[ad_1]

بهترین فیلم های قدرشناسی

شکرگذاری دقیقاً ژانر نیست ، این … است؟ این زیر ژانر اگرچه دانش عموزاده های کریسمس خود را ندارد ، حاوی تعداد شگفت انگیزی از فیلم ها است که یا بر روی شکرگذاری تمرکز می کنند و یا گذرا به آن مربوط می شوند. و به هر طریقی یا دیگری ، آنها به مضامین جهانی مربوط می شوند که باعث می شود تعطیلات را دوست داشته باشیم / از آن متنفر باشیم: غذای بسیار خوشمزه ، تشکر ، تهدید ، خانواده هایی که یکدیگر را دوست دارند یا می خواهند یکدیگر را دوست داشته باشند اما نمی توانند. و قطع بدبختی ها البته.

با این وجود ، مانند خود تعطیلات (نه مذهبی و نه سیاسی ، واقعاً مدیون هیچ فرهنگی نیست جز فضای ساکن ایالات متحده و تفسیرهای بی پایان) ، تعریف فیلم های شکرگذاری دشوار است . حوادث جمع آوری سنتی مانند رویدادهای کلاسیک در اطراف پر کردن وجود دارد شکرگذاری چارلی براون، اما همچنین انحراف در تجربه های چند ملیتی ، مانند آشپزی چیست؟ ناجور اجتناب ناپذیر مرکز است خانه ای برای تعطیلات و قطعات از آوریل. نوامبر شیریندر همین حال ، کافی است که همه آرزوی پایان مهیج ماه را داشته باشند.

بنابراین این فیلم های شکرگذاری ترکیبی هستند و این قابل معذوریت نیست. خوب یا بد ، آنها می توانند برای کمی هوای آرامتر با پوره سیب زمینی شیرین و سس کرن بری از شما تشکر کنند. در اینجا 21 بهترین فیلم شکرگذاری در تمام دوران وجود دارد:

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

شکرگذاری چارلی براون

زیرا ، خوب ، هیچ کس در طول تعطیلات مانند بادام زمینی ما را آرام نمی کند ، و این ویژه کوتاه تقریباً به اندازه کریسمس جادویی است. اگرچه در سالهای اخیر پخش شده است ، اما برای مدت زمان مشخصی به صورت رایگان از طریق Apple TV + در دسترس خواهد بود.

دنیای جدید

نظر جنجالی: دنیای جدید بهترین فیلم شکرگذاری است. ریشه های شکرگذاری دقیقاً گرم و مبهم نیست ، بلکه مربوط به ترنس مالک است (روزها در آسمان ، درخت زندگی) شاهکارهای دست کم گرفته شده از سال 2005 با هزینه حل و فصل شهر جیمز تاون ، ویرجینیا ، از هر طرف (اگرچه تماشای آن هنوز عالی است ، اما مالک است). حتی لحظات عمیق عاشقانه بین جان اسمیت و پوکاناتاس نیز ریشه در یک مفهوم واقعی از مکان دارند و با یک خطر تاریخی همراه هستند. فقط به همه اطلاع دهید که این دقیقاً یک تجربه روز ترکی نیست.

اینجا ردش کن

طوفان یخ

درست به عنوان آن ، طوفان یخ نمی تواند شیرین تر باشد. یکی از بهترین فیلم های آنگ لی ، ما را به ذهن الیاس وود جوان و غم انگیز در نقش پل هود می کشاند و سپس از آنجا به آشفتگی غم انگیز و گاه انحرافی دو خانواده حومه ای می پردازد که آخر هفته در حق شناسی. یک طرف اصلی و سیگورنی ویور وجود دارد ، بنابراین فیلم خودش را می فروشد.

اینجا ردش کن

هواپیما ، قطار و اتومبیل

جان هیوز ثابت کرد که در خارج از ژانر کمدی نوجوانان خرد وجود دارد و سپس برخی. جان کندی و استیو مارتین جوش های کاملاً بی دست و پائی هستند که برای بازگرداندن آنها به خانواده شان برای شکرگذاری سفر می کنند. هیوز استعدادهای کمدی طبیعی خود را به ناامیدی اساسی که هرکسی می تواند تشخیص دهد پیوند می دهد.

اینجا ردش کن

خانه ای برای تعطیلات

هالی هانتر همان شخصیت غیرقابل مقاومت و جذاب معمول او است که به کارگردانی جودی فاستر ساخته شده است خانه ای برای تعطیلات، به عنوان مادری اخراج شده و اخراج شده که توسط دختر خودش برای شکرگذاری فرستاده می شود و مجبور است به جای آن برای مقابله با توهین های خانواده اش در شیکاگو به مسافرت برود. در اینجا هیچ چیز تعجب آور نیست ، اما بازیگران دلیل کافی برای ماندن هستند. هیچ کس مانند هانتر ، رابرت داونی جونیور (!) ، آن بانکروفت و چارلز دورینگ شوخی نمی کند. (آه ، کلر دانس به عنوان دختری وجود دارد که به مادرش می گوید بلافاصله با دوست پسرش می خوابد ، هرچند در ماشین نیست).

اینجا ردش کن

سوگند

آیک بارینهولز و تیفانی هدیش دو کمدین بسیار بسیار بامزه ای هستند که در کمال تعجب هدیه خود را در این روز تاریک تر از روز شکرگذاری تحویل می دهند ، در این دو بازیگر زن و شوهر باید از نظر قانونی با شیوه ای فریبکارانه با دولت ایالات متحده بیعت کنند. آینده نزدیک.

اینجا ردش کن

سقف

این فیلم کوچک از اکثر فیلم های شکرگذاری از شدت بیشتری برخوردار است و اعضای واقعی خانواده را برای مقابله با دردی که آنها را در طول تعطیلات رنج می دهد تیراندازی می کند. بعضی اوقات ممکن است تکنیک های ساینده برای بعضی ها زیاد باشد ، اما در اینجا هنر وجود دارد.

اینجا ردش کن

پیرمردهای عبوس

جک لمان و والتر ماتائو کم و بیش اختراع کرده اند “آیا این پسرهای قدیمی ناز نیستند؟” ژانر کمدی با پیرمردهای عبوس. این دو دشمن بسیار زیبایی هستند که برای خواستگاری یک زن ، و از جمله چیزهای دیگر ، شام شکرگذاری ، می جنگند. و بله ، ناز است.

اینجا ردش کن

رایحه یک زن

الگوی رفتاری “هو-آه” آل پاچینو با اسکار در سال متولد شد رایحه یک زنکه دلیل کافی برای تماشای آن است. اما همچنین این یک تصویر مناقصه از ارتباط بین یک دانش آموز مدرسه مقدماتی و یک الکلی نابینا اما معروف پاچینو است که مستعد مرگ است. بنابراین می دانید ، چیزهای معمولی خانوادگی.

اینجا ردش کن

پل بلرت: پلیس از مرکز خرید

زودتر با جمعه کمدی با بازی کمدی کوین جیمز که یک پلیس مرکز خرید ارتباط چندانی با بدترین جلوه های یک روز خرید بزرگ ندارد ، آماده شوید. در سینماها آمد و رفت ، اما به یک محبوبیت فرقه ای موجه تبدیل شد.

اینجا ردش کن

چی می پزی؟

این درام کمدی مربوط به سال 2000 روح شکرگذاری را در بر می گیرد که منبع واقعی شادی تعطیلات است. او و کایرا Sedgwick ، ​​دنیس هیزبرت ، جولیانا مارگولیس ، جوآن چن و آلفره وودارد و … در میان داستان های چهار خانواده متنوع قومی که سنت های خاص خود را دارند ، راه می یابد و این اختلافات جهانی را با عشق همراه می کند.

اینجا ردش کن

نوامبر شیرین

نوامبر شیرین ستاره های بسیار سکسی (همانطور که باید گفت) کیانو ریوز و چارلیز ترون ، که در طول ماه نوامبر در یک لکه قابل مشاهده زندگی می کنند. این ردپای آشنای یک رام-کام زیبا از اوایل دهه 2000 است ، اما ریوز و ترون ما را متقاعد می کنند که این یک چیز ارزشمند است ، احتمالاً به این دلیل که آنها فوق العاده و با استعداد هستند و باید در همه چیز حضور داشته باشند.

اینجا ردش کن

آوالون

شکرگذاری برای مهاجران در ایالات متحده اهمیت دارد ، که تعیین آن دشوار است ، اما اهمیت باری لوینسون (مرد بارانی) آوالون تقسیمات موجود در بین نسل های مهاجر را به روشی تأثیرگذار دنبال می کند. شامل خط ساده اما کامل شکرگذاری “بوقلمون را بدون من برش دهید؟”

اینجا ردش کن

هانا و خواهرانش

اگر موفق شدید بر اعتبار زشت وودی آلن فعلی غلبه کنید ، این فیلم بهتر است در روان رنجوری های معمول فیلم های او غرق شود ، به دنبال اختلالات مختلف دافعه سرگرم کننده یک خانواده بزرگ به مدت دو سال و با شام های شکرگذاری ترتیب داده شده است.

اینجا ردش کن

شما ایمیل دارید

تام هنکس و مگ رایان شیمی خاصی روی صفحه داشتند که تولید مثل آن غیرممکن بود. به طور مبهم به شکرگذاری مربوط می شود شما ایمیل دارید، نورا افرون ، کارگردان فیلم نامه ، آنها را می نوشد در حالی که به آنها شوخ طبعی می بخشد که خودش را به افسانه تبدیل می کند.

اینجا ردش کن

قطعات از آوریل

وقت آن رسیده است که کیتی هولمز آنچه را که برای کارهای سینمایی خود از اواخر دهه 1990 و اوایل دهه 2000 مدیون است ، بدست آورد که البته بسیار محدود است. برندگان هستند من دارم میروم و این تلاش کم بودجه برای دختری خالکوبی از نیویورک (هولمز) که خانواده اش علی رغم برخورد غیرتمندانه اش از آپارتمان هیجان زده شکرگذاری وی دیدن می کنند ، در حالی که مادرش (پاتریشیا کلارکسون دوست داشتنی) به سرطان مبتلا شده است. او با کلیشه هایی از فیلم های مستقل آن دوران روبرو می شود ، او همچنین بامزه و صمیمی است و هولمز هرگز قانع کننده تر نبوده است.

اینجا ردش کن

والس آخر

کارگردان: مارتین اسکورسیزی ، والس آخر فیلمبرداری یک اجرای حماسی توسط گروه (با مهمانانی که ممکن است آنها را بشناسید ، اوه ، باب دیلن ، نیل یانگ ، ماویس استاپلز – ادامه دارد) شاید بزرگترین مستند کنسرت در تمام دورانها باشد. همچنین لحظه ای جذاب و منحصر به فرد از زمان برای موسیقی و فرهنگ گسترده تری را که در سال 1976 در حال از بین رفتن بود ثبت می کند. اوه ، و در شکرگذاری فیلمبرداری شد.

اینجا ردش کن

داماد

پاول شور به دلیل سکته مغزی (قبلاً تاریخگذشته) دچار مزخرف شده است ، اما به همین دلیل در دهه 90 عمر طولانی داشت: این م workedثر واقع شد. خلق یک دختر هیپی از مزرعه ای در کالیفرنیا دامادالبته خیالی است ، اما شوخ طبعی شور و کارلا گوگینو را نیز به طرز مطلوبی تابانده است.

اینجا ردش کن

ارزشهای خانوادگی آدامز

هیچ کس واقعاً تماس نمی گیرد ارزشهای خانوادگی آدامز یک فیلم شکرگذاری ، اما یک صحنه مهم و خنده دار شکرگذاری دارد (چهارشنبه کریستینا ریچی کوچک در نقش پوکاهونتاس) و بازگشت کاملاً سرگرم کننده دهه 90 است.

اینجا ردش کن

با تشکر

تماس گرفتن سخت است با تشکر یک فیلم خوب است ، اما اگر (با خیال راحت) جشن شکرگذاری را با دوستان یا خانواده خود که در مورد فیلم های ترسناکی که از دور ترسناک نیستند اما باعث خنده می شوند ، گپ می زنید ، یک گروه سرگرم کننده است. این یکی نقش یک پرنده قاتل صحبت می کند. ترکیه وحشی را باز کنید و با اجاره های کم تمام شکوه خود را به دست آورید.

اینجا ردش کن

خانه بله

این کمدی مرکب و سیاه در مورد پچ پچ ناشیانه شکرگذاری به دو دلیل متمایز است: یک گفتگوی تند و هوی و هوس واقعی زندگی پس از مرگ که فقط پارکر پوزی می تواند در نقش خود بیاورد.

اینجا ردش کن

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir