[ad_1]

فیلم های سرگرم کننده کریسمس

کریسمس خیلی سرگرم کننده نیست ، مگر اینکه کمی حساسیت تاریک داشته باشید. خرید ، هدایا ، آرزوهای خوب و احساساتی بودن بسیار خوب است – اما امتیازات کجاست؟

سرگرم کننده ترین فیلم های کریسمس اغلب در جنگ روانی داخلی و خارجی پیرامون آیین های تعطیلات پیروز می شوند. آیا با اقوامی که باعث می شوند شما بی سر و صدا از نفرت بجوشانید ، دوباره متحد می شوید؟ تعطیلات کریسمس البته شما آیا با ترس وجودی منحصر به فردی روبرو هستید که فقط کریسمس قادر به آشکار کردن آن است؟ کمدی سیاه و سفید بدون دیوار Deadpan را ببینید گوزن شمالی سفید. یا اگر واقعاً می خواهید این فکر را بکنید که این فصل هدیه دادن است ، بیلی باب تورنتون را به آن دعوت کنید سانتا بد.

چه می شود گفت که خنده دارترین فیلم های کریسمس ممکن است کاملاً روحیه ای را که به ما گفته شده است باید باور کنیم تعطیلات باید پابرجا باشد ، در بر نگیرد. اما بهترین کمدی همیشه یک نقطه مقابل تهاجمی را به یک لذت غیرقابل تصور آورده است به گونه ای که به ما امکان می دهد به جای فرار از وحشت ، بخندیم. (اگرچه همیشه جای چارلی براون وجود دارد تا ما را دوباره باور کند ، البته با خنده حیله گر.) سانتا از کالسکه خود اخراج شد هارولد و کومار؟ خنده دار.

خود را گرم بنوشید و خود را در این فیلمهای مخصوصاً سرگرم کننده با مضامین کریسمس و تعطیلات غرق کنید. سپس به مهربانی با عموها ، عمه ها و پسر عموهای خود برگردید که به گونه ای شما را شکنجه می کنند که نمی توانید کاملا تعریف کنید.

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

تعطیلات کریسمس

آنچه در سه گانه اصلی National Lampoon’s Vacation برجسته است ، تعطیلات کریسمس به یک دلیل خوب تبدیل به بازدید سالانه در بسیاری از خانوارها شده است: بسیار بسیار خنده دار است. از جولیت لوییس یخ زده تا گربه سرخ شده ، فیلم آماده ارسال تقریباً هر سنت تعطیلاتی با احساساتی بودن ظریف است – رویکردی سوزان که مناسب سبک کمیک Chevy Chase است.

اینجا ردش کن

شادترین فصل

البته ، واکنش به فیلم عجیب و غریب تعطیلات هولو ، شادترین فصل ، قطبی است اما این به لطف شخصیت های فرعی که شامل ماری استنبرگن ، مری هلند و ورق های نهر دن لوی آیا فیلم در رده های میانی رمان شما قرار می گیرد؟ کاملا. اما آنچه که از ابتکار فاقد آن است ، با استناد به داستان خود ، این دو را جبران می کند زنان عاشق. قدم های عزیزم ، مردم.

اینجا ردش کن

کرامپوس

کرامپوس به هر حال این یک فیلم ترسناک است ، اما لعنتی پوچ است که این فرض را در نظر بگیرید: بابانوئل شیطانی و خدمه اش از گوزن های شیطانی و اسباب بازی های قاتل پس از قطع امیدها در تعطیلات ، یک خانواده را تحت تعقیب قرار می دهند. این یک داستان در مورد یک مهمانی کریسمس است که اشتباه انجام شده است ، اما طنز را می توان از طریق روشهای مبتکرانه ای یافت که در آن Krampus و همکارانش موفق به دفع همه اعضای خانواده می شوند. (توجه: نه برای افرادی که قلب ضعیفی دارند.)

اینجا ردش کن

گوزن شمالی سفید

ژانر کامل فیلمهای مستقل کریسمس وجود دارد ، اما تعداد کمی از آنها به اندازه این کمدی جوهر سیاه در مورد زنی مفید است که با ظهور تعطیلات از مرگ نابهنگام همسرش ابراز تاسف می کند. اگر این مسئله برای شما دشوار به نظر می رسد ، بدانید که پس از سفر جنون آمیز بیوه به دنیای لباس پوشیدن و جنایت ، پر از انحناهای دروغین است.

اینجا ردش کن

ماندارین

قبل از نامزد اسکار پروژه در فلوریدا، کارگردان شان بیکر این داستان روزمره خنده دار و ویرانگر دو زن ترنس را که در شب کریسمس در خیابان های لس آنجلس شلوغ می کنند ، کارگردانی می کند و به دنبال یک دوست / دلال تقلب و بیش از هر چیز چیزی شبیه به یک پذیرایی است. نرمی و بصری آن حتی وقتی می فهمید که بر روی آیفون شلیک شده است ، چشمگیرتر می شود.

اینجا ردش کن

آشفته

بیل موری بامزه ترین چرخش احساسی را بیان کرد آهنگ کریسمس الگوی با نسخه خود از Ebenezer ، در اینجا یک هنرمند از راه دور تلویزیون که حتی به نظر نمی رسد به خودش اهمیت بدهد ، چه رسد به شخص دیگری. او البته شانس دیگری پیدا می کند ، اما حتی این موضوع به بن بست لذت بخش کوه موری در دهه 80 مربوط می شود.

اینجا ردش کن

Gremlins

Gremlins لحظات ترسناک خود را دارد ، خصوصاً برای کوچولوها ، اما بسیار خنده دارتر از ترسناک است. مغولان شیرین و مطیع هنگام شروع لذت واقعی با لمس آب به هدیه های کریسمس تبدیل می شوند به شیاطین چنگ آور. سعی کنید وقتی موجود عصیان مایکروویو می شود لبخند نزنید.

اینجا ردش کن

Gremlins 2: دسته جدید

اگر چیزی Gremlins 2 در مورد چگونگی افزایش hijinis های اصلی به 11 نفر تحسین برانگیز است. هجو طمع شرکت ها ، او ناگهان هیولاهای همدلی را کشف می کند که به معنای واقعی کلمه بر سر سرمایه داری آمریکا در یک برج اداری – و لذت بردن از غنیمت های مجموعه C است.

اینجا ردش کن

دیشب

این وسیله نقلیه کم ارزش روگن او را به استعدادهای برابر ستاره ای آنتونی مکی و جوزف گوردون-لویت متصل می کند. همه آنها دوستی واقعی مانند غنچه ها را ساطع می کنند ، تصمیم دارند برای آخرین بار از لذت شب کریسمس با یک معامله گر عجیب و غریب علف های هرز مایکل شانون استفاده کنند.

اینجا ردش کن

تنها در خانه

چیز زیادی برای گفتن در مورد یک چیز کاملاً امتحان شده و درست باقی نمانده است ، بنابراین فقط این را می گویم: خدا کاترین اوهارا و آن فیلم جعلی گانگستری را رحمت کند. چه چیزی مانع شما می شود که دوباره حیوانات کثیف را تماشا کنید؟

اینجا ردش کن

سانتا بد

بیلی باب تورنتون بعداً در زندگی حرفه ای خود با این فیلم خنده دار خسته کننده احیا کرد که می پرسد: سانتا کلاوس بودن بدون محدودیت چگونه است؟ بیرون می آید جهان ارواح، تری زویگوف کارگردان بیشترین استفاده را از بازیگران خود می کند ، از جمله تونی کاکس به عنوان یک جن وحشی.

اینجا ردش کن

کریسمس خوب به هارولد و کومار 3D

واقعیت جالب: این ضبط عجیب از هارولد و کومار در واقع به صورت نمایشی به صورت سه بعدی نشان داده شده است و حداقل وقتی اولین بار آن را دیدیم ، به نظر می رسد که کل بودجه جلوه ها برای فرسوده شدن شما هزینه شده است ، از جمله وقتی که سانتا به معنای واقعی کلمه است از آسمان پرتاب شد. کار کردن

اینجا ردش کن

داستان کریسمس

خواه لحظات به یاد ماندنی او را بخاطر داشته باشید – چراغ عجیب پا ، تپانچه BB ، زبان یخ زده یک تیر – همیشه وقت خوبی برای کشف خصوصیات براندازانه شگفت آور نهفته در این “فیلم خانوادگی” است.

اینجا ردش کن

جن

جن کم و بیش بهانه ای برای ویل فرل است تا انرژی خود را از کودکی در یک فیلم شیرین کریسمس متمرکز کند. که دلیل بر شکایت نیست ، مخصوصاً وقتی فیلم خیلی جلا دارد و در آن مکان است.

اینجا ردش کن

شهر بزرگ

طنزپرداز باهوش ویت استیلمن با رده بالا و ناراضی با اولین فیلم خود از سال 1990 درباره گروهی از کودکان گستاخ از منهتن و یک دانش آموز طبقه متوسط ​​که از نظر دوسوگرافی در دسته آنها افتاد ، مشهور شد. کریسمس به عنوان زمینه ای برای ریختن مضامین کلاس و سخاوت (یا فقدان آن) برای تسکین روشن و ساردونیک نیست.

اینجا ردش کن

صدا کردن تا آخر راه

صدا کردن تا آخر راه این فیلم به خودی خود فیلم خوبی نیست ، اما از جالب ترین چیزهای آرنولد شوارتزنگر هیجانات ناب دارد. اینکه او آن را با چنین افتضاحی رانندگی می کند سزاوار پاداش خودش است.

اینجا ردش کن

کریسمس چارلی براون

شما چه کرده اید بادام زمینی بسیار جالب بود که طنز حیله گر همیشه احساسات را سوراخ می کرد ، و این هرگز درست تر از قطعه متحرک کریسمس نیست. درخت لخت کوچک چارلی رقت انگیز است – درست مثل فیلم ، یک حرکت کوچک اما قدرتمند بشریت.

اماکن برای تجارت

خوب ، کریسمس به سختی مانور پر سر و صدا را در کمدی ادی مورفی ، که در آن شکارچی خیابانی وی نقش کلاس را با فروشنده دن آیکروید عوض می کند ، دور می زند. اما این امر با انتقام رضایت بخش از انسان ، ایده های سخاوت جشن را فوق العاده مطرح می کند.

اینجا ردش کن

من دارم میروم

بله ، کیتی هولمز در یک تریلر کمدی شرورانه و هرج و مرج سال 1999 با بازی یک فروشنده سانتا بدون ریسک ، با بازی تیموتی اولیفانت در شب کریسمس بازی کرد. این حتی شروع به توصیف هیستری چند طبقه ای نمی کند که ناشی از اکستازی است. نهر داوسون؟ سازمان بهداشت جهانی؟

اینجا ردش کن

تعطیلات ویژه جنگ ستارگان

اگر آن را ندیده اید – و دیزنی مطمئناً نمی خواهد آن را انجام دهد – مزخرفات تقلیدی از جنگ ستارگان به خصوص برای تلویزیون ، ارزش جستجوی آن را دارد. حداقل ، اگر فکر می کنید به طور همزمان از میراث جنگ ستارگان و Bea Arthur در یک ضربه خنده دار است. که ، فقط به ما اعتماد کنید ، قطعاً درست است.

آجیل مخلوط

کمدی کریسمس نورا افرون با بازی استیو مارتین در مورد کارمندان خودخواه و ناپایدار ذهنی ونیز ، لس آنجلس ، یک مرکز کمک به خودکشی ، در حالی که قاتلی در کمین این منطقه بود و با انتقادهای وحشتناک روبرو شد. شاید به این دلیل که با داشتن منبع منبع فرانسوی ، فقط یک لمس بود ، بیش از حد اروپایی و خیلی خوب. این خیلی بد است ، زیرا علاوه بر خنده بسیار بهتر از حد معمول ، بازیگران که شامل ریتا ویلسون ، لیب شریبر ، آدام سندلر و گری شندلینگ بودند ، مجبور به فروش بودند. این بی عدالتی را اصلاح کنید.

اینجا ردش کن

آپارتمان

بی نظیر کلاسیک های بیلی وایلدر یکی از بهترین کمدی های عاشقانه است که تاکنون بدون زمینه تعطیلات ساخته نشده است. اما شوخی های او در مهمانی کریسمس و اعلام واقعاً زیبای عشق در سال نو می تواند به شما این احساس را بدهد که در پایان سال واقعا هر چیزی ممکن است.

اینجا ردش کن

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و مطالب مشابه را در piano.io بیابید

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر