[ad_1]

مدل موی مجعد برای آقایان

گتی

باور کنید ، من می دانم که موهای فر می توانند مانند یک مشاجره احساس کنند. آسان است که به بچه های دیگر با موهای صاف و صاف نگاه کنید و فکر کنید که برای آنها راحت تر است یا گزینه های بیشتری دارند. اما موهای فر دارای یک بافت هستند و می توانند حجم داشته باشند ، دو چیزی که بچه هایی که موهای صاف دارند می خواهند و به ندرت می توانند بدون کمک محصولات و مداخله حرفه ای به آنها دست پیدا کنند. چمن در طرف دیگر همیشه سبزتر است ، درست است؟

موهای فر دارای ذهنیت خاص خود هستند و انگیزه بسیاری از پسران فرفری این است که موهایشان را خیلی کوتاه ببندند ، فقط فقط برای تسهیل حالت دادن و کاهش تعمیر و نگهداری. و حفظ موهای مجعد در حالی که ما در این زمینه صحبت می کنیم با موهای صاف تفاوت زیادی دارد. موهای فر را نباید به دفعات شستشو داد زیرا می تواند به راحتی خشک شود ، محصولات سنگین مانند رژ لب های ضخیم معمولاً به اندازه کرم های حالت دهنده مرطوب کننده برای آن مناسب نیستند و خشک شدن هوا ساعت ها طول می کشد. اما این زیبایی موهای فر نیز است. اگر از آن مراقبت کرده و بیش از حد سعی در کنترل آن نداشته باشید ، کاملاً شگفت انگیز به نظر می رسد.

ساختار مو متفاوت است و حتی پسران با موهای فرفری همگی یکسان نیستند تایپ کنید از موهای فرفری چه موهای شما کاملاً فر باشد و چه موجدارتر ، انواع مختلفی از برش ها و سبک ها وجود دارد که می تواند بافت طبیعی را نشان دهد و به شما این امکان را می دهد که با اطمینان و درد فرهای خود را در آغوش بگیرید. بگذارید این لیست دقیقاً نشان دهد که موهای فرفری چقدر می توانند خنک باشند.

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

خدمه با بافت

همانطور که در رایان فیلیپ دیده می شود

به جای کوتاه نگه داشتن مو برای پیچیدن ، این تغییر طولانی تر در برش کلاسیک خدمه اجازه می دهد تا بافت طبیعی ، به ویژه در قسمت بالا ، نشان داده شود. قسمت بالای آن را با طول متوسط ​​نگه دارید تا فرم شما فراهم شود ، اما نه آنقدر که موهای شما کاملا فر شود. آن را با کرم حالت دهنده یا رژ لب خامه ای شکل دهید تا کمی براق شود و بدون ظاهر چرب آن را نگه دارید.

سلطنتی

همانطور که توسط کیت هرینگتون دیده شده است

موهای فر وقتی عالی به نظر می رسند که کاملاً متناسب باشند. در این حالت ، این طولانی “توسط شاه شمال خود تجلیل می شود.” صبر و بردباری لازم است تا موهایتان به این طول برسد ، مخصوصاً اگر آنها را به سبک کوتاه رشد دهید ، اما سود آن زیاد است. خواه پشت گوشهایتان جمع شود و یا بگذارید جریان پیدا کند ، سبک طولانی تر مانند این توقف نمایش است.

مرد در فضای باز

همانطور که جیمی دورنان مشاهده کرده است

بله ، شما می توانید ریش و موهای فر داشته باشید بدون اینکه شبیه Grizzly Adams باشید. نکته کلیدی در اینجا طول نسبتاً کوتاه هر دو مدل مو و ریش است. ریش خود را با دقت مرتب نگه دارید تا با بافت طبیعی موهای شما مغایرت داشته باشد. از آرایشگر خود بخواهید که کناره های سرتان را اصلاح کند ، اما از بالا طولی بگذارید تا فر موی طبیعی بیرون بیاید.

بگذارید جریان پیدا کند

همانطور که در تیموتی شلامت دیده می شود

تنها چیزی که برای دستیابی به چنین دیدگاهی لازم است صبر است. چندین ماه آن را لمس نکنید و در برابر اصرار “شکل دادن” آن یا بریدن آن توسط سلمانی مقاومت کنید. هنگامی که به اندازه کافی طول دارید که می توانید پشت گوش خود را بچسبانید ، می توانید آن را به شکل گوه سبک درآورید. طول بیشتر باعث ایجاد فر و مو در موهای شما می شود و استفاده از کرم حالت دهنده مات به شما کمک می کند تکه ای و باد کرده باشید.

مدرن فرو

همانطور که در The Weeknd دیده می شود

فرهای سفت و حلقوی معمولاً به جای پایین رشد می کنند. به سمت او خم شوید! این کاملاً فراتر از تصور شما نیست. در عوض ، از آرایشگر خود بخواهید که آن را به گونه ای شکل دهد که طول آن در قسمت بالاتر و با انحنای ملایم به گوشها برسد. به پایان صاف نچسبید – آن را کمی در اطراف محیط پشمالو بگذارید تا بافت خنک و معمولی به نظر برسد.

Bum Bum

همانطور که دیدیمn توسط متیو مک کاناهی

با برش دهنده نمی توانید چنین برشی ایجاد کنید. از آرایشگر یا آرایشگر خود بخواهید که قیچی شما را برش دهد ، این امر باعث می شود شکل ظریف تری ایجاد شود و می تواند بافت طبیعی شما را به نمایش بگذارد. این نگاه لغزنده و حفظ شده ای نیست. هنگامی که مو خیس است ، با اسپری نمک اسپری کنید تا این قطعه ساحل تازه جدا شده ظاهر شود و سپس بگذارید تا هوا مطابق میل خود خشک شود.

برداشت

همانطور که دیدیمn برای جاستین تیمبرلیک

لازم نیست هر مدل موی فر دارای طول و باد باشد. اگر موهای کوتاه تر روحیه شما بیشتر است ، این جالب است. با این حال ، از آرایشگر خود بخواهید كه از قیچی كننده اجتناب كند و برای ایجاد مقداری از بافت طبیعی حتی برای كوتاه بودن ، از قیچی برای ایجاد این محصول استفاده كنید. به خاطر داشته باشید که تقریباً هیچ محو شدن وجود ندارد – شما می خواهید همان طول را در کنار خود داشته باشید ، اما فقط کمی بیشتر در بالا.

بزرگ برو یا به خانه برو

همانطور که دیدیمn از نیک جوناس

یادتان هست وقتی گفتم موهای فر می توانند حجم داشته باشند؟ به عنوان مثال ، این سبک که از یک حلقه طبیعی برای ایجاد ارتفاع در بالا استفاده می کند. نوک آن را به اندازه کافی بلند بگذارید تا موها چند فر کامل داشته باشد و در کناره ها فقط کمی کوتاه تر باشد. برای حالت دادن ، یک اسپری حجیم روی موهای مرطوب اسپری کنید و سپس با استفاده از یک کرم فر کننده موهایی صاف و مشخص ایجاد کنید.

از این طریق بیدار شد

همانطور که دیدیمn توسط آدام برودی

این برش شکلی مشابه با سبک قبلی دارد ، اما به همان اندازه کامل نیست. شما هنوز می خواهید به اندازه کافی طول داشته باشید تا اجازه دهید موهای شما چند بار پیچ بخورد (یا اگر موهای مواج دارید ، موج خاصی دارد). تفاوت در این است که این سبک بسیار گاه به گاه است. از اسپری نمک یا یک کرم سبک کننده سبک روی موهای مرطوب استفاده کنید و بگذارید در هوای طبیعی برای این ظاهر شیطانی خشک شود.

محصول رشد کرده

همانطور که دیدیمn از جسی آیزنبرگ

این فرهنگ که قبلاً ذکر شد ، این سبک فقط تغییرات کمی در طول بین دو طرف و بالا و در این حالت گوشها دارد. شکل مشابه است ، اما طول آن بیشتر است تا فرهای مشخص تری ایجاد شود. فرها (موی چتری) در جلو شکل گرفته و به صورت مستقیم در سراسر پیشانی بریده می شوند تا بافت بیشتری از شما نشان داده شود.

سوپرمن تصادفی

همانطور که دیدیمn از جسی آیزنبرگ

این ظاهر فوق العاده به یک ظاهر طراحی می رسد. شما می خواهید از طول کافی برای ایجاد یک تاب خاص استفاده کنید ، اما مقدار پهلو شما چندان مهم نیست. از یک محصول با ماندگاری بالا ، مانند یک رژ لب مات ، برای کشیدن پهلوها به عقب با دستان خود ، همراه با یک کرم حالت دهنده در بالا ، برای ایجاد جلوه ای طبیعی تر ، استفاده کنید. کل کار را با اسپری به پایان برسانید تا در جای خود قرار گیرد.

روح آزاد

همانطور که دیدیمn توسط جیسون موموآ

هرچه موها بلندتر باشد ، فرهای بیشتری نشان می دهد و زیبایی فرهای طبیعی نیز در تغییر حالت آنها است. ارائه انواع بافت های مو باعث می شود این ظاهر عالی و کاملاً بدون دردسر به نظر برسد. این نیز به طول آن بستگی دارد ، بنابراین صبور باشید و بگذارید موهای شما تا زمانی که جرات دارید رشد کند. و سپس به او یک سرنگ با اسپری نمک بدهید تا بافت آن مشخص شود.

Fro کوتاه

همانطور که دیدیمn در برونو مریخ

برخلاف نسخه طولانی تر ، این نسخه کوتاه نیازی به فشرده بودن و جمع و جور بودن فرهای شما ندارد. این بیشتر مربوط به شکل است تا طول. شما یک شکل گرد خواهید داشت ، تقریباً به طور یکنواخت در کناره ها و بالا برای ایجاد یک فر از فرها در اطراف صورت شما. اگر فرهای شما شلتر است ، آنها را در قسمت کوتاه تری نگه دارید تا مطمئن شوید در جای خود قرار می گیرند. اگر آنها محکم تر هستند ، احساس راحتی کنید کمی جلوتر بروید.

تاپ تخت

همانطور که دیدیمn از خالد

تأثیر این سبک ارتفاع است که به بلند و لاغر شدن صورت کمک می کند. از آرایشگر خود بخواهید که دیواره های سر شما را کمرنگ کند و این خط را مستقیم به بالا ادامه دهید. طول را برای مدت طولانی روی آن بگذارید (به شرطی که بتواند ایستاده و به حالت ایستاده قرار بگیرد.) با برش نخوردن لبه ها ، آن را مدرن نگه دارید و در عوض به آنها اجازه دهید تا یک لبه بافت ایجاد کنند و سپس با حداکثر میزان نگه داشتن ، با رژ لب یا موم شکل دهید.

کم رنگ شدن

همانطور که دیدیمn توسط اودل بکهام جونیور

کم رنگ شدن ، به جای بلند و سفت ، با موهای فرفری عالی به نظر می رسد زیرا به بافت طبیعی اجازه درخشش می دهد. طول کناره ها باید کوتاه باشد ، فقط در نیمه پایین به گوشها کمرنگ می شود و سپس می توانید لبه ای کمی مبهم بین دو طرف و بالا ایجاد کنید. به اندازه کافی طول را در بالا نگه دارید تا فرها درخشش کامل خود را نشان دهند.

بافت و محو شدن

همانطور که دیدیمn توسط جیمی باتلر

این سبک کودک عاشقانه است بین سطح صاف و کم رنگ: گرفتن ویژگی های هر دو ، اما ایجاد چیزی کاملا متفاوت. محو شدن را دقیقاً در گوش خود نگه دارید و به جای فارغ التحصیلی ، از آرایشگر خود بخواهید که یک لبه صاف را ترک کند. سپس طول را از بالا کمی به سمت پایین بیاورید تا دقیقاً از زیر جایی که سر شما خم می شود شروع شود. از موم یا ژل برای تعریف فرها و افزودن بافت استفاده کنید.

مرد پیشرو

همانطور که دیدیمn برای ریچارد مادن

یکی دیگر از سبک های زیبا وقتی که صحبت از حجم می شود ، این سبک را نمی توان با کلیپرها انجام داد. از آرایشگر خود بخواهید که از قیچی استفاده کند تا کناره ها کمی کوتاه تر از قسمت بالا شود ، اما طول کافی را بگذارید تا دوباره صاف شوند. از اسپری حجم دهنده و همچنین کرم حالت دهنده یا کرم مو مخصوص استفاده برای ایجاد احتباس استفاده کنید. اگر می توانید با استفاده از سشوار حجم بیشتری نیز بدست آورید ، امتیازات خوبی کسب خواهید کرد.

درخشش

همانطور که دیدیمn از Dev Patel

طول این سبک مهم نیست – برش خود شبیه Royal یا Let It Flow است. در عوض ، برای داشتن ظاهری براق ، براق (اما نه خیلی مرطوب) ، همه چیز به محصولاتی که استفاده می کنید بستگی دارد. کمی رژ لب براق روی موهای مرطوب می تواند کار را انجام دهد – آن را صاف کنید و سپس بگذارید موهای شما به طور طبیعی خشک شوند. یا برای درخشش بیشتر ، کمی ژل مو استفاده کنید (خیلی زیاد نباشد یا ترد شود).

تخم مرغ

همانطور که دیدیمn توسط اسکار آیزاک

شکل این برش برای موهای فرفری ایده آل است ، زیرا لبه های گرد شده بافت فرها را تقلید کرده و به آنها اجازه درخشش می دهد. کناره ها کمی کوتاه تر از بالا بریده می شوند ، اما با یک قیچی کمرنگ نشده اند. در عوض ، با افزایش طول ، زاویه گرد می شود تا یکپارچه با طول بیشتر در بالا مخلوط شود. برای ایجاد درخشش و بافت فقط با کمی خویشتنداری از کرم حالت دهنده استفاده کنید.

یال شیر

همانطور که دیدیمn از Corbin Bleu

بسیار خوب ، این مدل به مقدار زیادی مو و کمی روده احتیاج دارد ، اما این نسخه از مو برای پسران بسیار مناسب است ، زیرا موهای کاملاً مشخصی دارند که به اندازه کافی سفت نیستند تا بتوانند صاف بایستند. آن را برای مدت طولانی رشد دهید و سپس آن را به شکل کره برش دهید. مخروط روی گردن را فراموش کنید. برای داشتن حداکثر اثر ، آن را به مدت طولانی در سر خود نگه دارید.

پشت لغزنده

همانطور که دیدیمn برای هنری کاویل

تا زمانی که طول متوسطی دارید ، حتی می توانید موهای فر را لغزانید ، ظاهری که مناسب مناسبت های رسمی است. از یک رژ لب کلاسیک استفاده کنید و آن را روی موهای مرطوب بمالید و آن را از پشت تا جلوی سر خود درمان کنید. با صاف کردن کناره ها به عقب آن را شکل دهید و قسمت طبیعی خود را با دستان خود پیدا کنید. اجازه دهید تا در هوا خشک شود و یا از سشوار برای ظاهر زیباتر استفاده کنید.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir