[ad_1]

درختان تزئینی ، هدیه ، همه رسوائی های روی میز – آشنا به نظر می رسد؟ اما چه کسی می تواند یک سنت نمادین مرتبط با این زمان جشن سال را فراموش کند: موسیقی کریسمس. آهنگ عالی پاپ کریسمس نه تنها خلق و خوی شما را تنظیم می کند ، بلکه شما را نیز هدایت می کند روشن شد برای فصل تعطیلات ، حتی اگر شامل پرواز شش ساعته ، فرودگاه شلوغ یا ماندن در خانه در روز 25 ام باشد (که در زمان های همه گیر احتمالاً بیشتر از هر زمان دیگری معمول است).

از آهنگ های کلاسیک دوتایی پاپ دهه 80 Wham! برای ماریا کری برای بسیار تکراری ، اما هنوز هم بسیار لذت بخش ، پاپ کریسمس یک ژانر فرعی است و خوب لعنتی است. در زیر 24 بهترین آهنگ پاپ کریسمس وجود دارد که روح شما را در تعطیلات الهام داده است. (هدیه ما به شما.)

1

“همه آنچه برای کریسمس می خواهم تو هستی” نوشته ماریا کری

26 سال از آغاز پخش این آهنگ افسانه ای می گذرد. و با این حال تا امروز کلاسیک باقی مانده است (و هر دسامبر یک رتبه بندی دارد). اگر این شما را وارد روحیه فصلی نمی کند ، اکنون ضربان قلب خود را بررسی کنید.

اینجا ردش کن

2

“برف در کالیفرنیا” ساخته آریانا گراند

ترانه های کریسمس آریانا گراند ، به طور غیرقابل توصیف ، یکی از بهترین قسمت های موسیقی او است. این تک آهنگ متمایز از EP سال 2013 “بوسه های کریسمس” هدیه ای است که همچنان اهدا می شود.

اینجا ردش کن

3

“بابانوئل” ساخته آریانا گرانده

یکی دیگر از کلاسیک های نمادین کریسمس توسط آریانا گراند نیست اگر تمایل داشته باشید در اردوگاهی که از موسیقی گریه در تعطیلات متنفر است ، صریحاً احساسی باشید.

اینجا ردش کن

4

“آخرین کریسمس” ساخته وهام!

این آهنگ برای غم تعطیلات توسط بسیاری از مردم پوشانده شده است ، اما هیچ چیز نمی تواند آهنگ OG را شکست دهد. ممکن است فقط اکتبر باشد ، اما این آهنگ می تواند احساس کند که بیرون برف می بارد.

اینجا ردش کن

5

کریسمس مبارک (جنگ تمام شد) نوشته مایلی سایرس و مارک رونسون ، شان اونو لنون

کوروش ، با همراهی اونو لنون ، این کلاسیک کریسمس را منعکس می کند ، که همچنین به عنوان یک آهنگ اعتراضی که در اصل توسط والدین لنون اجرا می شود ، دو برابر می شود. با مضامین حول صلح و هماهنگی ، هرگز آهنگ بهتری برای پایان سال 2020 وجود نداشته است.

اینجا ردش کن

6

“ترانه زمستانی” توسط اینگرید مایکلسون و سارا باری

بعضی اوقات در این موقع از سال باید خوب گریه کنید. (بدون قضاوت.) بگذارید این آهنگ تعطیلات ساکت و آرام اما زیبا خوانده شود موسیقی متن شما باشد.

اینجا ردش کن

7

“هو هو هو” از سیا

اگر تاکنون نتوانسته اید آن را بفهمید ، اکثر آوازهای کریسمس در دو اردوگاه قرار می گیرند: یکی غمگین و یاس بنفش. اما این آهنگ از آلبوم کریسمس سیا برای سال 2018 در واقع فقط سرگرم کننده است و احتمالاً آهنگی است که هم اکنون به آن نیاز دارید.

اینجا ردش کن

8

“دارواش” ساخته جاستین بیبر

بگذارید این ضربه کریسمس سال 2011 شما را به زمانی برساند که شما مجبور نبودید شش فوت دورتر از تعطیلات خود بایستید (و زمانی که موی چتری بیبر خشمگین بود).

اینجا ردش کن

9

“عزیزم ، بیرون سرد است” ساخته جان لجند و کلی کلارکسون

دو خواننده قدرت و صدا مربیان کلاسیک را بدون شعر شوم توزیع می کنند. (“این بدن و انتخاب شماست.”) ما استن.

اینجا ردش کن

10

“بابانوئل” ساخته ارتا کیت

این آهنگ کلاسیک Eartha Kitt اغلب تقلید می شود ، اما هرگز تکرار نمی شود. از این گذشته ، این ارتا کیت است.

اینجا ردش کن

11

“Christmas in Haarlem” ساخته Kanye West ft. تیانا تیلور و سیخی شاهزاده

نیست کاملا یک آهنگ پاپ است ، اما این آهنگ 2010 West یک تعطیلات کم ارزش است.

اینجا ردش کن

12

“کریسمس تاریک” ساخته وریته

Vérité خواننده و ترانه سرا از بروکلین آهنگ عالی کریسمس را با شعر منتشر می کند که به طور تصادفی در یک روز خاص مست می شود تا قلب شما را بشکند.

اینجا ردش کن

13

“8 روز کریسمس” ساخته Destiny’s Child

سه گانه “12 روز کریسمس” به سادگی از اصل فراتر می رود. چه کسی جهنم می خواهد یک پرنده بر روی درخت وقتی شما می توانید جواهرات الماس داشته باشید ، Beyonce را می خواند؟

اینجا ردش کن

14

“کریسمس من را گریه می کند” ساخته کیسی ماسگراویس

ملکه کشور پاپ این شاهکار را نوشته است که کاملاً بلوزهای تعطیلات را در بر می گیرد. چه کسی به شادی و سرگرمی جشن نیاز دارد وقتی که می توانید تمام دسامبر را عصبانی کنید؟

اینجا ردش کن

15

“کریسمس وقتی که من بودی” از تیلور سوئیفت

این آهنگ درباره تنها ماندن در تعطیلات هرگز برای سال 2020 مناسب نبوده است. و در حالی که آماده هستید ، می توانید تمام محتوای Swift را نیز پخش جریانی کنید فرهنگ عامه، آلبوم عالی برای مرتب کردن این بلوزهای تعطیلات.

اینجا ردش کن

16

“کریسمس مبارک برای شما آرزو می کنم” ساخته سام اسمیت

جلد اسمیت برای کریسمس کلاسیک در 2014 هر بار ما را به خود جلب می کند. آوازهای مخملی آنها احساسی را برمی انگیزد که فقط از صدای یک فرشته واقعی قابل استخراج است.

اینجا ردش کن

17

“زیر درخت” ساخته کلی کلارکسون

آهنگ اصلی کریسمس کلارکسون معنای واقعی تعطیلات را به یاد ما می آورد: هدیه. (و عشق و چیزهای دیگر.)

اینجا ردش کن

18

“این کریسمس” ساخته کریستینا آگیلرا

اگر از یک چیز می توانید اطمینان داشته باشید ، این است که کریستینا همیشه آوازهای قدرتمندی را ارائه خواهد داد ، به ویژه در یکی از شاخص ترین آوازهای کریسمس از همه.

اینجا ردش کن

19

“دانه های برف عشق” ساخته تونی براکستون

فقط در چند خط به صدای براکستون گوش دهید و خواهید فهمید که چرا این لیست در لیست ما قرار دارد. کلاسیک های جشن در روند خلقت.

اینجا ردش کن

20

“کریسمس مبارک ، تعطیلات مبارک” از * NSYNC

روح کریسمس را با این لحن جشن به خانه بیاورید و بگویید خداحافظ خداحافظ به بلوزهای تعطیلات (آن را می گیرید؟)

اینجا ردش کن

21

“اوه سانتا!” توسط ماریا کری

“همه آنچه برای کریسمس می خواهم تو هستی” کری است که بقیه دیسکوگرافی های تماشایی تعطیلاتش را تحت الشعاع قرار می دهد ، خصوصاً این ترانه که شامل نت های سوت بارز وی است که همراه با گروه کر در پس زمینه قرار دارد.

اینجا ردش کن

22

“شب خاموش” ساخته کودک سرنوشت

Destiny’s Child به لیست ما بازگشته است زیرا آنها لیاقت این کار را دارند و آهنگ های آوازی Queen Bey بدون اجاره در سر ما زندگی می کنند.

اینجا ردش کن

23

“سورتمه” از TLC

دختران دهه 90 بهترین مربا تعطیلات را ایجاد کردند که مطمئناً در همه مهمانی های کریسمس (یا مجازی) مورد توجه شما قرار خواهد گرفت.

اینجا ردش کن

24

“کارول کریسمس (شاه بلوط روی آتش روشن)” نوشته مایکل حباب

در حالی که پادشاه بی چون و چرای مدرن کریسمس شما را سرناد می کند ، یک لیوان تخم مرغ لرزان کرده و حلقه کنید.

اینجا ردش کن

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر