[ad_1]

اگر زمستان امسال قصد ضربه زدن به دامنه ها را دارید ، برای عملکرد یک قاتل به بیش از اسکی جامد نیاز دارید. کاپشن اسکی مردانه راحت و کاربردی حتی برای عادی ترین اسکی بازها نیز الزامی است. اما هنوز اسلحه را کنار نگذارید – نکته ای است که باید در هنگام جستجوی بهترین کت های اسکی در سال 2020 به خاطر بسپارید. بهترین مارک های جهان انتخاب هایی برای لباس های بیرونی ایجاد کرده اند که به لوازم جانبی زمستانی شما تبدیل می شوند. بسته به ترجیحات خاص شما ، کت مناسب شما با لایه های ضد آب و ضد آب و ضد آب برای گرم نگه داشتن بدن ، اما به اندازه کافی قابل تنفس است تا شما را از گرم شدن بیش از حد در روز اسکی باز دارد.

انواع بیشماری کت اسکی برای هر اسکی باز مشتاق وجود دارد ، از جمله اسکی بازان کشور. چه کت های پوستی سخت بپوشید و چه لباس های بیرونی اسکی اسکی را انتخاب کنید ، گزینه هایی متناسب با نیاز شما وجود دارد ، حتی گزینه هایی با کاپوت قابل تنظیم. فقط هنگام اسکی حتما از کاپشن پایین استفاده کنید. ژاکت های پایین احتمالاً باعث گرم شدن بیش از حد شما در هنگام فعالیت و حفظ رطوبت می شوند و این باعث نمی شود که برای اوقات شما در دامنه ها ایده آل باشد.

به جای برداشتن کاپشن پایین در روز اسکی ، یکی از بهترین کت های اسکی مردانه را که ترکیبی از عملکرد ، عایق بندی و سبک عالی است را امتحان کنید.

کت تبادل عایق Columbia Whirlibird IV

ممکن است ژاکت تعویض عایق بندی شده Columbia Whirlibird IV را دوست داشته باشید ، اما نام آن همه چیزهایی است که باید بدانید. این ژاکت 3 در 1 مقرون به صرفه با جیب های بیشمار و هفت گزینه رنگی ، بدون در نظر گرفتن قیمت مقرون به صرفه ، دارای یک غلاف ضد آب ، آستر گرم شده و یک کاپوت قابل تنظیم است بدون اینکه عملکرد را از بین ببرد.

اسکی چه Montec Dune

کت های اسکی Montec Dune به معنای تجارت جدی با ویژگی های گیج کننده ای هستند ، از جمله کیف سینه ضد آب ، دو جیب برای یک دست گرمتر ، دریچه های هوا برای پشتیبانی از حرکت هوا و حتی جیب آستین. و همه اینها توسط پوسته بیرونی قلب Shield-Tec محافظت می شود.

ژاکت Triclimat Snow Snow ThermoBall Eco Snow

North Face یک حق امتیاز در بین بهترین مارک های کت اسکی است و این یکی مخصوص اسکی و اسنوبورد طراحی شده است و هفت گزینه مختلف رنگ را برای سبک اسکی ارائه می دهد که بیانیه می دهد. North Face Thermoball Eco Triclimate با کاپوت قابل جابجایی و جیب محافظ محافظ ، از مواد بازیافتی نیز ساخته شده و “بدن شما را گرم و وجدان خود را تمیز” نگه می دارد. ژاکت اسکی عایق بندی شده ضد آب ، ضد باد است و میزان گرما را برای یک روز فعال در دامنه ها محافظت می کند.

کت مردانه Arc’teryx Saber AR

کت Arc’teryx Saber AR با توجه به انعطاف پذیری و تنفس عملکرد ، برای یک تور آزادتر طراحی شده است. مواد منحصر به فرد ژاکت به تخلیه رطوبت ، تنظیم دما و راحتی ضد آب کمک می کند. کاپوت کت با کلاه ایمنی سازگار است و در کنار دوام ایمنی را در اولویت قرار می دهد.

کت مردانه Pantagon SnowDrifter

مانند ژاکت Skier’s Choice مجله پودر 2020 ، Patagonia SnowDrifter سبک ، انعطاف پذیر و ضد آب است. ژاکت اسکی حاوی 70٪ پارچه بازیافتی است ، دارای کاپوت سازگار با کلاه ایمنی ، دارای روکش برای دید بهتر است. این ژاکت پیچیده به عنوان لایه ای دیگر از عایق عمل می کند و همچنین می تواند شلوار برفی را بهم متصل کند – همراه با بازتابنده برای دید بیشتر.

کت اسکی LL Bean Carrabassett

کت اسکی LL Bean Carrabassett با برش طولانی تر و سازگاری با شلوار ، گزینه ای کاملاً متناسب برای هر اسکی باز مشتاق است. ژاکت ساخته شده از ضد آب برای محافظت در برابر هوا ، مواد عایق بندی شده با زیپ تنفس و جیب کافی برای تمام تجهیزات شما است.

کدام Arc’teryx Zeta SL است

سبک ترین نسخه Arc’teryx برای یک روز پیاده روی و اسکی با پوسته بیرونی فوق العاده سبک ، ضد آب و منسوجات ضد آب ، ضد باد و تنفس Gore-Tex ایده آل است که تقریباً از هر نوع کاپشن سبک دیگر محافظت بیشتری برای شما ایجاد می کنند. .

ژاکت مردانه پناهندگی Marmot

این ژاکت اسکی ضد نشت به همراه بهترین آن ضد آب و ضد باد طراحی شده است و آن را به یک ژاکت مناسب برای اسکی بازان کراس کانتری تبدیل کرده است. با آرنج های انعطاف پذیر برای بهبود انعکاس پذیری تحرک و ایمنی ، کت پناهگاه Marmot دارای تمام مواردی است که شما برای عملکرد و محافظت نیاز دارید. جیب های داخلی و خارجی با زیپ های محافظ تضمین شده برای محافظت در برابر رطوبت ، دستگاه شما را ایمن و در دسترس نگه می دارند.

چه عکس برفی پاتاگونیا 3 در 1 است

کت Patagonia Showshot 3 در 1 به صورت تبلیغ شده است: برای هر مناسبتی مناسب است ، چه در زمستان از شیب پایین بروید یا در بهار از مسیر عبور کنید. این پوسته ضد آب است که از شما در برابر عناصر و عایق برای گرم نگه داشتن شما محافظت می کند. اگر خیلی برشته شدید ، فقط پوسته عایق را ببندید و فقط محافظ ضد آب بگیرید. این واقعا یکی از بهترین کت های اسکی برای آقایان است.

ژاکت کوهستان Topo Designs

ژاکت کوهستان Topo Designs که برای یک محیط آلپی سرد طراحی شده است با یک پر کننده مصنوعی سازگار با محیط زیست ساخته شده از بطری های پلاستیکی 100٪ بازیافتی ساخته شده است. پارچه نایلونی ضد آب به صورت بریده بریده می شود ، در حالی که جیب های بار مانند ظاهری متمایز ایجاد می کنند. گویا این کافی نیست ، هر لایه 27 بطری را از محل دفن پس انداز می کند.

که Helly Hansen Alpha 3.0 است

این کاپشن اسکی هلی هانسن از جدیدترین فناوری این برند برخوردار است: جیبی کاملاً جدید و یکپارچه که باعث می شود دستگاه شما مدت طولانی تری در کوهستان شارژ شود ، درصورتی که در آنجا احساس سلفی های بی پایان در آنجا داشته باشید. پارچه خارجی یک پوسته تنفس ، ضد آب و چهار طرفه است و در داخل شما عایق درجه یک و تهویه دقیق دارید. کل ژاکت برای محافظت از شما ، در عکس های گرم و جذاب طراحی شده است.

ژاکت کاربید باز

این کاپشن اسکی محکم از Outdoor Research جامد است ، اما هنوز هم بسیار ضد آب و قابل تنفس است. درزهای کاملاً مهر و موم شده آن مانع از ورود رطوبت می شود و شل بودن آن در صورت نیاز لایه بندی را آسان می کند. همچنین بسیاری از جیب ها برای تمام اسکی های مورد نیاز شما وجود دارد – از تلفن گرفته تا کمک های اولیه.

چه موشک Spyder Down

amazon.com

500.00 دلار

349.36 دلار (30٪ تخفیف)

می دانید که در طبقه بالا سرد خواهد شد ، بنابراین این کاپشن Spyder را که مخصوص آب و هوای بسیار سرد طراحی شده است ، با نایلون راه راه و لمینت Gore-Tex Infinium تهیه کنید. به نظر شدید می آید ، این طور نیست؟ با وجود 650 بار شارژ مجدد برای گرمای بیشتر ، این کار متوقف نمی شود. اوه ، و این کت معتبر تیم اسکی ایالات متحده است ، در صورت نیاز به نیت خیر بیشتر.

کت پشمی مردانه Bugaboo II از کلمبیا

بهترین انتخاب ما برای کت های اسکی مردانه برای آقایان از اسکی بازان محترم کلمبیا است ، اما مطمئناً به نظر شما گزینه انتخابی نیست. با یک پوشش تنفس ضد آب و آستر پشم گوسفند بازتابنده ، انعطاف پذیری یک ژاکت گرم را به شما می دهد که بیش از حد شما را گرم نمی کند. هودها ، دکمه های سر دست و لبه های قابل تنظیم حتی بیشتر به قابلیت انعطاف پذیری آن می افزایند.

که Norrona Lofoten Gore-Tex Pro است

اگر نروژی ها چیزی می دانند ، این کفش برفی است. نوآوران Norrona Lofoten این ژاکت اسکی بی نظیر (و ظاهراً اروپایی) با پوسته Gore-Tex قابل تنفس اما ضد آب ، بازوی بزرگ و درزهای بسته ایجاد کرده اند. و یک پودر زیپ که در صورت نیاز قابل جدا شدن است. شما هزینه خواهید پرداخت ، اما اگر بهترین را می خواهید ، باید هزینه کنید.

ژاکت اسکی رولینگ x FILA

این همکاری عالی جو را به دامنه ها بازمی گرداند. این نسخه داغ و جدید با الهام از کت اسکی در بایگانی های فیلا ، دارای ترکیبی از رنگ دهه 90 است که در پس زمینه پودر تازه و خیابان های شهر ظاهر می شود.

چه برتون فراستنر

کت Burton Frostner نه تنها شما را با پوسته دو لایه بیرونی و آستر فعال گرم و خشک نگه می دارد تا در مواقع نیاز شما را خنک نگه دارد ، بلکه بسیار جهنمی به نظر می رسد: از کت های اسکی یکپارچه الهام گرفته و از تکنولوژی مدرن الهام گرفته شده است

ژاکت عایق Columbia Last Tracks

با بودجه محدود؟ کت عایق ارزان و کاملاً م Lastثر Last Tracks توسط کلمبیا مشکلی ندارد. این ژاکت پیچیده دارای پارچه قابل تنفس Omni-Tech ، عایق مصنوعی ، کاپوت قابل تنظیم و حتی جیب کارت اسکی است. هر آنچه برای ضربه زدن به دامنه ها لازم دارید – با کسری از قیمت.

What Outdoor Research Skyward II

این کاپشن اسکی از Outdoor Research مطمئناً محکم است اما ارزشش را دارد. ایده آل برای اسکی صحرانوردی یا فقط یک روز در پیست ها ، با ساخت سخت افزار کاملاً دوخته شده و کاپوت پهن با قفل های داخلی از یخ ، برف ، باد و آب محافظت می کند. این یعنی تجارت – دقیقاً مثل شما.

چه Arc’teryx Macai

همانطور که گفته می شود ، شما آنچه را که برای آن پرداخت می کنید دریافت می کنید – و کت Arc’teryx Macai قیمت 1000 دلاری خود را با یک مجموعه ویژگی توجیه می کند. این شامل یک پارچه کاملا ضد آب و ضد باد Gore-Tex ، عایق استراتژیک ، 750 غاز کامل برای گرم شدن آستین و یک کاپوت عایق بندی شده است. بله ، گران است ، اما اگر یک اسکی باز جدی باشید ارزش آن را دارد.

حاشیه عایق بندی شده با الماس سیاه

گول نخورید – این ژاکت کاملا عایق بندی شده دارای ساختاری فوق العاده گرم و قلبی شکل ، پوسته بیرونی کشیده و عایق مصنوعی است تا شما را برای مدت طولانی تری در کوهستان راحت نگه دارد. دهانه های تهویه با زیپ زیر بازوها گرمای بیش از حد را می گیرند و کاپوت محافظ از سر در برابر عناصر محافظت می کند.

کت و شلوار اول صندلی REI Co-op کت GTX

کت مخصوص کت REI Co-op First Chair GTX Goldilocks روی کت اسکی است. با یک قیمت مناسب ، یک پوسته بیرونی قوی و دو لایه Gore-Tex و یک تصفیه آب ضد آب با دوام و بدون PFC به دست می آورید که باعث می شود شما در دامنه ها خنک و خشک باشید. حتی وقتی در حال حرکت هستید یک درگاه رسانه برای ذخیره تلفن همراه خود دریافت می کنید.

کت از هرم Strafe

تمام کوه را با پارچه سه لایه ضد آب و نفوذپذیر هوا داشته باشید ، که شکل خود را حفظ می کند اما کشسان و راحت است. همراه با دو جیب صندوق جلو برای کمک های اولیه یا چیز دیگری ، به علاوه یک آستین الکترونیکی مش داخلی ، بادگیر و شانه های بدون درز. ما همچنین از رنگ پاپ قدردانی می کنیم – این واقعاً باعث می شود شما در نمایش برجسته شوید.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر