ترین وسیله برای داستان پردازی استفاده می کند – چه کمدی و چه درام – که بدان معنی است که حرکت فیزیکی صحنه ها برای نشان دادن نقوش ، روابط بین شخصیت ها ، ضروری است. احساسات و مبارزات داخلی.

بعضی از فیلم ها از هنرهای رزمی به عنوان چهره ای درام استفاده می کنند. هنرها برای شخصیت یا داستان چندان مهم نیستند ، بلکه در به تصویر کشیدن یک نبرد بسیار مفید هستند. بنابراین در حالی که ما فیلم هایی مانند آن را دوست داریم ماتریکس و جان ویک“و ما درک می کنیم که چگونه هر دو از سبک های مختلف جنگ برای توالی عمل خود استفاده می کنند – فکر نمی کنیم این رشته در تاریخ مهم باشد.”

ما به هنر احتیاج داریم بودن داستان.

بنابراین در اینجا 25 مورد از بهترین فیلم های رزمی ساخته شده وجود دارد. آیا تاب خوردیم و دلمان برای یک زن و شوهر تنگ شد؟ شاید. سلام ، همه چیز نمی تواند مانند نبرد جکی چان عالی باشد.

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

محافظ (2005)

از میان بسیاری از رزمی کاران موجود در این لیست ، تونی جائا از تایلند و رقص موی تای او ممکن است از وحشیانه ترین و واقع گرایانه ترین افراد باشد – ما کاملاً مطمئن هستیم که او واقعاً به آدم ها حمله می کند. مدافع تقریباً 5 دقیقه صحنه نبرد دارد که فقط با تماشای آن خسته خواهید شد.

آن را اینجا قرار دهید

The Prodigal Son (1981)

کمدی اکشن. برای بعضی از فیلم ها ، این به معنای نبردهای سنگین سوار شده و تعقیب و گریز ماشین است. برای پسر ولگرد، این به معنای یک مبارزه رقص آور و شگفت آور است. و همچنین بسیاری از مزخرفات کمدی.

آن را اینجا قرار دهید

تاریخچه پلیس (1985)

اولین ضبط جکی چان ما! حقیقت این است که هیچ کس بدل کاری نمی کند ، مانند چان که هم پاهای مجری دارد و هم چشم و گوش کارگردان. نتیجه این کار اغلب الکتریکی ترین شیرین کاری هایی است که می بینید. اولین صحنه از تاریخچه پلیس ویژگی های چان ، که در واقع در حالی که ماشین را تعقیب می کند ، از یک اتوبوس دو طبقه آویزان است. فروخته شده

آن را اینجا قرار دهید

Kill Zone (2005)

یکی دیگر از سوپراستارهای اکشن هنگ کنگی: دونی ین. او در این لیست در نقش های نمادین بسیار بیشتر ظاهر می شود. که در منطقه کشتار، با این حال ، می بینیم که جنا برخی از شدیدترین رقص های خود به خودی را از خود نشان داده است. منطقه کشتار لیست را برای یک نبرد خاص ایجاد می کند …

آن را اینجا قرار دهید

Master of the Gillotine Flying (1976)

این یک نمونه کلاسیک از کونگ فو و نمونه دیگری از چگونگی غالب بودن سینمای هنگ کنگ در این لیست است.

آن را اینجا قرار دهید

سی و ششمین اتاق شائولین (1978)

این فیلم داستان سن ته ، یک دانشجوی افسانه ای در شائولین را اسطوره می کند. این فیلم در نوع خود یکی از بهترین هاست و تأثیر آن تا دهه ها پس از اکران ادامه دارد. فقط از قبیله وو تانگ بپرسید.

آن را اینجا قرار دهید

استاد مست (1978)

بیشتر جکی! استاد مست چان را در حال یادگیری سبک غیر عادی هنرهای رزمی می یابد: ورزش های رزمی مست. نگذارید جنون فیلم شما را خاموش کند. کار بدلکاری غیرقابل لمس است.

آن را اینجا قرار دهید

روزی روزگاری در چین (1991)

این فیلم به شروع یک دیوانگی در هنرهای رزمی در دهه 90 کمک کرد و افسانه جت لی را در آن به نمایش گذاشت. بعداً در مورد لی اطلاعات بیشتری کسب کنید.

آن را اینجا قرار دهید

قهرمان (2002)

قهرمان یک هنر رزمی است حماسی. این فیلم به کارگردانی افسانه ژانگ ییمو یکی از بزرگترین و پردرآمدترین فیلمهای تاریخ چین در آن زمان بود. صحنه با تیر از 300 … بله ، آنها به آن ادای احترام کردند.

آن را اینجا قرار دهید

Five Deadly Poison (1978)

پدیده فرقه ای هنرهای رزمی شامل چندین سبک منحصر به فرد از هنرهای رزمی است که مطمئناً سرگرم کننده ، اکشن و کاملاً عجیب است.

آن را اینجا قرار دهید

Kung Fu Noise (2004)

صحبت از هنرهای رزمی فرقه ای است … هیچ لیست فیلم های رزمی بدون استیون چو کامل نخواهد شد. و گرچه فیلم های کونگ فو عجیب و غریب زیادی برای انتخاب وجود دارد ، شما فقط نمی توانید برنده شوید تقلا کردن کونگ فو. سرگرم کننده است و همچنین نبردهای بهتری نسبت به 99٪ جدی هالیوود دارد.

آن را اینجا قرار دهید

Warrior (2011)

جوک در اینترنت جنگ ها است تایتانیک برای مردان ، هنگامی که براندون به تامی گفت که او را دوست دارد ، اشک مردانه گریه می کنیم. ناگفته نماند که ما هم گریه نکردیم تایتانیک، ولی جنگ-شاید بهترین فیلم MMA ساخته شده باشدواقعاً به اندازه هر درام احساسی است.

آن را اینجا قرار دهید

Karate Kid (1984)

فیلم ورزشی عالی فیلم عالی برای بزرگسالی. فیلم عالی و در آخر یک فیلم عالی رزمی. در حالی که لگد زدن و جیغ زدن ممکن است به شدت فیلم های دیگر این لیست نباشد ، کودک کاراته کا است او قلب زیادی دارد تا آن را جبران کند.

آن را اینجا قرار دهید

Kill Bill (2003)

تعداد کمی از فیلم ها در سینمای غرب انرژی دیوانه وار (و اردوگاه) فیلم های رزمی کلاسیک را بهتر از کوئنتین تارانتینو به دست آورده اند. بیل را بکش. انسان صنعت و ژانر خود را می شناسد.

آن را اینجا قرار دهید

House of the Flying Daggers (2005)

خانه خنجرهای پرواز بیشتر شبیه یک رقص است تا یک هنر رزمی. و منظور ما این است که هیچ انتقادی نداریم. عاشقانه حماسی دوره هنرهای رزمی ، شعر جنبشی است. یا بهتر بگوییم: حرکت هرگز به این زیبایی به نظر نرسیده است.

آن را اینجا قرار دهید

Fearless (2006)

خوب ، بیایید در مورد جت لی صحبت کنیم. لی زمانی کشتی گیر مسابقه ای و قهرمان ووشو بود. او در 19 سالگی بازنشسته شد. از آن زمان ، او در بهترین فیلم های رزمی تاکنون بازی کرده است. که در نترس، او نقش یک رزمی کار رقابتی دیگر را بازی می کند که برای غرور ملی می جنگد.

آن را اینجا قرار دهید

افسانه استاد مست (1994)

ردیابی اولین الاغ مست خود ، چان افسانه استاد مست هنرمند را در میان کار شیرین کاری و رقص و رقص خود پیدا می کند. او هم شاد و هم برقی ، مسخره و آرامش بخش است. اگر فقط کارگردانان آمریکایی به چان اجازه می دهند از این طریق آشپزی کند. اگر مورد دیگری در این لیست مشاهده نمی کنید ، این را تماشا کنید.

آن را اینجا قرار دهید

مسیر اژدها (1972)

ما شخصی را از دست می دادیم و این بروس لی است. مسیر اژدها با رویکرد طنزآمیز خود نسبت به عمل در قانون لی قابل توجه است. این شامل لی است که با افسانه دیگری روبرو است: چاک نوریس.

آن را اینجا قرار دهید

Fist of Legend (1994)

بازسازی فیلم قبلی بروس لی (که ممکن است ظاهر شود یا نشود) ، جت لی مشت افسانه احتمالاً بهترین کار یک رزمی کار است. همچنین به زودی استفاده از کونگ فو را القا خواهد کرد ماتریکس.

آن را اینجا قرار دهید

Fist of Fury (1972)

نسخه اصلی در اوج توانایی هایش نقش بروس لی را بازی می کند.

آن را اینجا قرار دهید

Ip Man (2008)

Ip Man– به نام استادي كه بروس لي را تدريس كرد – اساساً هنگ كنگ است سال ها. این داستانی در مورد جنگ خارجی ها (در ورزش) با دشمن ملت شما است. با این تفاوت که دشمن در واقع یک نیروی اشغالگر است و شما دقیقاً یک فرد خارجی نیستید بلکه یک استاد هستید. اکنون که به آن فکر کردیم ، در واقع بسیار خنک تر از آن است سال ها.

به اینجا نیاز دارید

اونگ باک (2003)

اونگ باک خشن ترین و واقعی ترین تونی جا است. نه تنها دستیابی به موفقیت Jaa بین المللی است. همچنین به مخاطبان کمک کرد تا با شکل سنتی موی تای آشنا شوند.

به اینجا نیاز دارید

The Raid 2 (2014)

اگر اونگ باک سپس به جهانیان موی تای و تونی جا را هدیه داد حمله سیلات (هنرهای رزمی اندونزی) و ایکو اوییس را به ما هدیه داد. عاقبت این فیلم حتی بزرگتر به نظر می رسید و شامل – از نظر ما – برخی از دیوانه ترین و احشایی ترین رقص های جنگی منتشر شده است. الان از کجا می توانیم در کلاس های سیلات ثبت نام کنیم؟

آن را اینجا قرار دهید

Crouching Tiger، Hidden Dragon (2000)

بر اساس رمان وانگ دولو ، فیلم حماسی هنرهای رزمی آنگ لی در سال 2000 به سادگی در تقابل با اغراق است. این فیلم یک افسانه باستانی هنرهای رزمی چینی است که به رنگ فنی در آمده است. و ببر چمباتمه زد این فقط یک فیلم عالی هنرهای رزمی با رقص تند و جنگهای الکتریکی نیست. همچنین فقط یک فیلم عالی است. یکی از بهترین های این قرن.

به اینجا نیاز دارید

Enter the Dragon (1973)

چگونه می توانیم به اینجا ختم نشویم؟ از نظر بسیاری بهترین فیلم رزمی در تمام دوران ها استوارد اژدها شوید آهنگ قو بروس لی نیز غم انگیز خواهد بود. اما او چیزی غیر قابل حذف برای ما گذاشت – چیزی که نه تنها ورزش های رزمی را جشن می گیرد ، بلکه حرکت و نظم و نشاط را نیز جشن می گیرد.

آن را اینجا قرار دهید

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir