[ad_1]

مرد اسنوبرد

برایان نوینز

بدون هیچ چیز سفر کنید غیر از ماشین در حال حاضر خشن است. رنج در روزهای تاریک زمستان با یک مورد شدید سردرگمی حتی شدیدتر است. به همین دلیل ما با سردبیران کار کردیم اطلس Obscura 23 ماجراجویی شگفت انگیز و عمدتا در فضای باز را ابداع کنید که برای بیرون راندن از خانه و انجام کاری کاملا متفاوت انجام شده است که بدن و ذهن شما را تحریک می کند. هر کجا زندگی کنید ، مکانی را پیدا خواهید کرد که در طی یک روز سفر است. آیا آنها بد بو هستند؟ آره. اما آیا این دقیقاً همان چیزی نیست که شما هم اکنون به آن نیاز دارید؟

(و یک هشدار: قبل از پیاده روی حتماً ساعت ها و در دسترس بودن مقصد خود را بررسی کنید. برخی از شرکت ها و اماکن عمومی ممکن است تحت تأثیر اقدامات و دستورالعمل های ایمنی COVID-19 قرار بگیرند.)

وحشی

.

یک اینچ مربع سکوت

(شهرستان جفرسون ، واشنگتن)
آه بله آیا می خواهید از این همه فرار کنید؟ این “پناهگاه سکوت” خاص که در قلب پارک ملی المپیک واقع شده چطور؟ این فضا ، خالی از هیچ گونه سر و صدای انسانی ، در واقع یک پروژه صوتی است که توسط اکورد اکولوژیست (به طور جدی!) گوردون همپتون طراحی شده است. از مرکز بازدیدکنندگان مجاور ، پیاده روی 3.2 مایلی را به سمت سایت سنگی با رنگ قرمز طی کنید. سپس خود را در سکوت غوطه ور کنید.

جدا کننده

.

کوه گریلاک

(لانزبورو ، MA)
این بالاترین است در ماساچوست واقع شده و بسته به مسیر خود ، پیاده روی به سمت بالا می تواند حدود نیم روز یک سفر رفت و برگشت طول بکشد ، اما شما می توانید 90 روز را در یک روز پاک ببینید. اگر این درمان شماست ، حتی می توانید با اتومبیل برفی در مسیرهای پوشیده از برف به سمت بالا ، فقط 2500 فوت بالاتر از دره اطراف سوار شوید.

جدا کننده

.

سرخس دره

(اوریک ، کالیفرنیا)
این مقاله ارائه می شود
بهشت واقع در پارک ایالتی Prairie Creek Redwoods به عنوان مکان فیلمبرداری در این مکان واقع شده است دنیای گمشده: پارک ژوراسیک. و صادقانه بگویم ، با دیوارهای دره با ارتفاع 50 تا 80 فوت و یک جریان خشمگین احاطه شده است ، شما نمی توانید کمک کنید اما آهنگ تم را زمزمه کنید.

جدا کننده

.

پارک ایالتی Hocking Hills

(لوگان ، اوهایو)

خاکستر از خاکستر ، پارک ایالتی تپه های هاکینگ ، اوهایو ، عکس ایالات متحده با پریدن از گروه تصاویر جهانی از طریق تصاویر گتی

پریدن از سنگگتی ایماژ


دعا نیز وجود دارد کارهای زیادی در این پارک 2000 هکتاری در جنوب شرقی اوهایو انجام می شود. مسیرهای پیاده روی پر پیچ و خم ، صخره های صخره ای برای کوهنوردی و پرش ، غارها ، آبشارها و حتی دو آبگرم در منطقه – زیرا بعد از تمام فعالیت ها احتمالاً حداقل به یک مورد نیاز خواهید داشت.

جدا کننده

.

آبشار Multnoma

(حجاب عروس ، اورگان)

فقط 30 مایل از پورتلند و با آبشار 630 پایی ، آبشارهای مولتنوما بلندترین آبشار در اورگان و شاید خیره کننده ترین در شمال غربی اقیانوس آرام است. مشاوره حرفه ای: یک مایل دیگر بروید و به آبشارهای واکینا (حوض آبشار) نزدیک ، پس زمینه دیگری از خیابان سنت در امتداد تنگه کلمبیا برخورد خواهید کرد.

جدا کننده

.

Burr Trail Switchback

(شهرستان گارفیلد ، یوتا)

فقط بیرون منطقه تفریحی ملی گلن کانیون یکی از حماسی ترین مسیرهای پیاده روی در یوتا است. منطقه ای که قبلا دنباله دار دام برای پرورش دهندگان بود ، اکنون یک رانندگی منظره (یا پیاده روی ماجراجویی) از پشتی ناهموار است ، با فاعر کمتر گردشگر از پارک ملی صهیون در این نزدیکی هست. چهار چرخ متحرک بسیار توصیه می شود.

جدا کننده

.

خیابان غول ها

(شهرستان هومبولت ، کالیفرنیا)

مردی که در میان درختان عظیم الجثه نشسته است

کوین شراک


FLANGY توسط این آزادراه دیدنی که یک چوب سرخ 300 فوتی است ، سفری در یک منطقه نمادین از کالیفرنیا است. این یک رانندگی 31 کیلومتری پر از منظره است به طوری جذاب که باعث می شود نوجوانان از صفحه نمایش خود برگردند.

جدا کننده

.

مسیر اسکیت Lake Resort Resort

(Fairley ، ورمونت)

انسان در یک چشم انداز یخی

مجله مارک فلمینگ / یانکی


خانه ای وجود دارد در یک سرسره مصنوعی در مرکز (اوه؟) ، و سپس اسکیت در یک مسیر نگهداری شده 4.5 مایل وجود دارد که از میان کوههای درختان می گذرد. مسیر مخصوص مبتدیان نیست ، اما در آنجا پیست های هاکی روی یخ و یخ نیز وجود دارد.

جدا کننده

.

آبشار دم اسب آتش

(پارک ملی یوسمیتی ، کالیفرنیا)

برای تعدادی هفته ها از اواسط تا اواخر فوریه ، می توانید (و اینستاگرام!) تأثیر سورئال یک آبشار 1000 متری در ضلع شرقی کوه ال کپیتان را تجربه کنید ، که وقتی آب سفید غروب خورشید را منعکس می کند ، شعله ور می شود. اگر نمی توانید به این پنجره برخورد کنید ، سقوط بین دسامبر و آوریل دیده می شود.

جدا کننده

.

غارهای یخی ابن

(دیرتون ، میشیگان)

چه موقع یک قطره در جنگل ملی Hiawatha در میشیگان ، ذوب برف از روی سنگ عبور می کند و یخ می زند و غارهای یخی عظیمی را تشکیل می دهد. برای پیاده روی با طول یك كیلومتر تا غارها به پیستون های یخی نیاز خواهید داشت كه می توانید در آنجا وارد شوید ، آنها را كاوش كرده و تعجب كنید.

جدا کننده

.

بنای یادبود ملی قلعه مونتزوما

(کمپ ورد ، آریزونا)

خانه های صخره ای هند باستان هندوستان محافظت شده در قلعه مونتزوما آریزونا عکس بنای یادبود ملی از تصاویر آموزش گروه تصاویر جهانی از طریق تصاویر گتی

تصاویر آموزشیگتی ایماژ


این است
یک سازه پنج طبقه که توسط مردم ماقبل تاریخ سیناگوا ساخته شده و در یک صخره عمودی رو به 100 فوت بالاتر از کف دره تاب می خورد. در حالی که قلعه خود به روی بازدید کنندگان بسته است ، شما هنوز هم می توانید در امتداد مسیر اطراف آن قدم بزنید و با تعجب خیره شوید.

جدا کننده

.

عجیب

.

دیسک گلف شهر Ghost

(شهر مرکزی ، کلرادو)
راسل گولچ
، کلرادو ، روزگاری یک شهر پر رونق با هجوم طلا بود. هنگامی که ذخایر طلای آن خشک شد ، شهر معدن تا حد زیادی متروکه شد تا اینکه سازنده زمین را در سال 1999 خریداری کرد و آن را به یک مکان گسترده برای گلف دیسک ، یک تقاطع بین Ultimate Frisbee و زمین گلف در ساختمان های متروک تبدیل کرد. بازی آغاز میشود.

جدا کننده

.

پارک ایالتی Diater Crater

(مورفرزبورو ، آرکانزاس)

محلی بالاتر در اینجا گفته شده است كه یك كشاورز به لطف فعالیت های آتشفشانی میلیون ها سال پیش ، یكبار الماس را در مزارع شلغم خود كشف كرد. اگرچه احتمالاً الماس نخواهید یافت ، تعداد زیادی سنگ و حتی سنگهای قیمتی برای ساخت وجود دارد. ابزارهای BYO. (با این حال ، باتری یا موتور مجاز نیستند.)

جدا کننده

.

دریای گمشده

(Sweetwater ، تنسی)

بر فراز یک مسیر 38 مایلی 140 فوت زیر سطح زمین به یک غار با نور گسترده پایین می آید تا بزرگترین دریاچه زیرزمینی آمریکا را پیدا کند. به طور مشابه ، قسمت قابل مشاهده از دو زمین فوتبال طولانی تر و 220 فوت عرض دارد. حتی دیوانه وار: می توانید با یک سفر قایق به دریاچه بروید ، جایی که حتی می توانید برخی از ماهی های قزل آلا را که در زیر آب شناور هستند مشاهده کنید. (ماهیگیری مجاز نیست.)

جدا کننده

.

کادیلاک رانچ

(Amarillo، TX)

ماشین در کویر

تصاویر آموزشی / گروه تصاویر جهانی از طریق گتی ایماژ


در سال 1974، گروهی از هنرمندان مستقر در سانفرانسیسکو ، و میلیونر عجیب و غریب استنلی مارش به یک ماشین کلاسیک آمریکایی ادای احترام کردند: آنها نیمی از ده کادیلاک پوشیده از نقاشی دیواری را در زمینی کنار مسیر تاریخی 66 دفن کردند. (وی در سال 1997 به یکی از مراتع گاو مجاور منتقل شد.) بازدیدکنندگان تشویق می شوند تا بر اتومبیل استون هنج غلبه کنند. این هنر است!

جدا کننده

.

گرسنه

.

سالن نودل پکن

(اما ، مونتانا)

بر اساس 1911 پکن ، قدیمی ترین رستوران چینی در ایالات متحده که به طور مداوم کار می کند ، شهرت خود را برای چرخش آمریکایی خود بر روی غذاهای چینی ایجاد کرده است. ببینید: شکایت کتلت گوشت گاو گوجه فرنگی و مرغ شیرین و ترش با آناناس. اتاق ناهار خوری دارای کابین هایی با پرده ، ایده آل برای نشیمن از راه دور اجتماعی است – و البته یک گزینه برای خانه.

جدا کننده

.

Church Brew Works

(پیتسبورگ ، پنسیلوانیا)

کلیسایی با رستوران در داخل

با مجوز از Church Brew Works


سپس در اوایل دهه 1990 کلیسای سابق مورد تقدیس قرار گرفت ، مالکان از مکان درجه یک در لارنسویل با هدایت نیمکت ها برای ایجاد کابین ها و اضافه کردن میزهای باغ کودک استفاده کردند. منوی صنعتگر آن سبک های مختلفی را از آبجوسازی مخصوص به خود ارائه می دهد. صندلی های فضای باز بسیار زیاد است ، اگرچه به اندازه صندلی های داخلی چشمگیر نیست.

جدا کننده

.

Jones Bar-BQ Diner

(ماریانا ، آرکانزاس)

بسیاری از شب ها از “آشپزی خانگی” خودنمایی می کند ، اما این فروشگاه غذاخوری دو میز بیشتر است در واقع در خانه کسی. صاحبان جیمز و بتی جونز یکی از قدیمی ترین رستوران های متعلق به سیاه پوستان در آمریکا را اداره می کنند. خانواده جونز از حدود سال 1910 در حال آماده سازی گوشت خوک کبابی کباب شده آهسته خود هستند. وقتی آنها برای روز به فروش می رسند ، فروشگاه را می بندند.

جدا کننده

.

مانا سفید

(Hackensack، NJ)

رستوران با برگر بلغور سفید

مسیحفلیکر

این 22 صندلی در محل مشترک ، یکی از بهترین برگرهای نیوجرسی و احتمالاً کشور ، میزبان مواد غذایی مانند آنتونی بوردین و گای فیری است. White Manna در سال 1939 به عنوان بخشی از نمایشگاه جهانی تاسیس شد و همبرگرهایی به سبک کشویی با پیاز و پنیر درست می کند. آنها از سادگی خود راضی هستند.

جدا کننده

.

مسافرخانه گریسولد

(اسکس ، کانتیکت)

واقع در شهر خواب آلود اسکس در کنتیکت ، گریس یکی از قدیمی ترین مسافرخانه های ایالات متحده است. در سال 1776 تاسیس شد ، یک بار توسط ارتش انگلیس در طول جنگ 1812 اشغال شد. از آن زمان در برابر رکود بزرگ و ممنوعیت مقاومت کرده است. یک وعده غذایی در فضای باز به او کمک می کند تا از COVID-19 نیز زنده بماند.

جدا کننده

.

Doe’s Eat Place

(گرینویل ، می سی سی پی)

روی قلب از دلتیای می سی سی پی ، پیدا خواهید کرد. . . برخی از بهترین tamales در ایالات متحده؟ در سال 1941 افتتاح شد ، فروشگاه کوچک رفاه و جک مشترک در ابتدا به جامعه سیاه پوستان محلی خدمت می کرد ، اما با گسترش اطلاعات مربوط به “چسبیدن به دنده” آنها ، آنها کل فضا را به “مکانی برای خوردن” تبدیل کردند. اگر یک ردیف تاملا کافی نباشد ، استیک آنها شگفت انگیز است.

جدا کننده

.

سالن مار زنگی

(توسکومبیا ، آلاباما)

مردان سوار بر اسب

هنر مریپول / حسن نیت ارائه می دهد از Rattlesnake Saloon


نه بسیاری از رستوران ها به شما اجازه می دهد اسب خود را در جلو پارک کنید. این همبرگرها و میخانه های آبجو که تا حد زیادی باز است – بخشی از استراحتگاهی که می تواند پیاده روی و اسب سواری را ارائه دهد – در زیر صخره ای عظیم که در دامنه آپالاچیان بلند شده پنهان شده است. برای کسانی که بدون نصب هستند ، با یک شیب تند از پارکینگ قابل دسترسی است. جفت سازی عجیب اما کارگر: سیب سرخ شده و آبجو سرد.

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir